ДолькиКабана• 18 февраля в 18:26
"Сіра мишка, тепер твоє місце в норці!!" Повідомлення від мами....
Мова оригіналу (отримано вчора на ТГ):
’Мовчі далі!!!..’сюрприз’ з повідомленням сподіваюсь до кінця місяця до тебе долетить ((це перший,самий больчій,і неочікуваний д/ тебе!!!!))))----другий менш болючій,але неприємний!!!....подальші ’сюрпризи’трошки не такі болючі!!!...ЩЕ хочу сказати:-коли отримаєш письмові ’сюрпризи ’в.((першу хвилину після отримання певно буде шок!!!!,,а потім здивування і бажання поспілкуватися зі мною!!!!((бо в тебе не ьуде іншого виходу!!!...)))----будеш змушена зняти’корону’і покланятись.....АЛЕ...АЛЕ-в мене вже не буде бажання з тобою спілкуватися!!!!навіть як захочеш приїхати для вияснення питань, то тебе не випустять ...АЛЕ як ’повезе’....то проїдеш,але виїхати не зможеш назад(((навіть туризмом)))не в одну країну світу!!!!бо тобі заборонено буде пересікати кордон!!!!НЕ втішні у тебе СПРАВИ!!!БАГАТО ЧАСУ ТИ ВТРАТИЛА .....своїми курячіми мозгами!!!!!Я чекала довго твоїх рішень,....................ты сама собі вибрала цей шлях в житті не легкий, іне веселий!!!!------час прийшов збирати КАМІННЯ!!!!!!---ЗБИРАЙ Д/ДЛЯ КОРОЛІВСЬКОГО ПЬЯДЕСТАЛУ!!!!!!!!!!
🦄🦧🐑🐑🐑🐑🐑🦧🦧🦧🦧🦧🦧
Будеш довго оговтуватись!!!!....
Сіра мишка,тепер твоє місце в норці!!
🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀
Навіть не намагайся щось змінити!!!!Твій час сплинув!!!🙈😔😝’
Якщо коротко, то моя матір подала на мене в суд на аліменти, аргументуючи що я зобовязана її утримувати (їй 71 рік, на пенсії). Я за кордоном з неповнолітнім сином. Рішення суду як з´ясувалось було ще влітку, а я дізналась про це тільки 2 тижні тому, коли прийшло повідомлення про арешт всіх банківських рахунків на суму 43 тис.грн...
Останню тему, яку створювала тут то теж було питання про матір.. може хто із старожилів памятає, де мати-тиран фактично вижила нас з квартири і про купу погроз ,прокльонів і психологічного насилля. Час минув, але погрози наздогнали....
Буду дуже вдячна за пораду і підтримку. Хоча і розумію, що буде багато зустрічних питань і сумнівів що ТАК буває..
🦄🦧🐑🐑🐑🐑🐑🦧🦧🦧🦧🦧🦧
Будеш довго оговтуватись!!!!....
Сіра мишка,тепер твоє місце в норці!!
🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀🐀
Пампушечка• 18 февраля в 18:44
Ответ дляКусюче сонечко
В суде он говорил, что содержит маму и бабушку, поэтому на детей денег нет
И ни один суд не принял бы это во внимание и не освободил бы от алиментов на детей
Помогалочка• 18 февраля в 18:44
Ответ дляДолькиКабана
не закордонні рахунки, а всі Приватбанку... там хоч і по нулям у мене, але є рішення виконавчої служби і зазначена така сума 43600грн. Від моменту коли вона подала позов пройшло 9 місяців. то виходить що по 5 приблизно тисяч я мала їй сплачувати((( Звідкіля ця сума взялась в рішенні ані слова... я тільки зрозуміла що повинна їй віддавати 1/4 доходу. А якого саме, то залишилось загадкою. Бо ані в Україні, а ні в Польщі в мене доходу немає.
Если нет официального дохода, то сумму назначают из средней по городу. Вам надо подать на уменьшение размера алиментов, доказать что из-за войны не можете работать и на иждивении ребенок, доход ниже, чем у матери. Надо узнавать, как это сделать дистанционно.
Лагшмивара• 18 февраля в 18:45
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а как бы вы поступили на месте матери, которую все бросили и уехали заграницу? цены выросли на некот. продукты раза в 3.
ваши версии, товарищи телезрители.
Так может мать всю жизнь гадости делала дочке?
Кусюче сонечко• 18 февраля в 18:45
Ответ дляПампушечка
Назначили, самые минимальные. Это при том, что младший с инвалидностью, а маме сказали идти работать.
Гопница-Советчица• 18 февраля в 18:45
Ответ дляПампушечка
Закон думает иначе
Якщо я не працюю. В мене немає з чого матері допомогати. Далі що? Ну подасть на аліменти. З чого я їх виплачувати буду?
Хай закон дає нормальні пенсії, житло. І пансіонати для літніх людей щоб вони могли там зі своїми хворобами доживати. Чому я маю доглядати людину яка мене за людину не вважає?!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 февраля в 18:45
Ответ дляЛагшмивара
про гадости есть что-то в законодательстве?
Саджу все зарання• 18 февраля в 18:46
Ответ дляШеллар
Якщо суд прийняв її заяву та погодив значить ментально здорова. Чи Ви сумніваєтесь у наших суддях?
