Булькаю• Изменено 17 февраля в 10:50
Нелюбимая работа.
Хожу на работу, как на каторгу. Единственный плюс в этой работе, это з/п, которая для нашего города считается хорошей. Работа и в физическом и в бытовом плане не очень и только с одним выходным, который проходит у меня в домашних делах. В итого выходных у меня нет. Мне 49 лет и это первая работа, которая меня физически и морально угнетает. Девочки, у кого такая же проблема с работой, как вы с этим справляетесь?
Кофр для ноги• 17 февраля в 10:58
Я, правда, не знаю, як ви виживаєте з 1 вихідним. Мені 37 і я фізично на це нездатна.
Вам все одно доведеться спочатку, щось шукати, а потім вже звільнитися. Я інших варіантів не бачу, якщо у Вас немає підтримки у вигляді працюючого партнера чи родича
КарамбОлька• 17 февраля в 10:59
коли шукала роботу, а мені 47, стикнулася з ейжизмом, і зрозуміла, що до умовної пенсії мені ще років мінімі 15-18, а на нормальну роботу мене не розглядають, і так сумно стало автор((( тому я можу подумки обійняти вас і не знаю що вам сказати по темі.
Булькаю
• 17 февраля в 11:00
Ответ дляКсюшка94
Ну ради хорошей ЗП я б ходила...Хуже, когда и ЗП не очень, и коллектив говно
18000, это з/п такая себе, но у нас в городе считается хорошей. Согласна, что хуже, когда совсем нет ничего.
Булькаю
• 17 февраля в 11:02
Ответ дляКофр для ноги
Конечно, ищу работу. Это очень тяжело с одним выходным. Причем когда на работу нужно вставать в 5 утра и приходишь домой в 18.00 и так 6 дней подряд.
Кофр для ноги• 17 февраля в 11:02
Ответ дляКарамбОлька
Що саме до я вас нормальна робота? Консультантом в ’ Брокард’ чи оператором на ’Нову почту’ вже не візьмуть. А якщо ви класний бухгалтер, майстер манікюру чи перекладач ( умовно) німецької мови, то з руками-ногами загребуть. Ейджизм часто в сфері, де особлива кваліфікація не треба і молодість співробітника - важливий момент
Пригаю-цибаю• 17 февраля в 11:04
Ответ дляКофр для ноги
Не факт. У меня энергетическая компания и тоже старше 35 лет не рассматривают, ну разве что по знакомству.
Кофр для ноги• 17 февраля в 11:08
Ответ дляПригаю-цибаю
У Вас не візьмуть на роботу інженера з 15 річним стажем і англійською с1, бо їй 35 років? Таке реально?
Пригаю-цибаю• 17 февраля в 11:08
Ответ дляКофр для ноги
35 еще возьмут, а вот 45 уже врядли
Невидимка Майя• 17 февраля в 11:12
Ответ дляБулькаю
А рабочий день со скольки у вас? Может в пересчёте на стоимость часа ваша работа стоит и меньше других работ и зп эта небольшая....
Булькаю
• 17 февраля в 11:13
Ответ дляНевидимка Майя
С 7.30 до 17.00 с пн-сб
Невидимка Майя• 17 февраля в 11:14
Ответ дляБулькаю
С 7.30 до 17.00 с пн-сб
Ну вот, то что я имела ввиду. У вас совсем небольшая зп, вам просто докинули больше за огромную переработку. Но есть нюанс, в нормальных компаниях переработка оплачивается в большем размере...
Булькаю
• 17 февраля в 11:17
Ответ дляНевидимка Майя
Я это понимаю, но так как с работой у нас не очень, приходится довольствоваться этой...
Невидимка Майя• 17 февраля в 11:19
Ответ дляБулькаю
Понимаю и сочувствую(
Выдержать долго в таком темпе нереально, ну если вам не 20 лет. Поэтому тут или зп больше, или нормальный график. А потом, если будете чувствовать,что потянете, уж лучше найти подработку,но тогда, когда вам удобно, а не принудительно по графику.
