Потринділиця• Изменено 18 февраля в 15:52

Що це може бути за інфекція? Вперше таке

Я за кордоном, в Німеччині, думаю багато хто чув про місцеву медицину.
Все почалось з минулої середи. Під вечір почала сильно боліти голова та піднялась температура до 39. Жаропонижуючі та обезболювальні практично не допомагали. Температура збивалась до 37,7. А голова як боліла так і болить досі. Вчора була у лікаря. Коронавірус виключили. Гайморит також виключили. Є густий нежить. Виписали протирвотне, обезболююче та Синупрет форте для розрідження слизу.
Лікар каже, що це такий сильний вірус і головний біль може триматись до восьми днів. Невже це дійсно так? Чи мене просто не хочуть обстежувати?
Жах. Я випала з життя (добре, що зараз у відпустці), але це лежання овочем вже майже тиждень ! Кожен ранок прокидаюсь з надією, що стало краще, але ні - підводжусь і голова починає нестерпно боліти. Випʼю таблетку, трохи краще, проте ходжу, як в тумані.
Періодично нудить від головного болю та є рвота.
Можливо в когось було подібне та розкаже, що це та що робити?
Дама-мадама• 18 февраля в 15:53
Сейчас вирус ветрянки, болеют взрослые, может оно, смотрите на высыпания
Зліпок ступні• 18 февраля в 15:54
Якщо ще руки-ноги болять, може бути грип.
Або інший вірус.
Нурофен не допомагає?
Блондинка в Законе• 18 февраля в 15:58
А що не так з медициною? Вам надали хорошу допомогу. Чи в Україні вас би вдома навідува щодня лікар та надав чудодійні ліки? І друге, медицина не подобається, все не подобається, то що ви там забули? Та скоро кінець захисту, нарешті отримаєте найкращу в світі українську медицину, безкоштовну.
Партизанка• 18 февраля в 15:58
У вас там в Германии тесты в аптеке прям продают, а вы думаете мы тут на шаре погадаем?
автор Потринділиця • 18 февраля в 15:58
Ответ дляЗліпок ступні
Або інший вірус.
Нурофен не допомагає?
Частково. Найкраще допомагає наш Темпалгін.
Руки, ноги не болять.
Я теж думаю, що може бути грип. Певно, зроблю експрес тест.
Партизанка• 18 февраля в 15:59
Ответ дляПотринділиця
Руки, ноги не болять.
Уже поздновато как-то, если это грипп, то озельтамивир принимают в первые 48 часов, и тогда можно было бы избежать тяжелого течения.
Зліпок ступні• 18 февраля в 16:00
Ответ дляПотринділиця
Руки, ноги не болять.
Я не робила тестів, бо мені неважливо, грип чи інший вірус, лікування все одно симптоматичне.
Спати, пити. Все. :(
Партизанка• 18 февраля в 16:01
Ответ дляЗліпок ступні
Спати, пити. Все. :(
Вообще-то от гриппа есть препарат, и с ним уже на 3й день отпускает.
автор Потринділиця • 18 февраля в 16:04
Ответ дляБлондинка в Законе
Мрію про закінчення війни і повернення додому 🙏 Я не сама, з малими дітьми, тому знаходжусь тут. Інакше була б в Україні, аби діти самі могли лишитись за кордоном.
Що не так? У мене міг бути мікро інсульт, внутрішній крововилив, наприклад. Ніяких обстежень не провели. Візуально обдивились. Гайморит теж «виключили» візуальним оглядом - попросили опустити голову вниз і сказати, чи не болять пазухи. На рентген не направили.
Я не знаю, як для Вас (Ви певно теж в Німеччині?), але для мене це не норма, коли не виявили причину нестерпного головного болю. Купа випадків, коли в людей набагато гірші наслідки, аніж грип.
автор Потринділиця • 18 февраля в 16:05
Ответ дляЗліпок ступні
Спати, пити. Все. :(
У Вас теж подібні симптоми були ?
Тріль підпільний• 18 февраля в 16:07
Ответ дляПотринділиця
Руки, ноги не болять.
У знакомой было редкое заболевание, связанное с вестибулярным аппаратом. Вставала и падала, всё плыло перед глазами, тошнило. Врачи не могли поставить диагноз, хорошо что муж медик, рыл в интернете и нарыл, что это могут быть симптомы этого заболевания. Лечения особого нет, она несколько месяцев отлеживалась, потом пол года еще покачивало, но в итоге прошло.
Зліпок ступні• 18 февраля в 16:35
Ответ дляПартизанка
Якщо починати пити його зразу.
А потім вже до лампочки він, автор хворіє з середи.
Зліпок ступні• 18 февраля в 16:37
Ответ дляПотринділиця
У Вас теж подібні симптоми були ?
Сильно боліла голова, температура, ще як крепатура. Кашляти почала пізніше.
Хіба що нежить був слабенький.
Це ми так у листопаді хворіли сім´єю.
Nina_nika• 23 февраля в 00:49
Як Ви? Вже краще? В мене теж було подібне недавно, почалоь з температури, сильний головний біль як при гаймориті, зробили експрес тест аналізу крові, сказали необхідно антибіотик, пью Супракс