Мастер Пис• 16 февраля 2025
Вы спрашиваете у своих дочек почему у них нет парня?
Вредняжка• 16 февраля 2025
Я запитую у хлопчика, чому немає дівчинки.
Відповідає, що матеріально накладно її мати)))
Але я не парюсь, всьому своя черга.
Домовенок Кузя• 16 февраля 2025
Дочке 18, учится не в Украине, парня нет, я не спрашиваю, мне даже спокойнее так, успеет. Как говорила моя бабушка - дурное дело нехитрое )
А я кумедна• 16 февраля 2025
Одне з тих дебільних запитань, яке толку ніякого не дасть, але настрій зіпсує.
я Кукарача• 16 февраля 2025
Колись спиталась, навіщо вона старанно френдзонить всіх тих симпатичних і непоганих хлопців, які виявляють до неї інтерес? Вона відповіла, що дружити з хлопцями набагато цікавіше, ніж зустрічатися, і менш ресурснозатратно))
Латвийские_Номера• 16 февраля 2025
Тупой вопрос, я ещё деду хотела трындюлей дать за этот вопрос, придурок блин, дитю 14 лет, а он спрашивает - почему нет женихов
ЛюбимаЯНЬ• 16 февраля 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
О, в моїх батьків був друг, на кожному святі любив підкреслити, що його донька (на 7р молодша за мене), мабуть, раніше за мене вийде заміж, бо як же ж так, у 15 років ще не мати хлопця!
Дюагональ• 16 февраля 2025
Ответ дляГоворю відверто
Каждый день, ей 2 года
Моїй скоро буде 3. Розповідає, що має в садочку подружку, її звати Тімур