Вредняжка• 18 февраля в 11:11

Бровари, Торгмаш, ЖК Олімпійський - чи варто купувати квартиру?

Дівчата, хто з Броварів, це хороший район - Торгмаш? Розглядаю купівлю квартири, можливо, спочатку під здачу, а через кілька років переїхати самим. Але не бачу взагалі квартири, що здаються в цьому районі. Це перспективний ЖК для здачі в аренду? Дякую за відповіді!
ДА да да• 18 февраля в 11:14
берите убитую, так как за пару лет ее квартиранты убьют и ремонт будет надо везде- однозначна
Липка-прилипка• 18 февраля в 11:15
Ні, це поганий район маргінальний. Нормальний- це масив або біля Сільпо по Київський.
Барабан для дорослих• 18 февраля в 11:16
Район не дуже
Путающаяся• 18 февраля в 11:16
Дешево и сердито. Живу там с 2016- нету проблем никаких. Рядом окружная, с утра без пробок- на Киев вообще без проблем. Правда парков мало, а так все ок.