Якось так і живу• 17 февраля в 11:24
Мені 45 років, маю 20 років досвіду в ’міжнародній’ сфері - працювала лише в зарубіжних представництвах чи ’100-вих іноземних інвестиціях’, 2 іноземні мови плюс економічна освіта. Знайти хорошу роботу в Києві можна, але є одне але. Треба надолужити більшість сучасних додаткових навичок (штучний інтелект - і не лише чат ДжіПіТі!), бути в курсі більшості технічно-гаджетових новинок, додатків тощо. Тобто, ворду, екселю і пошти вже замало. Раніше здавалося, що достатньо досвіду, знання певних програм і загальна ерудиція) - але ні, цього вже мало для дійсно хорошої роботи із хорошою зарплатою. Наприклад, треба брати участь у якихось фахових зустрічах, конференціях, це додатковий стрес із публічними виступами, використанням технічних засобів і т.д. Крім того: не хочеш вчитися на вихідних (якісь курси чи тренінги) - тобі великий мінус, не хочеш на якийсь тімбілдінг на вихідних чи ввечері - тобі другий великий мінус). Виходить, що що Вам, авторе, важко фізично з одним вихідним, що, наприклад мені - через часті стреси, пов´язані з намаганням все встигати і опановувати на рівні з молодими колегами. З віком легше не стане на будь-якій роботі, де платять бодай якісь гроші - це все, що я розумію:-)
Два-три тижні і фсьо• 17 февраля в 11:43
Ответ дляКофр для ноги
Ейджизм зараз скрізь. Навіть якщо ви супер спец з шикарним послужним списком. Директори зараз не хочуть бачити у своєму оточенні людей передпенсійного віку. Щоб фон не псували. Особливо, коли директор/-ка сам/-а полтос, тупо вважаючи, що на фоні молодих сам/-а буде молодше виглядати.
Невидимка Майя• 17 февраля в 12:47
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Чому не хочуть брати людей старшого віку написали максимально детально у коментарі вище. Чим старше людина, тим тяжче їй вчитись, тим складніше встигати за молодими ну і додам, що управляти ними може бути складніше, так як людина вже знає ціну собі і своєму слову і маніпулювати нею буде складніше,ніж молодим зеленим.
Два-три тижні і фсьо• 17 февраля в 13:40
Ответ дляНевидимка Майя
Мені вчитись легко. Форма фізична ок. Новітні технологічні навички-не проблема. Тімбілдінгом в компанії не займаються, не той профіль. Виробництво. Не хочу перелічувати теми курсів з просування бізнесу, які як раз описані в коментарі вище, але якщо ти 50+, то ти полетиш в смітник на стадії резюме. Такий стан речей.
п.с. І якщо це не врегулювати на законодавчому рівні, на реальному, а не фуфлі, то всі ці розмови про просунуті навички тощо, ні до чого.
Невидимка Майя• 17 февраля в 13:43
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вірю, але таких як ви, дуже мало. Є стереотип,що 50+, а то й раніше, то вже болото, розум не той, активність не та та інше. Я по своїм мамі бачу, що там вже деградація, прості речі по 10 разів пояснюєш або не розуміє,або наче зрозуміла, а потім забула.
Кофр для ноги• 17 февраля в 13:51
Ответ дляЯкось так і живу
Але і зарплата у Вас 100% відповідає скоріше всього ресурсам, які вкладені в неї.
В мене така сама кваліфікація як у вас ( економічна ВО, дві іноземні мови), але я працюю вже життя в українських компаніям. Мені 37.
Розумію, що дуже умовно у Вас мінімум 120 000 грн. За такі гроші, дійсно, доведеться напрягатися і вчитися новому.
Не порівнюйте з вакансію, на яку претендує автор
Якось так і живу• 17 февраля в 13:56
Ответ дляКофр для ноги
ні, зарплата в мене нижча, на жаль( і інколи теж обдумуєш довго, чи варто в оте все вкладати сили і час. але так, 35+ і треба бігти вдвічі швидше, аби залишатися хоча б на рівні:-). я не порівнюю заробіток з постом автора, я лише намагаюся донести, що майже скрізь в цьому віці доведеться докладати зусиль і це дійсно може виснажувати. але це поки що факт: хочеш залишатися ’в хвилі’- то за рахунок одного (часу, зусилля) чи іншого (фізичні сили).