аромат Жука• 17 февраля в 14:46
Як вже замучили ці заголовки в ЗМІ, наче знущаються
То готові то переговорів, то відмовився, то готовий то поступок, то ні, то віддав копалини, то передумав, то їде в ОАЕ, то не збираєтеся, а ні, все ж таки приїде, але визнавати не буде. Це жах, чому не фільтрують ці новини, вчора додивилася Тюдори і там прозвучала така цитата, як шкода, шути і самодури багатіють і владарюють, а простий робочий люд мусить виживати.
Україна понад усе!• 17 февраля в 14:47
Не читайте.
Я не читаю и психика здорова. Если это потреблять, ни одних антидепрессантов не хватит, ведь на слом психики это и рассчитано
Карамелька• 17 февраля в 14:48
Не смотрю и не читаю новости, не знаю ничего. Даже про чернобыль не знала, пока здесь случайно тему не увидела. Ни каналов, ни тв. В каких городах какие прилёты. Ничего.
А зачем ? От нас вообще ничего не зависит.
Борець за гаманець• 17 февраля в 14:48
Це щоб остаточно людей добити, хто й так вже ледь тримається. А хто ще не з´їхав з глузду, то постійно в напрузі тримати і грати на нервах.
аромат Жука
• 17 февраля в 14:48
Ответ дляУкраїна понад усе!
Не читайте.
Та як же не читати, коли залежиш напряму від того, що відбувається, але ці ЗМІ наче розшатують нерви людей
ПоЗиТиВнАя• 17 февраля в 14:49
Мир не рухнет, если вы удалите все новостные каналы. Но голова просветлеет, к гадалке не ходи. За вашу кукуху в ответе только вы.
В июле всё удалила, как заново на свет родилась)
Мушля з Криму• 17 февраля в 14:50
Журналисты тоже есть хотят. Ну и вбросы параша делает. Легче не читать, все равно от чтения ничего не поменяется.
Україна понад усе!• 17 февраля в 14:50
Ответ дляаромат Жука
От чего вы зависите, от всего того шлака, что транслируют в СМИ? Это ошибочно, автор, цель этой писанины и ее чтения другая
Я, как и многие, в Украине живем, но не читаем, иначе с кукушкой можно прощаться
Залізна пані• 17 февраля в 14:50
Такое впечатление, что Украину твердо решили уничтожить все крупнейшие страны: раша, США, Китай... Никто не хочет впрягаться, только подпитывают войну и со стороны немного обеспокоенно наблюдают, как нас добивают.
Мушля з Криму• 17 февраля в 14:51
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Как удалила все так и депрессия прошла.
Пургену мне• 17 февраля в 14:51
Ответ дляА вот недавно
Я вот всю себя извела уже ((
Прекращайте
Давайте по мере поступления дел или проблем будем накручиваться.
Зачем заранее.
Воздух в банке• 17 февраля в 14:51
З початку війни мене знесло бурхливою течією.
Шляхом неймовірних зусиль і боротьби мені вдавалось залишатись на місті.
Зараз течія змінилась бурхливим водоворотом.
В мене вже немає сил протистояти бурі.
Я як листочок який несе бурхливою рікою
А раз вже немає сенсу борсатись.
Можна трішки відсторонитися і спостерігати за історичними подіями
В мене вже немає сил протистояти бурі.
Я як листочок який несе бурхливою рікою
А раз вже немає сенсу борсатись.
аромат Жука
• 17 февраля в 14:52
Ответ дляМушля з Криму
Якби я в свій час читала і хоча б трохи фільтрувала, то зараз би не опинилася в такій ситуації, коли всі писали про війну і тут і в новинах, я вирішила, що то все херня, залякують, все ж класно, а тепер хоч щось маю читати, щоб бути в курсі
Королева ганделику• 17 февраля в 14:52
Ответ дляКарамелька
що те, що Ваше - дві крайності
Воздух в банке• 17 февраля в 14:53
Ответ дляаромат Жука
І що б ви змінили?
МатьЧасть• 17 февраля в 14:54
Колись моя прабабуся пережила австро угорців, поляків, комуняк і померла в 93 роки у Львові і по великому рахунку на її життя це не вплинуло.
Крим мій• 17 февраля в 14:55
Авторе, згодна з вами
буває що за 10 хвилин можуть вийти 3 діаметрально протилежні за основним посилом новини
хайпують, жирують, багатіють... і лише ми, просттий люд, виживаємо..........
аромат Жука
• 17 февраля в 14:55
Ответ дляВоздух в банке
І що б ви змінили?
Як мінімум чоловік залишився в Європі, працював там 8 років і так сталося, що на час війни був дома, а тепер як в тюрмі.
Крим мій• 17 февраля в 14:56
Ответ дляПоЗиТиВнАя
зараз без стьобу - але ЯК?
тут сидиш, важливу роботу робиш - і то рука лізе аби новини почитати
Воздух в банке• 17 февраля в 14:57
Ответ дляКрим мій
зараз без стьобу - але ЯК?
Самоконтроль. Як з алкоголем.
Виділіть собі 3 рази на день по 5 хвилин на новини.
Вам вистачить
ПоЗиТиВнАя• 17 февраля в 14:57
Ответ дляаромат Жука
Ну тогда читайте дальше. Со временем тревога усугубится, начнутся проблемы со здоровьем, сном и менталка посыпется окончательно.
Клевотница• 17 февраля в 14:57
Не читаю. По моему сейчас вообще никто ничего точно не знает. Все какие то важные новости будут знать все и тогда и я узнаю. Просто раньше я все читала и прилично отъехала кукухой.
Вилосипедниця• 17 февраля в 14:57
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Согласна с Вами. Но это до первого резонансного события. Вы же не можете жить в информационном вакууме.
24 февраля 2022г одноклассница дочери приехала в школу. Тоже, наверное, родители новости не читали. Хотя вокруг Киева все гремело.
Стрекоза любви• 17 февраля в 14:58
Готуйтеся, ще як мінімум 6 місяців будуть ось ці емоційні гойдалки.
аромат Жука
• 17 февраля в 14:58
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та вже, маю, просипаюся на ніч раз 10, почався нервовий свербіж, тривожність.
Крим мій• 17 февраля в 14:59
Ответ дляВоздух в банке
Самоконтроль. Як з алкоголем.
Вам вистачить
цікавий підхід
обіцяю - спробю, відпишусь як воно
Вилосипедниця• 17 февраля в 14:59
Ответ дляаромат Жука
Вот. Я о том же.