Фізик-ядерщик заочно• 17 февраля 2025

Яку мову вчити - німецьку чи французьку?

Прошу поради. Розумію, що я сама повинна вирішити і це індивідуально, але хотіла б почути думки зі сторони. Ситуація така, що я живу в Польщі з початку війни, знаю польську і англійську. Але. Сфера роботи у мене така що рівень мови потрібен дійсно дуже високий. Польська хоча у мене і на високому рівні, я ніколи не буду її носієм. Зараз у мене є робота, але зарплата все одно в перспективі мене не влаштовує, потрібно щось краще. Мені б дуже допомогло, якби я знала ще одну іноземну мову. Французька - у мене є хороша база, я трохи можу говорити, але все одно до професійного рівня ще дуже далека дорога. Німецька - лише читати вмію і саму базу знаю. Німецьку буде значно важче вивчити, але знаючи її за своє майбутнє вже можна не переживати. Скільки часу займе її вивчення я не знаю, плюс її вчити дорожче. Французька теж дає переваги, але не такі. Яку мову ви б вчили? Я вже не знаю, я просто стомлена(
Кросівки оригінал• 17 февраля 2025
Іспанська, все ж таки одна із найпоширеніших
автор Фізик-ядерщик заочно • 17 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
ні, іспанська тут не дуже потрібна, і її я не розглядаю, оскільки не знаю взагалі
ЛюбимаЯНЬ• 17 февраля 2025
в вашем случае немецкая. и грама в немецком легче. французский это десть. лично для меня
Ламборджини• 17 февраля 2025
Китайську. Або іспанську
Щаслива Я• 17 февраля 2025
У все очевидно. Німецьку
Да Щас же• 17 февраля 2025
Я б іспанську. Французьку терпіти не можу, а німеуцка складна. А взагалі найпотрібніша це китвйська
Поміркована думка• 17 февраля 2025
Немецкий, в Германии куча поляков на заработках и неплохо таки шпрехают
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
для мене французька не важка... ну але це все одно праця, її вчити
Да Щас же• 17 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Хто ви по професії? Перекладач?
Ответ дляДа Щас же
Хто ви по професії? Перекладач?
ні
Кросівки оригінал• 17 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А як ви вже дві вивчили, то дайте будь ласка пораду як? Якої тактики триматись
Бо я італійську мучаю, хоч я живу в Італії зараз, але важко мені
Білий Лосик• 17 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Если есть база, то добить ее легче, чем с 0 немецкий
На немецкий с нуля нужно 3-4 года активного изучения
Шалена красуня• 17 февраля 2025
Ответ дляПоміркована думка
Многие поляки учат немецкий в школе.
Ответ дляКросівки оригінал
Англійську я вчила з 1 класу, потім на курсах, це не було важко. Польська - приїхала спочатку війни і вивчила. Багато займалася з репетитором. Тому що розуміла, що без її знання тут мене чекала б умовна каса або прибирання. Вивчила за 2 роки с 0 до С1, але це було дуже важко.
Поміркована думка• 17 февраля 2025
Ответ дляШалена красуня
Многие поляки учат немецкий в школе.
Ну и это логично - страна-сосед, много связей
Кросівки оригінал• 17 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Бравісімо 👏👏👏
Тролю як можу• 17 февраля 2025
Это Вам лучше знать .
Нет исходных данных . Если так легко даются языки и уже есть хорошо база , то учите два .
Я живу в Германии , дошла до В1 и все стоп . Год нет практики разговорной и многие слова забылись.
Птицекрыл• 17 февраля 2025
іспанська
Играю_на_кларнете• 17 февраля 2025
Німецьку. Вона легша і Вам більше потрібна виходить
Ответ дляПтицекрыл
іспанська
вибір лише між французькою і німецькою, на іспанську немає тут великого попиту
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так, вона більше потрібна однозначно, але у мене рівень її нижчий
Добро с Кулаками• 17 февраля 2025
Не розумію питання. Польська порівняно з німецькою і французською я лінгвіст, живу в Німеччині 10 років - німецька в мене дуже погана. Про рівень носія можна забути. А англійська - вільна з гарним британським акцентом, бо я рік навчалася в Великобританії по обміну. німецька французька про рівень носія можна забути. Іспанська ще легка
Добро с Кулаками• 17 февраля 2025
Ответ дляЩаслива Я
У все очевидно. Німецьку
Ні
Херсон це Україна• 17 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Не понятны ваши метания. Логично, если вы уже имеете уровень А2 французского, то проще и быстрее его довести до В2, а потом уже, если захочется, долбить немецкий.
Я знаю французский на В1. Немецкий даже на слух, мне, резкий и неприятный. Какой-то язык приказов. Во французском много гласных, потому приятнее на слух. Не даром же говорят, что французский - язык любви 😍
Играю_на_кларнете• 17 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Нічого, підтягнете. На інтеграційних курсах багато українців до в2 вже дотягнули. Так, часто це лише сертифікат, а не відповідні знання, але все ж…
Херсон це Україна• 17 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А что, в Польше есть спрос на фр язык? Где они там его используют?
Ответ дляХерсон це Україна
Именно метания, к сожалению( С одной стороны да, мне французский довести до В2 намного быстрее и легче будет, но это тоже минимум 6-8 месяцев активного изучения и много сил. А немецкий намного нужнее, на него спрос больше, но и сил на изучения уйдет больше(
Ответ дляХерсон це Україна
в моей сфере есть. Не очень большой но есть
ну еще есть вариант - доводить польский до уровня носителя и английский еще повышать уровень. Это тоже пригодится)
Добро с Кулаками• 17 февраля 2025
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ви просто не уявляєте собі життя і роботу в Німеччині. Я тут тільки через чоловіка. На роботі дика дискримінація. Працюю на менеджерській посаді в міжнародній компанії. Ні Німеччину ні Францію не рекомендую для роботи іноземцям взагалі