мадам Везувий• 18 февраля 2025

Як і чим краще доїхати з України в Варшаву

Підкажіть будь ласка, як і чим краще доїхати до Варшави. Зі Львова, чи Києва. Потягом через Хельм не варіант- дивилась що квитки відсутні.
Чу Ча• 18 февраля 2025
Авто, автобус тоді
Мелочунь• 18 февраля 2025
Автобусом. Якщо геть критично вам сидячи, беріть потяг до Львова, а там уже автобус. Або дорожче оці буси з розкладними сидіннями (але там ціна). Я восени їздила просто автобусом з Києва і потім назад, не так і критично по часу, як на мене, норм
автор мадам Везувий • 18 февраля 2025
Ответ дляМелочунь
Дякую за відповідь!
МУСЯкомарова• 18 февраля 2025
Подивиться квитки до Перемишля.
Смурфик• 18 февраля 2025
Я в Польщі 8 років, тобто приїджаю/ виїджаю в Україну. Самий ліпший перевізник- автобуси Гранд Бус. Їду завжди зі Львова( я львів´янка). Повірте, я багатьма перевізниками їздила. Автобуси цієї фірми чисті, зручні, ногам передні крісла не заважають, тепло, туалет завжди працює. Є пледи, кому потрібно. Приїджають за розкладом, не зупиняються біля ’ кожного стовпа’ на перекури. Але, не можна їжу брати з собою в автобус. В сервіс входить 2 сендвіча+ вода+ батончик з горіхами.
автор мадам Везувий • 18 февраля 2025
Ответ дляСмурфик
Величезне дякую за відповідь! Підкажіть будь ласка, чи квитки Ви купуєте онлайн?
автор мадам Везувий • 18 февраля 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Подивиться квитки до Перемишля.
Тобто до Перемишля потяг, потім електричка до Варшави?
Белочкой зови• 18 февраля 2025
на сьогодні,можна спокійно взяти квиток на поїзд київ-варшава,тільки дуже дорого.
Смурфик• 18 февраля 2025
Ответ длямадам Везувий
Так, он лайн на Infobus. Вибираєте дату, час і шукаєте Grand Bus. Там буде багато фірм автобусних, Вам треба саме його. Я їхала в січні. Якщо пам´ять мене не підводить, то кожного дня вони від´їджають зі Львова о 20:45, у Варшаві десь коло 5:00 ранку.
Смурфик• 18 февраля 2025
Ответ длямадам Везувий
Потягом їхала теж до Варшави. Не зочу навіть згадувати. За ті гроші електричка польська 80-90х років. 3 вагона, в 2- х не працював туалет, в одному ще й води в умивальнику не було. Кондиціонер не працює, короче старий потяг. Я говорю якщо їхати зі Львова до Пави Руської ( супер поїзд), а пересадка до Варшави в старий потяг