Вумна, аж страшно• 18 февраля в 11:32
На каком масле жарить блинчики для малыша 3 лет? Посоветуйте рецепты
Пищалка• 18 февраля в 12:26
Ответ дляLonda___
Никакого там спеціального «аромату» немає який «не поєднується зі смаком млинців». Где вы такое сало берете, негодное что ли?
Ой, не розповідайте знаю який воно дає аромат.
пьЯНА• 18 февраля в 12:28
Ответ дляПустощі-веселощі
У вас есть дети ?
Какого возраста ?
Закінчує школу. Але я вихователь дит садку і я бачила багато дітей і знаю як вони реагують на різну їжу. Оладки-блинчики діти люблять. Вони дешеві. Але дітям часто недобре від них. Звісно є діти менш або більш з чутливим ЖКТ, індивідуально. Але це важка їжа для малюків, я це бачила не одноразово..
Пустощі-веселощі• 18 февраля в 12:31
Ответ дляПищалка
Не від ліхтаря я написала, я була учасником багатьох груп по дитячому харчуванню, коли у мене дитині було 3 роки, звідти брала рецепти, готувала, смажити на смальці, там таких рецептів не зустрічала, пішла для
дитини купила кокосова олію і смажу періодично на ній.
У вас дитя хворіло сильно ?
Навіщо особливу їжу дитині 3 років ?
Пустощі-веселощі• 18 февраля в 12:32
Ответ дляПищалка
Бо салом смердить, вам , що жаль для дитини грошей на нормальне масло?
Кокосова олія це нормально ?((((
Пищалка• 18 февраля в 12:32
Ответ дляПустощі-веселощі
У вас дитя хворіло сильно ?
Навіщо особливу їжу дитині 3 років ?
Не мав проблем з травленням, інколи готувала йому оладки з яблук, панкейки з бананом, їв з задоволенням.
Пищалка• 18 февраля в 12:34
Ответ дляПустощі-веселощі
Кокосова олія це нормально ?((((
Так, нормально, воно не димить, почитайте якщо не знали, а якщо не хочете то смажте на салі далі, я не проти смальцю,сала, просто мені неприємно пахнуть млинці потім.
Пустощі-веселощі• 18 февраля в 12:35
Ответ дляпьЯНА
Недобре від млинців?
Вперше чую .
Щоб від пари млинців було погано.
Мені це нагадує анекдот про : випили 5 пляшок спиртного, а отруїлися цукеркою.
Вперше чую .
Щоб від пари млинців було погано.
Ответ дляПищалка
Сама ви смердите, а не сало , которым блинчики смазывают
Меня как и тысяч детей в этой стране растили на таких блинчиках и ни у кого рога на выросли .
И еще. Я ни разу не адепт ее но вам посоветую. Найдите в инсте Weston price. Расширьте свою картину мира, это всегда хорошая карма) не тех врагов и не там вы ищете
Пищалка• 18 февраля в 12:38
Ответ дляLonda___
Це ви розширте свій світогляд, і відпустіть те сало)).
Запропонуйте дітям альтернативу, може їм не подобається запах сала.
Ответ дляПищалка
Я вам дело советую. А вы 1 статью какую-то прочитали - и как фанатик направо и налево всем одно и то же талдычите. Жизнь она в цветах и оттенках , а не черно-белая
Пищалка• 18 февраля в 12:42
Ответ дляLonda___
Так правильно, сало це по старовинному, ну і що , що бабусі смажили на смальці, салі, в них не було вибору, а зараз прилавки завалені маслами, можна вибрати для смажки для дитини якесь корисне, це ви застряли в минулому.
Просто каралева• 18 февраля в 12:43
Полезное и безопасное только масло гхи или говяжий/бараний/утиный жир.
Ответ дляПищалка
Мне всегда жаль таких тревожных жіночек как вы. Которые так скрупулезно чахнут над едой. Над едой чахнут - а все остальные сферы у них бедовые совсем.
