А что происходит,везде в инстаграме выскакивают ролики о том как заранее подготовиться к переезду из Европы.Что скоро все домой.Что я пропустила?И тут тем нету
ole4kakissa• 18 февраля в 16:03
Ну давайте хоть 2-3 ссылки/скриншота, раз ’везде’ такое происходит
Ответ дляkanuka
Сомневаюсь, что будут возвращаться, особенно в города типа Бахмута, Северодонецка и тд Кстати в Берлине анонсировали открытие центра для беженцев, новый формат какой-то будет, типа в связи со сложившейся обстановкой будут новые беженцы из Украины, покой нам только снится я так поняла.
Ви перкпутали, в Берліні відкривається новий центр по поверненню біженців в Україну, будуть їм там пропонувати варіанти роботи та житла
ПадаюВреверансах• 18 февраля в 16:27
Ответ дляannu-b519
Ну это да, естественно, что кто работает или замуж вышел или ещё какие основания имеет, то будет вариант остаться, но все в большинство вернут домой.
Дєвки, ловіть на живця європейців швидше. Сроки підпирають
ПадаюВреверансах• 18 февраля в 16:30
Ответ дляWomAnn
Что планировали? Сделать экономической колонией США и отдать все с потрохами?
А у нас щось було?
Я просто не розумію оцієї паніки віддать ресурси. Мені, вам було щось з того, що цими ресурсами володів умовний пінчук, янчук, коломойський, сройський? Все було в приватній власності. Ми були і будем рабсилою.
Так може хоч оплата буде якась досоойна, а не 3 копійки холопам.....
Ну це я так мрію.
Шкода звичайно що до цього дійшло. Хто ж думав в 2022 ще. ..
Ну це я так мрію.
Vlada-Maria• 18 февраля в 16:34
Ответ дляWomAnn
А! Еще Трамп будет бесконечно инвестировать в Украину
в який прохід буде ’інвестувати’?
Vlada-Maria• 18 февраля в 16:35
Ответ для Файна_зупка
У меня только котики в инсте и разные приколюхи «как это сделано» из пакистана. Что смотрите, то и подтягивается
кого що ’гріє’, як то кажуть
Я ніякої паніки не бачу в тих, кому є куди вертатись
У всіх людей різна ситуація в різних країнах, хтось хоче і зможе залишитись, хтось ні
Більш жаль тих, кому повертатись нікуди-все зруйновано або буде сірою зоною ( про кордони 22 року не вірю) ось тут, так, може і паніка,
Добре, якби були створені якість соціальні програми для таких. Хотілось би.
Чекаю миру, зʼявилась якась надія
Ответ дляVAKULKA
Да
Это так.
Чому? Яке вам до них діло?
Хтось хоче залишитися в ЕС, а хтось тільки і чекає повернення додому
Питання, навіщо чекати повернення тих, хто не любить Україну і дуже не хоче вертатися? Ну вернуться, ну будуть хаяти все навколо і носом крутити, ну будуть молоді старатися виїхати з дітьми по робочій візі, чи вам від того буде легше і приємніше?
Ответ дляРойЛеля
А у нас щось було?
Ну це я так мрію.
Якщо простіше говорити, звичайні люди не отримають профіти з тих ресурсів і не отримували.
Але, могли б. Та ми не Емірати, щоб хоч частину отриманих грошей, розподілили на якісь рахунки, чи бонус, на освіту дітей, як приклад, або якийсь капітал при досягненні повноліття
Там щось було, Зе колись анонсував про такі програми. Вже затих. Хоча, то б був непоганий стимул для молоді жити в працювати в Україні
Апель-синка• 18 февраля в 16:50
Ответ дляVAKULKA
Неа.Блин ну не томате.Расскажите уже
Вы ж в Киеве, Вам не нужно никуда возвращаться...
Perfect look• 18 февраля в 16:57
Ответ дляСhanelKa
Чекаю миру, зʼявилась якась надія
Я не думаю, что насильно будут возвращать тех, кто всё потерял и его дом сейчас на захваченной рашей территории, их по любому оставят. А вот всяких халявщиков естественно погонят, хотя давно уже должны были это сделать.
Ответ дляСhanelKa
Які ресурси? Нафта в чорному морі Бойко, вугілля було Ахметова, електрика з дніпрогесу дешева Коломойского і ко щоб біткоїни майнити, чій там газ?
Ответ дляPerfect look
Розумієте, половина Європи живе на оренді. І Це звичайне життя, для них це ок. Навіть пенсіонери ( вони отримують компенсацію на оренду і ще інші плюшки, якщо бідні )
Вони не зрозуміють, як може бути гірше на оренді в своїй країні, ніж в чужій, в мирний час. Звичайно, анонсують якісь програми підтримки, може і гроші виділять, чи їх розкрадуть, чи ні - то вже інше питання, поки рано про то говорити
Не виключаю, що частина повернеться в окупацію. Бо оренда в нас рівно зарплаті