этого всего настанет либо ожидание прихода северных соседей, либо следующая война и это будет такое же состояние как перед 24. - подвешенность и ожидание чего то жуткого.
HelterSkelter29• 17 февраля 2025
Ответ дляNatalia505
Південна Корея живе і розвивається. Північна щось там провокує іноді але глобально люди живуть спокійно.
Зато там интернета нет и удаленно не поработаешь .
HelterSkelter29• 17 февраля 2025
Ответ дляYeva-c21c
Кроме черного и белого есть ещё оккупация, которая настанет если нас сдадут россиянам.А это для меня самое страшное в этой войне.Может так понятнее?
Большие города типа Киева или Харькова не оккупируют потому что нужно очень много солдат для оккупации таких больших городов. Если бы это было так легко,уже бы оккупировали.
HelterSkelter29• 17 февраля 2025
Ответ дляdemicandum
А сейчас вас не пугает? Враг продвигается, пусть медленно но продвигается. А что будет если нам не дадут оружия или в рашке усилится мобилизация?
Вас не пугает, например, что военный сбор может стать не 5%, а 25%. Трудовая повинность? Мобилизация женщин? Эти угрозы ближе, чем то, что вы написали
А как это трудовая повинность ?
Natal_ka91• 17 февраля 2025
Страшно, але вже звиклася з думкою що від нас мало що залежить. Якщо після переговорів не буде можливості укріпитися і якщо не дадуть створити професійну мотивовану армію - тоді певно, буде, найгірший варіант розвитку з часом ((
Bransoletka• 17 февраля 2025
Ответ дляЛеска
а серед кого є вибір керівництва?
Прийде час,будуть кандидати, тоді побачимо
demicandum• 17 февраля 2025
Ответ дляHelterSkelter29
А как это трудовая повинность ?
Почитайте, как было например во Второй Мировой, например, отправят вас работать на завод делать снаряды без оплаты или с минимальной
HelterSkelter29• 17 февраля 2025
Ответ дляdemicandum
А если есть у меня любимая работа ?
demicandum• 17 февраля 2025
Ответ дляHelterSkelter29
А если есть у меня любимая работа ?
У кучи мужиков тоже была любимая работа и где они сейчас?
Ответ дляnabludatel
А ті чоловіки, які воюють - по вашому не чоловіки? А що ними буде в разі окупації нас росією? А з їх сім´ями, дітьми?
Семьи и дети имеют право уехать и спастись, а крепостные мужчины - нет.
И не надо манипулировать и нагромождать на мое сообщение еще что-то, кроме того, что я сказала. На фронте - такие же мужчины, кого уже бусифицировали.
Ответ дляnatlem
Тобто ви прирівнюєте фашистів до українських захисників?... Знаєте, фашисти собі не дозволяли тих речей, що роблять узькі свинособаки з українцями.
О,уже німецькі фашисти хороші.Ще трохи і нам розкажуть, що все правильно вони робили.Бабин яр, Хатинь,Холокост.
Ответ дляmar_mar
На тих умовах що Росія хоче- ніколи миру стабільного тут не буде, в жодну угоду підписану режимом Путіна не вірю, рано чи пізно вони знову нападуть. А люди вже замучені і роздавлені війною навряд чи зможуть опір чинити. Якщо зло не буде покаране- воно завжди буде повторюватися.
А кто покарает это зло? Сами мы не можем. А миру плевать.
HelterSkelter29• 17 февраля 2025
Ответ дляdemicandum
Это Россия если оккупирует может отправить ?
HelterSkelter29• 17 февраля 2025
Ответ дляdemicandum
То есть,они и женщин могут отправлять на заводы без их согласия?
Khmelnichanka• 17 февраля 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Какое согласие? Или Вы прикалываетесь?
Я давно прийняла факт що світ на початку змін.
Міжнародним правом підтерлися , сучасний сталий світ лишається в 20 ст. що готує майбутнє, хто знає.
Але як диктатури візьмуть верх, то ж демократіям прийдеться туго, або буде йти все до авторитаризму і олігархії у світі більше. Укрупнення капіталу і інтересів. Тому війни можуть бути, навіть у нас стишення може бути тимчасовим
І може бути 3 світова, хай навіть гібридна.
Ответ дляNatalia505
Хочеться стати ’південною’ яка зараз.., розвиватися, і щоб рашка десь за забором. але вони такий шлях пройшли за 50 років, дуже тяжкий. І залежить від компетентного керівництва, але в Півд кореї була як диктатура, і дуже всі затягнули пояси, не знаю, наше суспільство і так втомлене.
хочу жити в нецікаві часи.. (c)
Ответ дляNatal_ka91
Армія
Впк розвиток
Інвестиції.
А на виборах хоч більш менш профі. Якісь економісти , з освітою.
Впк розвиток
Інвестиції.
Ответ дляLudaSHS
хочу жити в нецікаві часи.. (c)
Шоб європа не пішла по найпростішому шляху - злигалася з путіним. Ця удавка затягуватиметься під сладкі рєчі психопата
Ирина-bbd0• 17 февраля 2025
Ответ дляmari_klim
А кто укреплять будет? Мураев или Янукович?
Жаль что не предусмотрена тут подпись у профилей.где можно было бы разместить ’мне бы просто выехать и вы тут горите’))) и прочее
Про нужно остановиться и укреплять пишут громко те.кто вчера писал ’пофиг под каким флагом’)))
Угу.эти то наукрепляют ))
Ответ дляlaska_vo
От як раз про це має думати європа і взагалі світ. Бо така кількість досвідчений військових з таким бойовим досвідом - це страшна сила.
Цім воїнам представлять западині контракти з великими грошима. Головне, щоб дали виїхати. А наша проросійська наступна влада буде рада їх здихатися, вони не зацікавлені в супротиві. Всіх не посадити.