Білий Лосик• 18 февраля в 18:44
Що робити із дорослою дочкою?
Дочка хоче розлучатись із чоловіком. Іти їй немає куди, а у мене є вільна кімната.
Звичайно, якщо скаже ´мама, я до тебе´, то я прийму, але є одне но... стосунки у нас погані, все життя, як кіт із собакою ((
Знаю, що це буде страшенний дискомфорт для нас обох.
Якби мала фін можливість, зняла б їй квартиру, а так ...
Мама Чели• 18 февраля в 18:54
Ответ дляМарс атакует
так у Автора спрашивайте, я тут при чем?
Ну так ви писали про пристроїти, тому за вами і фото
Білий Лосик
• 18 февраля в 18:55
Ответ дляБоВжеВільна
Жизнь такая многогранная.. ВАМ обеим дается еще шанс научиться уживаться и научиться ладить. Вот воспринимайте это событие именно так. Дубль ...надцатый, учимся снова находить общий язык.
1 не хамить, общаться позитивно
2 не портить друг другу настроение
3 уважать время, границы и старания друг друга
пр пр
Люди раньше в комуналках жили, в общаге (понимаю, плохой пример!) но вы родные люди.. учитесь! Значит этому надо научиться и все события к этому свелись.. - так бывает. С посторонним этого терпеть не стоит.. Ваш случай - дочь. учитесь!
1 не хамить, общаться позитивно
2 не портить друг другу настроение
пр пр
Дякую, є цікаві пункти. Спробую )
Марс атакует• 18 февраля в 18:55
Ответ дляМама Чели
не читайте поперек
Дадосвидания• 18 февраля в 18:55
Ответ дляБілий Лосик
Що Ви пишете??
Яка різниця на кого квартира?
Де написано, що мені плювати на свою дитину? 🤦♀️
Яка різниця на кого квартира?
’все життя як кіт з собакою’ - це ваші слова.
Чия це вина, що ви з власною дитиною не могли побудувати нормальних людських відносин?
Чому хоть зараз, коли вам вже під сраку років, ви не можете визнати свої помилки і хоча б спробувати почати будувати якісь інші, нормальні відносини?
Мама Чели• 18 февраля в 18:56
Ответ дляМарс атакует
не читайте поперек
Мій екран, як хочу так і читаю
Білий Лосик
• 18 февраля в 18:56
Ответ дляДадосвидания
Це відповідь на мої питання?
Марс атакует• 18 февраля в 18:56
Ответ дляМама Чели
Мій екран, як хочу так і читаю
так отстаньте от меня
Мама Чели• 18 февраля в 18:57
Ответ дляМарс атакует
так отстаньте от меня
Киць киць киць....не тікай від мене
Почемучечка• 18 февраля в 18:57
Ответ дляБілий Лосик
Що Ви пишете??
Яка різниця на кого квартира?
велика різниця. Має дочка право офіційне на квартиру чи ні??
Білий Лосик
• 18 февраля в 18:58
Ответ дляПочемучечка
Ну мабуть буде мати право, коли я помру. Я ще таким не цікавилась 🤣
Сонячний день• 18 февраля в 18:59
Ответ дляДонька подруги
А так разменяйте квартиру
А у дочери там есть её часть?
Дадосвидания• 18 февраля в 19:00
Ответ дляоксюморон
Вон в одной теме женщине еды жалко для своего 22 летнего сына, в этой скрипя сердцем мать предоставляет дочери комнату не хотя что б та переезжала.
Где таких матерей штампуют?
В мене така сама.
Майже 3 роки війни, ні разу не спитала де саме я живу (живемо в одному місті), а до війни, коли я мала травму і працювала на півставки і розлучилася з чоловіком, з´їхала від нього, виперла мене на вулицю щоб здавати те житло в оренду і гроші віддавати моїй сестрі, бо, бачте, у неї дитинка і з чоловіком погані відносини.
Тобто сестру - молодшу доньку, їй жаль , в я так...
Білий Лосик
• 18 февраля в 19:00
Ответ дляСонячний день
А у дочери там есть её часть?
Вибачте, я реально не розумію яку часть.
Квартира моя, я заробила, я купила.
Почемучечка• 18 февраля в 19:01
Ответ дляБілий Лосик
тобто вона не має частки приватизації. Тоді це ваша добра воля - приймати чи ні.
Дадосвидания• 18 февраля в 19:01
Ответ дляБілий Лосик
Це відповідь на мої питання?
Так, це відповідь на всі ваші питання.
