СпайдерВумен• 16 февраля 2025

Як часто у вас з чоловіком секс?

Результат:
вже голосів: 232
96 (41.38%) рідше ніж раз на тиждень
56 (24.14%) 2 рази на тиждень
36 (15.52%) 1 раз на тиждень
24 (10.34%) Через день
20 (8.62%) Кожного дня
Поміркована думка• 16 февраля 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Пока каждый день
Бляха, згадаю ще 2022, мені 41, чоловіку 45, кожного божого дня, по 3 рази, бо тоді із початком війни мали змогу не працювати. І ці три рази не 5 хвилин, це від 20 до 60 хвилин. Нарешті зараз не так часто, бо працюємо. З моєї сторони хочеться спокою, з його сторони, він наполегливий і не знаю, коли то все закінчиться....ну ж не кожного дня марафони завдавати 🤣
Поміркована думка• 16 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Кто вы, счастливчики, у кого меньше раза в неделю? Я вам завидую.
Я завідую тим, у кого через день і не по 20-30-60 хвилин
ДваДваВісім• 16 февраля 2025
Ответ дляПоміркована думка
А мужики в этом возрасте как в последний раз каждый раз? Моему 48 , я от него уже прячусь.
НашлаПерепискуМужа• 16 февраля 2025
С пятницы по воскресенье 5-7 ПА, среди недели утром через день. Мне 38, мужу 32. Вместе почти 7 лет
Поміркована думка• 16 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Мій все життя такий був. Раніше по 3 години міг, то тепер я по ідеї відпочиваю
Дон Пэдро• 16 февраля 2025
Ответ дляДама-мадама
Врач какой интересный...наверное, диссер писет о сексе в пожилом возрасте.
Нормальный пожилой для вас 40 лет🤦🏽‍♀️ это связано с операциями конкретно у меня
Фіфачка• 16 февраля 2025
Ответ дляПоміркована думка
Три години самі рухи? Серйозно?
Поміркована думка• 16 февраля 2025
Ответ дляФіфачка
Три години самі рухи? Серйозно?
Рухи, ласки, пиття води і перепочинок, до 10 хвилин, при цьому член не падає.це було ще в його 45 років
Небоброїдка• 16 февраля 2025
У меня 2 раза с мужем и 2 раза с любовником в неделю.
Мне хватает.
Оновлена версія• 16 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Если б я не говорила нет, то он бы 5 раз в день вылазил. Может это болезнь?
Не гвалтуе никто никого, мне его жалко становится.
Это и есть изнасилование в браке
Як міряти?• 16 февраля 2025
Ответ дляДон Пэдро
И всё равно бред ) частота секса Вашему врачу не может быть необходима
Вроде бы зрелая женщина, а сказки травите
Бачу_майбутнє• 16 февраля 2025
1-2 рази на тиждень, але ми вже дорослі, 40+
Небоброїдка• 16 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
У меня когда не выходило забеременеть, гинеколог тоже давала программу, просила отмечать все. И когда секс, и когда месячные и когда овуляция. Там пометок 10 разных.
Потому все может быть.
Як міряти?• 16 февраля 2025
Ответ дляНебоброїдка
Потому все может быть.
Кажется, там речь не о планировании беременности
Мрію про космос• 16 февраля 2025
Ответ дляДон Пэдро
Гинеколог. В штатах такое требует. Не только о сексе, там множество других отметок
Разводняк якийсь😂
Olenka_bum• 16 февраля 2025
Ответ дляДваДваВісім
Так лезет же, плачет, просит.
А ви пригорніть та колискову заспівайте.
Слобожаночка• 16 февраля 2025
миллениалы и зуммеры почти не занимаются сексом и в целом он переоценен в мире
автор СпайдерВумен • 16 февраля 2025
Ответ дляСлобожаночка
А хто такі зуммери?)
Дон Пэдро• 16 февраля 2025
Ответ дляНебоброїдка
Потому все может быть.
Наоборот, чтобы не было наложения беременности на мои болезни.
Мира всем• 17 февраля 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Так а нащо терпіти, якщо вам не подобається?
Бо все інше в шлюбі подобається. Ви не здогадувались, що існує такий варіант? І, що розглядати секс, як основний інструмент створення і існування сімʼї - то збочення?
СкрипяСердцем• 17 февраля 2025
Ответ дляДон Пэдро
У меня приложение женское, там отмечаю каждый секс (так нужно для моего врача) в итоге в месяц 12-14 раз. Мы вместе 25 лет)))
Ой пиздежем попахивает
Мира всем• 17 февраля 2025
Ответ дляПоміркована думка
Ходив води попити? Серйозно)?
Мира всем• 17 февраля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Чим вище інтелект - тим менша потреба в «спарюванні». Це науково доведений факт. І, лише наші жінки, перебуваючи в шлюбі, понад 10-20 років, радіють тому, що їх гвалтують кожен день, вимагаючи сексу, і, виправдовують це ти, що в них чоловік - о-го-го!!!!!! В перерві ходить ковбасою перекусити і в нього «не падає»…. Жесть.
Лукава Кішка• 17 февраля 2025
Ответ дляМира всем
Тобто ви реально вважаєте що терпіти секс, коли його не хочеш - це ок, якщо ’все інше подобається’?
Типу ’він мене регулярно гвалтує, змушує до сексу, а так- то у нас прекрасна сім´я!’
Мира всем• 17 февраля 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Ви не читали мої попередні відповіді. Я вважаю зацикленість на сексі - ознакою збочення, розумової деградації, як у чоловіків, так і у жінок, Коли 20+ років у шлюбі, але «секс вже не той» і ллються поради в руслі: «не втрачай себе, як жінка», «не гай час», «розлучайся, навіщо тобі імпотент», «немає пристрасті - немає шлюбу»…..І навпаки. Народ схибився на тваринних інстинктах. Скотився до самого дна.
Лукава Кішка• 17 февраля 2025
Ответ дляМира всем
А ви не читали кому і до чого я писала свій комент.
Там жінка пише що чоловік вимагає сексу по 5 разів на день, їй не подобається, але через раз вона ’дає’. То я їй і написала, нащо ви це терпите?
Мира всем• 17 февраля 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Певно, вона має на те свої причини.
МЧСница• 17 февраля 2025
Ответ дляДон Пэдро
Супер же
Небоброїдка• 17 февраля 2025
Ответ дляМира всем
Какая-то чушь))) не думаю, что это как-то связано. Пример известных людей, с интеллектом выше среднего, явно опровергает ваши слова))
Поміркована думка• 17 февраля 2025
Ответ дляМира всем
Ходив води попити? Серйозно)?
Та серйозно, і продовжує ходити