Семенівни сусідка• 18 февраля 2025
Багато купили по знижкам?
Я порахувала і прозріла.
Більше 45 000 грн.витратила за останні пару місяців на одяг, сумки та взуття по знижкам.
Але накупила багато.
Останні 2 роки була в режимі економії, тому багато чого зносилося, тому я зірвалася з ціпка. А ви багато накупили по знижкам?
Більше цікавлять ті, хто працює в офісі і мають адекватно виглядати, бо це частина їх роботи.
Дякую!
Але накупила багато.
Дякую!
Чемна панночка• 18 февраля 2025
Ответ дляГолена блондинка
якщо знайду ті, які сподобаються, то розгляну вашу пропозицію обов´язково))
Вас так зачіпила сума в 20 тис, що ви не втримались від коментарів? Ви в магазинах давно були?) Це вже давно не захмарна сума, просто з/п не росте відповідно до цін.
Ось 19 тис
В мене цього брнеду є декілька пар взуття, але купувала зі знижками.
Ось 19 тис
Так а я про що, якщо вас зачепило те, що тільки 20 можете собі на кеди дозволити, то я тут до чого? Працюйте більше)
Голена блондинка• 18 февраля 2025
Ответ дляЧемна панночка
Відчуйте різницю)) не оцінюйте все мірилом тільки власного досвіду.
Молода і нерозважлива• 18 февраля 2025
Ага, багато накупиш на виплати ВПО 5000, які за оренду потрібно віддати. Тут їжі купити за щастя. І так всі 3 роки.
Чемна панночка• 18 февраля 2025
Ответ дляГолена блондинка
Так це ж ви почали і продовжуєте оцінювати своїм мірилом) тому не приписуйте іншим свої фантазії і здогадки, гарного вечора!