Свисток ля-минор• 18 февраля 2025
Мій львівський сирник у розрізі
Готувала вперше, дуже сподобався, люблю випічку з творогом. Робила без цукатів, бо дитина їх не любить. З ними думаю було б смачніше
АсобеннАя• 18 февраля 2025
Блін, ну і в цій темі набігли: розріз не такий, пригоріло, продукти не ті.
І вам, гарного раночку щирі, добрі україночи.
Автор, смачного! Гарна тема, я не робила раніше такий сирник, обовʼязково зроблю по вашому рецепту.
Херсон це Україна• 18 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Для чого кожну запіканку називати Львівським сирником?
Херсон це Україна• 18 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Удалено администрацией...
Свисток ля-минор
• 18 февраля 2025
ЛЮБА, у вас такий ніжний. Що за творог використовували?
P.S. Я так розумію, я у вас в бані
Свисток ля-минор
• 18 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Дякую, але рецепт не мій)
Свисток ля-минор
• 18 февраля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
Це не мій рецепт) я його знайшла
Херсон це Україна• 18 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Це не мій рецепт) я його знайшла
Шукайте рецепт в Дарії Цвек.
Реанимация• 18 февраля 2025
Ответ дляАсобеннАя
Ну ідо чого це? Автора,здається, ніхто не хейтив. Спекла,молодець,гарно. Але якщо хтось хоче зробити справжній львівський сирник-, то треба брати інший рецепт, і дійсно,там сир треба перетерти через сито або через м´ясорубку, на 500 грам сиру 4 яйця, жовтки і білки збивають окремо, білки вводять в самому кінці. Обов´язково цедру лимона- без неї смак геть не такий. І він повинен настоятися в холодильнику годин 8.
Херсон це Україна• 18 февраля 2025
Ответ дляРеанимация
От і я про це. Здорова критика тільки допомагає стати краще.
Виріб гарний але це не Львівський сирник.
Я колись вчилася готувати Спартак, коржі розкатувати тонесенько. Теж не з першого разу вийшло і не з другого але тепер роблю це ідеально.
Mrs.Sexuality• 18 февраля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Удалено администрацией...
Херсон це Україна• 18 февраля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Удалено администрацией...
Курка, це та пані, яка з самого ранку має такий настрій чи то таке все життя в неї)
Я написала це їй.
Не все що сир з яйцем є сирником.
Що робили її батьки і що перетирали мені байдуже
Я написала це їй.
Не все що сир з яйцем є сирником.
Mrs.Sexuality• 18 февраля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Я написала це їй.
Не все що сир з яйцем є сирником.
Я написала це їй.
Не все що сир з яйцем є сирником.
Але ваш огидний коментар стосувався саме цієї страви .Не виправдовуйтесь ,так поводити себе гидко
Херсон це Україна• 18 февраля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Перед ким мені виправдовутися, перед хамками? Не смішіть
З такими хамками тільки їхньою мовою, по іншому до них не дійде.
Львівський сирник має особливий рецепт і спосіб приготування.
Свисток ля-минор
• 18 февраля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Он у вас не упал, после того как остыл?
Так, упав
Свисток ля-минор
• 18 февраля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Такий гарний
Дякую)))
Ще хочу Сан-Себастьян спробувати
мадамГрицацуева• 18 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Так, упав
У меня все творожные запеканки тоже падают, готовила по разным рецептам из ютуба. Почему так, не понимаю.
Херсон це Україна• 18 февраля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Он у вас не упал, после того как остыл?
Така специфіка випічки з сиру. Потрібно залишити в привідкритий духовці на кілька годин після закінчення випікання.
Ну і співвідношення і якість інгредієнтів теж важливо.
Господи что такие все злые то ? Ну в рецепте львовский называется , вот автор и написала ))) кто то учится готовить в 40 лет, кто то с детства умеет ))) ну красивый же , красивый , уверена что и вкусный . Рецепт простой , нет надо найти пригоревший верх , сгоревший низ , не та структура … одни блин шеф повара …
Автор если вы у меня в бане , то все равно сырник у вас классный ! Приятного аппетита
мадамГрицацуева• 18 февраля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Попробую оставить, спасибо.
Надежда наш компас• 18 февраля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Тому що треба випікати на водяній бані. Як чизкейк.
Свисток ля-минор
• 18 февраля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Я до речі залишала десь на 1 годину і ледь відкритій духовці
Свисток ля-минор
• 18 февраля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Точно! Я дивилася декілька рецептів, і в одному під низ ставили кастрюльку з водою
Херсон це Україна• 18 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Спробуйте за рецептом Дарії Цвек і сир візьміть якісний.
Ответ дляНадежда наш компас
Да я выпекаю на бане , и оставляла в духовке остывать , все равно падал и сильно, последний 2 раза практически не упал , поигралась с колличеством сметаны , сливок , яйцами и крахмала . У меня впечатления что авторы рецептов от балды пишут ингредиенты и температуру …