Лапка• 17 февраля 2025
А у Вас було таке, що якийсь невірний крок суттєво погіршив життя?
Я зараз не кажу про щось кардинальне типу переїзду в іншу країну.
Але от буквально не відповіли людині на повідомлення зранку, а вже увечері отримали неприємні наслідки, які розгрібаєте по цей день ?
Нервогенератор• 24 февраля 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Ви точно якась дебільна, я спілкувалася з вами і відповідала на фразу з вашого посту ’все, що не робиться- на краще’, а ви мені навіщось пост автора у приклад ставите. А потім ідіотизм свого висловлювання пояснюєте тим, що я кончена особистість, типу якби була не кончена, то люба хня, що твориться, в радість. Напилися, обригалися- на радість, впали розбили носа- на радість ), позичили подрузі сто тисяч долларів- а вона не віддає- на радість. Тільки ідіотки типу вас бачать у всьому поганому радість.
На цьому дискусію з вами завершую, бо діалог в такому стилі радість лише для подібних вам імбецилок, для інших же робляться і події, які їм не в радість, як така розмова
Ну значить ви імбицилка якщо продовжили таку дискусію … не тільки продовжили , ще й почали …