Попадалочка• 18 февраля в 12:48
Не люблю жирные блины. Всегда жарила на сале, как выше писали. Нет вкуса масла, только вкус самого блинчики
Чтооооооооооо?• 18 февраля в 13:07
Додаю оливкове масло прям у млинці і сковорідку не змазую нічим
Чтооооооооооо?• 18 февраля в 13:10
Ответ дляпьЯНА
Навіщо дитині 3 років взагалі блинчики, щоб що?
Мій любить,це їх з татом улюблена страва,сісти і намазувати джем на млинці,потім скручувати у трубочку. 1-2 рази на місяць роблю. Дитині 2.5))
220В• 18 февраля в 13:20
Ответ дляКу-кусик
А в каком возрасте можно начинать есть блинчики?
Ни в каком, естественно. Зачем вообще есть блины, чтоб что?
пьЯНА• 18 февраля в 13:26
Ответ дляПустощі-веселощі
Недобре від млинців?
Вперше чую .
Щоб від пари млинців було погано.
Вперше чую .
Щоб від пари млинців було погано.
У вас 1-2, ну може 3 дитини + ще в оточенні є якась незначна кількість дітей. (хоча ви не знаєте чим їх годують) В мене досвід з величезною кількістю дітей, і я точно знаю що вони їли і як почувалися, в кого що боліло, хто як сприймав яку їжу.
Так само як знаю, що переконати батьків неможливо. Вони як купували дитині котра вся в алергічних плямах чупачупси так і продовжували. Просто дітей жалко. Не зрілий ЖКТ в них ще у 3 роки щоб їсти млинці- оладки, смажені котлети і так далі.
Вам телефонограмма• 18 февраля в 13:37
Ответ для220В
Что бы получить удовольствие от еды. Зачем слушать музыку и читать стихи? Никакой ведь пользы от этого нет, лучше же букварик почитать.
Вы надеюсь делаете только то, что приносит пользу: встала,
подышала маткой, съела травы, попила воды, не покакала, потому что нечем или наоборот, подристала. Ух, не жизнь, а мечта.
Пустощі-веселощі• 18 февраля в 13:49
Ответ дляпьЯНА
Ви вважаєте, що люди живуть в бульбашці ?
І якби дітям було погано, то рідні не зрозуміли би це ?
Ви занадто вважаєте СЕБЕ правою.
Тому нехай Вам буде, як ви хочете .
А іншим реальності і здорового глузду .
Ви занадто вважаєте СЕБЕ правою.
Тому нехай Вам буде, як ви хочете .
А іншим реальності і здорового глузду .
Області пітьми• 18 февраля в 14:40
Ответ дляПищалка
Я смажила на кокосовій олії млинці.
Несмотря на множество полезных свойств, кокосовое масло также имеет ряд возможных негативных эффектов, которые необходимо учитывать. Зачастую основной причиной является его высокое содержание насыщенных жиров.
Риск повышения уровня холестерина: Употребление большого количества насыщенных жиров может способствовать повышению уровня «плохого» LDL холестерина.
Калорийная ценность: Разумеется, кокосовое масло калорийно, и его чрезмерное потребление может привести к увеличению веса.
Аллергические реакции: У некоторых людей возможно проявление аллергии на кокос
Пищалка• 18 февраля в 15:00
Ответ дляОбласті пітьми
Дякую, але не часто смажу на ньому.
Кручу хвости• 18 февраля в 20:33
Ответ дляпьЯНА
Я вихователь дитсадку 20 років і ніколи не бачила, щоб дітям від оладків було недобре. Щось там вигадуєте собі.
пьЯНА• 18 февраля в 21:10
Ответ дляКручу хвости
Аргумент цікавий - якщо не бачила, то значить такого не має. Навіть сперечатися сенсу не бачу. Годуйте млинцями та оладками малюків, як міцне здоров´я від природи і то витримає без наслідків.
Кручу хвости• 18 февраля в 21:25
Ответ дляпьЯНА
У Вас теж цікавий аргумент, яка у Вас виборка? Скільки років працюєте, скільки дітей в групі? В моїх групах завжди було 25-35.