аромат Жука• 17 февраля в 14:46
Як вже замучили ці заголовки в ЗМІ, наче знущаються
То готові то переговорів, то відмовився, то готовий то поступок, то ні, то віддав копалини, то передумав, то їде в ОАЕ, то не збираєтеся, а ні, все ж таки приїде, але визнавати не буде. Це жах, чому не фільтрують ці новини, вчора додивилася Тюдори і там прозвучала така цитата, як шкода, шути і самодури багатіють і владарюють, а простий робочий люд мусить виживати.
Ні грама• 17 февраля в 15:24
Ответ дляМатьЧасть
Якщо не можете цьому якось зарадити, то і пробиватися не варто.
А якщо можете, то робіть все що в ваших силах
Согласна с вами - делаю то, что в моих силах, не причитаю впустую. Стараюсь думать головой и не находиться в информационном вакууме.
Тоска в носках• 17 февраля в 15:25
Ответ дляаромат Жука
Та як же не читати, коли залежиш напряму від того, що відбувається, але ці ЗМІ наче розшатують нерви людей
Вчіться фільтрувати та не так гостро реагувати на все підряд.
Інакше кукуха тільки так улетить скоро.
Тоска в носках• 17 февраля в 15:27
Ответ дляМушля з Криму
Как удалила все так и депрессия прошла.
Я теж так було зробила, але у мене є мама, яка завжди мені подзвонить та ретельно всі деталі все рівно розкаже на нервах!
Ще й заспокоюй її давай...
МатьЧасть• 17 февраля в 15:27
Ответ дляНі грама
Безперечно, якраз те, що моя прабабуся не причитала і думала головою дало можливість їй і її чотирьом дітям прожити щасливе життя по привсе , що відбувалося навкруги.
Вона для мене гідний приклад
Карамелька• 17 февраля в 15:27
Ответ дляНі грама
живете по принципу - поел, поспал, посрал?
Если так проходит ваша жизнь, это ваш выбор.
У меня работа, дом, быт, готовка, уборка, дочка подросток со сложной болезнью и особенностями питания, почты, магазины, базары. Мне в гору глянуть некогда.
И к стоматологу надо, то к другим врачам.
Для себя по вечерам сериал про любовь, или книга какая.
Муж тоже падает с ног на работе.
Вечером падаем спать замертво.
Какие каналы, какая политика. Все враньё. Оно нам не надо.
Муж тоже падает с ног на работе.
Вечером падаем спать замертво.
месяцкие• 17 февраля в 15:29
А як вам заголовки до відео типу «В Києві жах!!!! Все палає!!!!! Під завалами кричать люди!!!»
І це навіть не в якихось шарашкіних контор ноунеймів, а в цілком ніби-то «серйозних» тсн, іств і т. д.
Я вважаю, що за таке має бути кримінальна відповідальність, за доведення до інфаркту, інсульту, ніби мало ракет і дронів, ще купа народу просто від цього нагнітання повмирає
Ядвига Юсьлегко• 17 февраля в 15:32
Ответ дляПоЗиТиВнАя
До этого резонансного события желательно не отъехать кукухой. Чем я и занимаюсь. Если что-то серьезное случится, я об этом узнаю здесь, в очереди, от соседки и т. д.
Якщо щось серйозне трапиться, ми всі це побачимо у вікно. 😅
месяцкие• 17 февраля в 15:32
Уточню, що такі заголовки навіть у ті дні, коли палає на щастя не сильно
Лівий Локіть• 17 февраля в 15:42
Ответ дляВоздух в банке
І що б ви змінили?
Вивезли б чоловіка і брата….
Дева Мария• 17 февраля в 15:42
Ответ дляМушля з Криму
Журналисты тоже есть хотят. Ну и вбросы параша делает. Легче не читать, все равно от чтения ничего не поменяется.
Да послушать выступление вечернего нашего или интервью и уже страшно И параши не надо
Лівий Локіть• 17 февраля в 15:44
Ответ дляМатьЧасть
Колись моя прабабуся пережила австро угорців, поляків, комуняк і померла в 93 роки у Львові і по великому рахунку на її життя це не вплинуло.
А на когост вплинуло, на жаль. Коли розкуркулили родину моєі бабусююі, а дідуся в однин приізд забрали з речами нквд. І ніхто його не бачив більше…
МатьЧасть• 17 февраля в 15:47
Ответ дляЛівий Локіть
По лінії тата розкуркулили вони були з Житомира. Я написала про позитивний приклад в свої сім´ї. В кожного він різний.
Лівий Локіть• 17 февраля в 15:48
Ответ дляТектологиня 80lv
А как бы он предугадал в какой именно момент начнется?
Вот к примеру мой брат в момент начала войны был на отдыхе в Египте. Он же туда поехал отдыхать и ни про какую война не думал и не читал.
Это случайность.
Але є ті, хто виіхав за день-два. 23 го лютого
Тектологиня 80lv• 17 февраля в 15:50
Ответ дляЛівий Локіть
Успели пока границу не закрыли.
Лівий Локіть• 17 февраля в 15:51
Ответ дляКрим мій
а де брат зараз?
Так і є брат в Украіні… не може виіхати. І воювати не його хист. З хворим серцем. Як на ноль попаде, то не стане швидко…. Хтось готовий воювати, йти сам в тцк. Ми ні
Лівий Локіть• 17 февраля в 15:54
Ответ дляКарамелька
Муж тоже падает с ног на работе.
Вечером падаем спать замертво.
Муж тоже падает с ног на работе.
Вечером падаем спать замертво.
Так, в Украіні нема коли думати о новинах. То світло, то ракета то просто повсякденні справи і робота. Бо житло і виплати ніхто не надасть
Лівий Локіть• 17 февраля в 15:55
Ответ длямесяцкие
І моі батьки потім дзвонять зза кордону -і кричать - вме пропало, чого не виізала і розказують що і як у нас тут. А ми ніч передили, ранок з кави, в школу і працювати. Вийшло сонце, новий день. Нема коли
месяцкие• 17 февраля в 15:57
Ответ дляЛівий Локіть
От і я саме про це
Побачить якась старенька мама цей заголовок, а ситуація може не така й страшна на щастя, в цей раз хоча б(
Я такая - жду трамвая• 17 февраля в 23:51
Ответ дляаромат Жука
людьми с расшатанными нервами, в тревоге - легче управлять.
Это специально делают.
Я такая - жду трамвая• 17 февраля в 23:52
Ответ дляА вот недавно
Я вот всю себя извела уже ((
это цель таких публикаций.