А хто вам сказав, що ментально нездорові люди не можуть подати заяву до суду? Читаю відповіді тут і окїваю від правого нігілізму тутешноїпубліки
Аноним_1859• 18 февраля в 18:46
Ответ дляДолькиКабана
Від середньої зп по області реєстрації рахують. Але якщо ж змога найняти адвоката, я б спробувала.
Метровий сантиметр• 18 февраля в 18:46
Ответ дляПампушечка
Ну а что не так? В детстве она вас содержала, в старости вы ее. Такой закон 🤷🏻♀️
А автор просила ее рожать? Чтоб содержать
Лагшмивара• 18 февраля в 18:47
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Мама здоровей здорового ,раз были силы судом заниматься.Плюс откуда алименты в два раза больше обычной пенсии?
Помогалочка• 18 февраля в 18:47
Ответ дляГопница-Советчица
Арестуют Ваше имущество, если оно есть.
Пампушечка• 18 февраля в 18:47
Ответ дляЛагшмивара
Как бы там не было, в детдоме автор не выросла
Vita_Nikolaeva• 18 февраля в 18:47
Автор так с чьей именно квартиры вас выжили ?? Вы не отвечаете .
Пацаааааааан• 18 февраля в 18:48
Я теж не дуже вірю, що автора вигнала мама з квартира автора. ( тільки не треба про ’квартира приватизована, там є моя частка’ - квартира того, хто на неї заробив, або її отримав. Діти там не при ділах!)
І так, за законом: в дитинстві вона вас утримувала, тепер ви її. Все чесно.
Саджу все зарання• 18 февраля в 18:48
Ответ дляГопница-Советчица
Прям спіч кожного другого папки про призначення йому аліментів на неповнолітнього
ДолькиКабана
• 18 февраля в 18:48
Ответ дляФлюорография гуся
З чиєї саме квартири вона вас вижила ?
З її власної квартири?
ми з сином там теж прописані. Малому на той момент було 1,5 роки.. вона робила все, щоб ми там не жили. Поліція у нас була тоді хіба не щодня, нічим не допомогли, один тільки сказав інспектор ’якнайшвидше тікайте’.
Погрожувала шо пробє череп своєму онукові, і бажала нам здохнути від раку в Охматдиті.
Таракашечка• 18 февраля в 18:48
Ответ дляМетровий сантиметр
Что толку сейчас это обсуждать? Мама автора назад ее не родит. А закон предусматривает обязанность родителей содержать детей и совершеннолетних детей содержать нетрудоспособных родителей.
Это уже факт, который надо принять и теперь идти в суд и пытаться обжаловать решение, если не отменить, то хоть сумму уменьшить.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 февраля в 18:48
пусть автор оценит свою жизнь и подумает.. хорошо ли ей.. как ей на этой планете, как ей быть человеком, а может неплохо, что она здесь родилась, и даже у этой матери.
Пампушечка• 18 февраля в 18:49
Ответ дляГопница-Советчица
Ну не выплачивайте. Это ваше дело платить или накапливать долги
Про досмотр там не речи нет, просто платить деньги назначенные судом
Vita_Nikolaeva• 18 февраля в 18:49
Ответ дляДолькиКабана
Вам нужно было давно съезжать от матери
Организовывать свою жизнь и съезжать
Мать при чем?
Организовывать свою жизнь и съезжать
Мать при чем?
Аноним_1859• 18 февраля в 18:49
Ответ дляШеллар
Проти кампанії Скайп свого часу суд прийняв заяву від людини, що стояла на обліку у психіатра й ніколи не мала закордонного паспорта й не літала, а суд прийняв і навіть виніс рішення проти Скайпу
Невидимка• 18 февраля в 18:49
Мені цікаво, чи може батько, який не приймав участі в моєму житті як і не платив аліменти, таку ж заяву подати? Хтось в курсі?
Саджу все зарання• 18 февраля в 18:50
Ответ дляДолькиКабана
Тобто квартира не ваша?
Смурфетта• 18 февраля в 18:50
Автор, а у Вас дія є?. Якщо є, то як Ви не побачили рішення суду?
Аноним_1859• 18 февраля в 18:50
Ответ дляПампушечка
А если не с чего платить алименты мужикам на своих детей?То тогда нужно понять и простить? Это кого-то заботит? Или если не с чего, то дети/мать есть не хотят?
У дітей зовсім немає ніякого власного доходу, у пенсіонерів хоча б пенсія.
Пампушечка• 18 февраля в 18:51
Ответ дляМетровий сантиметр
Но живет же, жизнь самоубийством не закончила, значит не против того, что живет
Синди Кроуфорд• 18 февраля в 18:51
Ответ дляНевидимка
Якщо були офіційно призначені аліменти і він їх не сплачував більше ніж 3 роки - то ні.
В іншому випадку - ніяк не доведете, що не платив, бо аліменти не обовʼязково платяться через суд, можлива домовленість сторін. І що її не було - ніяк не довести
Флюорография гуся• 18 февраля в 18:51
Ответ дляСаджу все зарання
Тобто квартира не ваша?
Нет. Квартира матери !!!
Автор «святая» жінка тут.
Нет дыма без огня. Мое мнение
Автор «святая» жінка тут.
Нет дыма без огня. Мое мнение
Пампушечка• 18 февраля в 18:51
Ответ дляДолькиКабана
Прописка не означает имущественные права. Вопрос был, чья собственность, а не кто прописан
Смурфетта• 18 февраля в 18:52
Ответ дляДолькиКабана
А при чому тут приписка до власності?