Викачую яйцями• 17 февраля в 12:25
Я дуже захворіла ментально.
Так, я розумію, що замість писати тут, я повинна йти до лікаря. Але я боюсь. Хоча це і не минути. У мене страшенний тривожний розлад. В кого так було? Які ви приймали ліки чи антидепресанти? Мені важливо, аби я не набирала більшу вагу, бо маю і так зайвих 25 кілограм. Я встаю я вже боюсь і переживаю. Постійно я переживаю і накручую себе, плачу і страждаю. Я хвилююсь за все без перестану. Я бігаю по тарологам і онлайн і так. Тобто я вже визнаю, я не повністю здорова. Думаєте пігулки 💊 допоможуть? Я зруйнувала повністю стосунки з чоловіком, він більше мене не кохає і ніколи хоче йти від мене. Його я вже не поверну і його почуття, а себе заради дитини якось треба.
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:25
Хоч я розумію, що половину з цього всього можна було б оминути, якби я вчасно розлучилась. І не переживала всього, що пережила.
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:27
Ответ дляПатриоточка
бегайте по тарологам чаще - похудеете)))
Я вже добігалась.
Пушкининиана• 17 февраля в 12:27
Я абсолютно уверена, что антидепрессанты вам помогут
Рекомендую Золофт, сама принимала несколько эпизодов по два года
Дама_с_коготками• 17 февраля в 12:27
Автор, эти все вопросы нужно психотерапевту задавать, а не на форуме спрашивать, кто и что принимал.
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:27
Ответ дляПушкининиана
Від них не йде вага до верху? Я боюсь ще більше погладшати.
Дама_с_коготками• 17 февраля в 12:28
Ответ дляВикачую яйцями
Ну вы серьезно? Покупать таблетки по отзывам с советчицы? Вы вообще с дуба рухнули?
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:29
Ответ дляДама_с_коготками
Ні ні, я не буду купувати. Я просто піду до лікаря і можливо він призначить щось , що приймали тутешні жінки і порадять чи добре воно чи ні. А з дуба я рухнула вже давно)
Залізний кіготь• 17 февраля в 12:29
Ответ дляВикачую яйцями
В мене 24/7 паніка дівчата.
Так чего вы хотите от форума ? идите к психиатру и проходите лечение. У вас всё равно нет других вариантов.
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:29
Ответ дляЗалізний кіготь
😔
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:30
Ответ дляМалая еще та
Тю, я давно чёкнулась, Просто бухаю, просто живу....
Значить не все так погано… бо я навіть просто жити не можу.
вентиляторная• 17 февраля в 12:30
Ответ дляВикачую яйцями
Я вже добігалась.
маєте зайві гроші? подумайте скільки за них Ви б могли дитині всього купити
Малая еще та• 17 февраля в 12:31
Ответ дляВикачую яйцями
Выпейти хорошенько, потом как с бодуна отойдете, уже можно дальше продолжать
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:31
Ответ дляМалая еще та
Я пила і вже забагато. Позавчора напилась так, що думала вчора що помру. Це поганий варіант
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:32
Ответ длявентиляторная
Ні, мене взагалі вигнали з роботи.
Глас_Народа• 17 февраля в 12:32
Ответ дляВикачую яйцями
Ви така завжди,Чи щось вплинуло?
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:32
Ответ дляГлас_Народа
Ви така завжди,Чи щось вплинуло?
Багато всього сталось за останні роки. І я така,що беру все до голови дуже. То і раніше було, але в такій досить адекватній мірі. Зараз я відчуваю себе повним неадекватом
Копирайторша• 17 февраля в 12:33
Я з лікарем не з першого разу підібрала ліки, а ви хочете послухати сторонніх форумчанок? Гадалки, твоологи… 😑😑😑
А_я_ЛОЖУ!• 17 февраля в 12:33
Ответ дляВикачую яйцями
Автор, якщо ви ще боїтеся погладшати - то ще все не так погано.
Мені було так хрєново, що як я виглядаю мені взагалі було пофіг, аби це припинилося.
Більше того, як почала приймати ліки, з часом з´явилися сили на спорт, контроль харчування і т.д., так і привела себе в форму.
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:33
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Мені ходити вже важко. Я важу 76 кг при зрості 153.
Мальчижка• 17 февраля в 12:33
Ответ дляВикачую яйцями
В мене 24/7 паніка дівчата.
Меня витамины спасли
Библиотекарь• 17 февраля в 12:34
Ответ дляВикачую яйцями
Київ
Хочете я з вами сходжу до лікаря?
Глас_Народа• 17 февраля в 12:34
Ответ дляВикачую яйцями
Я питаю, тому до у моєї доньки підвищена тривожність. Їй зараз 13 , і я - її рівновага. Але я не вічна, ще добре,якщо чоловік буде адекватний.
Викачую яйцями
• 17 февраля в 12:34
Ответ дляБиблиотекарь
Хочете я з вами сходжу до лікаря?
А ви маєте якогось хорошого?