Кидаю курити• 18 февраля в 16:29

Можливо є якійсь сайт, щоб дізнатись розклад маршруток в Києві

Мене цікавить 463 маршрутка
Ондатрова шуба• 18 февраля в 16:30
EasyWay
В кого тако було• 18 февраля в 16:30
Изивей
автор Кидаю курити • 18 февраля в 16:35
Ответ дляОндатрова шуба
EasyWay
Є такий, але там зупинки, інтервал, а саме розкладу немає. Чи я не можу знайти
Железобетон• 18 февраля в 16:41
Ответ дляКидаю курити
Там такого і не буде. Максимум в салоні буде розклад, але я таке лише в приміських бачила.
автор Кидаю курити • 18 февраля в 16:44
Ответ дляЖелезобетон
Дякую, я тоді у водія буду питати, мені потрібно лише на ранок
Я тертий жук• 18 февраля в 17:22
стоять и ждать, а верно выше написали, что можно узнать только промежуток.
или узнавайте, чья маршрутка и звоните им, может ответят

отзыв про 463:
Volf Krut
Мені дуже подобається цей маршрут, тому що він дуже ідеально єднає мене з роботою, але.
Ця маршрутка, як сніг в жовтні буває дуууже рідко.
Коли не треба катається кожні 5 хвилин, коли я її чесно потребую то чекати можна довго, як 15 хвилин так и 55, сьогодні наприклад рекорд: Година.
Не рекомендую користуватися цим транспортом, якщо ви хочете кудись вспіти.
автор Кидаю курити • 18 февраля в 17:48
Ответ дляЯ тертий жук

отзыв про 463:
Volf Krut
Та отож, а мені потрібно щоб людина встигнути на електричку на Караваєві дачі, то не знаю чи варьотна неї розраховувати
Однозначно• 18 февраля в 17:50
Ой, это я как-то попала на политехе где тц, 820, что ли, и еще вторая, короче, ни одной, 1,5ч ждала, это жесть. Если автобусы хоть можно в кпт посмотреть, то этих-фиг.