БоВжеВільна• 18 февраля в 19:01
Ответ дляДадосвидания
Дети бывают настолько буйными.. что родители уже не имеют сил и здоровья на исправление ляпов.. я многое повидала в жизни.. порой с виду обеспеченные и положительные детки наедине избивают своих родителей.. Моя знакомая приехала к дочери (бежала от войны!) дочь живя в шикарНЕННЫХ условиях в дорогушей огромной квартире ей выдала ’мне некуда тебя принять’ и поселила мать в ванной на полу... из ванной мать могла выходить ТОЛЬКО когда дочери не было дома.. А видели бы вы ту дочь (умница, красавица, миловидная, милейшая, разговаривает тихо и сексуально.. ) а вот мать не к месту.. девочку ту растили как принцеску, дорого и безотказно и общий язык они не нашли.. потому дочь выгнала мать.. благо хоть есть куда ехать - заграницу...
БоВжеВільна• 18 февраля в 19:03
Ответ дляДадосвидания
В мене така сама.
Такое бывает! Знаю такие случаи,,
Білий Лосик
• 18 февраля в 19:03
Ответ дляПочемучечка
Та я не думаю чи приймати, тут відповідь однозначна - захоче, прийде.
Просто може тоді мені кудись поїхати за кордон на роботу чи ще якісь варіанти.
Дівка в намисті• 18 февраля в 19:04
Ответ дляБілий Лосик
То Ви не запрошуєте? Сподіваєтесь що воно якось само вирішиться?
Білий Лосик
• 18 февраля в 19:05
Ответ дляДівка в намисті
Ні, не запрошую особливо. За час заміжжя вона декілька разів вже приходила. Знає, що проситися не треба, це дім.
Почемучечка• 18 февраля в 19:06
Ответ дляБілий Лосик
це вже як ви вирішите. Якщо дозволяє вік - то можете й за кордон)
Сонячний день• 18 февраля в 19:07
Ответ дляБілий Лосик
Квартира моя, я заробила, я купила.
Вот и не понимаю. С чего вдруг вы её должны размениввть
Почемучечка• 18 февраля в 19:07
Ответ дляБілий Лосик
а внуки є? може доньці краще за кордон?
БоВжеВільна• 18 февраля в 19:08
Ответ дляБілий Лосик
Договоритесь о соблюдении правил
- кухня по режиму (ты в такое время, я - в другое)
- не пересекаться в местах общего пользования
- не нарушать шум в квартире
В моем окружении есть такие случаи.. дочь вернулась после развода к родителям (замужем была при деньгах, жила у мужа, развелась - осталась ни с чем) родители были НЕДОВОЛЬНЫ.. они жили уже вместе в 3-к, привыкли к свободе, А тут дочь + ее ребенок + ее собака.. ДОчка приехала, сделал ремонт в своей комнате (может и еще где-то) и осталась.. а некуда ехать, вот так сложилось...
- не нарушать шум в квартире
Почемучечка• 18 февраля в 19:08
Ответ дляДадосвидания
В мене така сама.
і такі потім ще й аліменти вимагають((
Завжди з рушником• 18 февраля в 19:08
Ответ дляДонька подруги
А так разменяйте квартиру
Пусть дочь разменяет совместнонажитую с мужем.
Почемучечка• 18 февраля в 19:09
Ответ дляЗавжди з рушником
ще треба мати ту спільно нажиту)))
Оно само купилось• 18 февраля в 19:11
Ответ дляМарс атакует
А вы хотите свое фото показать?
Дадосвидания• 18 февраля в 19:11
Ответ дляБоВжеВільна
Такое бывает! Знаю такие случаи,,
Так, нажаль.
Дуже то по мені вдарило, багато ще всього було вже з початку війни.
Зараз натяжно з нею спілкуюся, по телефону, фізично вже десь 1,5 роки не бачились.
Роблю це чисто з сумління, вона зараз хворіє, розумію що з часом прийдеться підключатися до участі у догляді за нею (матеріально).
Довго і багато думала про те, як так можна, чому вона так зі мною, намагалася говорити, у відповідь тільки гнівається, лається, і кричить про те що я нічого не розумію, і от доживу до її літ...З сестрою взагалі не спілкуюся.
Вона мені винна за частину моєї нерухомості, в якій живе, але відкритим текстом каже що мені ’нічого не обломиться’.
Зрештою, пройшовши через депресію, лікування антидепресантами, я зрозуміла що не маю змушувати себе їх пробачити.
Деякі люди не заслуговують на прощення ( особливо ті, які його ні разу не попросили).
Ох, понесло мене виговоритися
Оно само купилось• 18 февраля в 19:12
Ответ дляБілий Лосик
Я заміжня вже 27 років
А муж где?
Похоже что вы ситуацию с квартирой сами решаете,ваш муж не принимает участие ?