От що буде? Якщо дійсно проведуть вибори і люди знову його оберуть? Як ви думаєте?
Olga Zelenyak• 19 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Неважливо як ви проголосуєте, важливо хто буде рахувати голоси ) Поцікавтеся електронними виборами на сесії, їх досвідом, щоб зрозуміти до чого йде.
А кто же их будет по вашему считать? путин с трампом?
Ответ дляМандарина
На Зеленского подали в Верховный суд с требованием проведения психиатрической экспертизы. Или как-то так оно там звучит. Это лучший вариант для него-быть признанным невменяемым)
Вам так весело, не дуже розумію чому. Ви думаєте це не буде стосуватись усіх? Вони 180 мільйонів людей в себе під себе підімʼяли, в Білорусі скільки там того населення не знаю - теж мільйонів 10 … Вони точково кожного перевіряють і шиють статтю. Тут ніде не заховаєшся вже.
Ответ дляЯ_в_декрете
Білоруси отримують «політичний прихисток». Доводять в суді, що не можуть повернутись. Ті, хто підтримував Навального - також.
Тобто, доля людини залежить від судді в цивілізованій країні? Ви маєте сумнів, що американський суд не знайде загроз для життя українців в Україні? Після вчорашньої заяви Трампа...
Винесуть вирок, що вам на батьківщині нічого не загрожує... Далі що?
Ответ дляnatlem
Я не знаю, кажу з досвіду спілкування з тими, хто поїхав звідти. Вони подіють в суд і доводять, що там їх будуть переслідувати, або саджати, або знищувати за їх переконання. Як саме вони це доводять, або скільки це коштує теж не знаю. Знаю, що так роблять. Знаю, що не можуть повернутись. Знайома навіть на роботу не могла влаштуватись, бо не могла підтвердити досвід водіння (скільки років) в Білорусі, бо вона в цих списках.
Просто думки вголос на фоні стресу.
Ответ дляOlga Zelenyak
А чому путлєр так опікується українським президентом, цікаво? Про вас ночей не досипає, думає? Чому взагалі дозволяють собі висловлювання ’нелегітимний президент’? На сосії президента не модна переобирати більше двох строків. Нагадайте, скіко мавзолейний при владі? Ні в кого нема питань по його легітимності? Зеленського обрав мудрий український нарід, ніхто ж не має у тому сумнівів? Зараз війна. То з якого дива він нелегітимний? Бо не підмахує, що путлєр хоче? Так всі хто були після януковича для болотних ’нелегітимні’... І кожен, хто не поставлений сосією, для них теж буде таким.
Ответ дляok1904
Закриють з тої сторони, це молоде покоління забуло як в чергах за візами стояти ночами. Бо автоматом прорашкін през значить антизахідний.
Отримувати довго візи - це не найстрашніше.
Ответ дляЯ_в_декрете
Просто думки вголос на фоні стресу.
Подумайте, що трапляється з людьми, яким суд відмовляє. А таких більшість в любій країні, достатньо подивитися на статистику по біженству. І що тоді?
Ответ дляnatlem
Я це розумію. Тому і страшно на це дивитись. Особливо згадуючи статті в новинах про їх «плани фільтрацій».
Ответ дляnatlem
Так їх і не буде. Господи, ваші батьки у скількох ’капіталістичних’ країнах побували? Ви забули як раніше виїжджали за кордон?...срср то ж не лише про ковбасу по 2,2, там купа ’радощів’ у комплекті йде.
Я це розумію. Але саме лякає(!) мене не це. А те, що якщо вони доберуться - почнеться їх фаза «денацифікаціі», як вони її називають - тобто саджання за все підряд. Тобто хтось сяде, хтось зникне, хтось ніколи вже не зможе не те що повернутись - зʼїздити додому.
Я чомусь думаю саме про це зараз.
Ну і якщо казати про срср - з розповідей бабусі - скількох забрав «чорний ворон»?
Я чомусь думаю саме про це зараз.
Olga Zelenyak• 19 февраля 2025
Ответ дляnatlem
Было бы смешно в другой ситуации от того, что путин рассуждает о легитимности зе или вообще кого бы то ни было. Человек который убил всех потенциальных конкурентов и переписал под себя конституцию. Но такая у нас сейчас реальность. В ней раша и по критической гражданской инфраструктуре не бьет.
Меня удивляет, когда люди пишут: посчитают как надо.
В чьих же у нас сегодня руках админ ресурс чтобы посчитать как надо?
Kapitoshka7• 19 февраля 2025
Як нейтральний глядач політики Зеленського. Він вів неправильну політику, його залякали і у грантоїдів наших дуже вправно виходило залякувати людей, усіх, крім однієї жінки. От хто не з ними, той проти них. Після залякування у наших грантоотримувачів режим я сказав, ти зробив. Корупція для чужих, а для своїх це реформатори. Чесно це смішно. Цю політику треба закінчувати, бо чиїсь сини гинуть, а хтось отримує гуманітарні машини, які були отримані для фронту для власного користування, хтось замість того щоб іти на фронт сидить і всім у очі мовиться, а когось як скот в тцкшні буси ловлять і записують, в тцк забивають до смерті або тікають перериваючи річки і гинуть. Так вічно не може бути. Зеленський слабо характерний, це вже просто надоїло, населення не може це вічно терпіти. Заради чого всі воюють? Заради повних ліжок мільйонів доларів у голів МСЕК, тцк і їм подібних??? Заради іспанських чи італійських будинків? Зельц не зміг правильно організувати державу, не на ту коняку поставив, його як собаку мокають в какашку зроблену посеред хати. Це не може тривати вічно. Він - корупціонер, його банда - корупціонери і вони повинні піти в небуття. Тільки тоді держава дихне, або вони її знищать, банда Зеленського - це загроза існуванню всієї держави як такої, не просто окремим інституціям. Для чого цей цирк втік, не втік з держави, під чай війни був чи не був, та він бабло косив аж гай шумів, а деякі ходять і думку гадають чи прийде чи не прийде пуйло, та раша вже прикол тягне з українців коли бачить в новинах хто скільки вкрав а скот в автобуси записують як на м´ясо. Варто схаменутися вже і відкрити очі населенню. Зеленський настільки пішов в кураж влади, що взагалі не усвідомлює що говорить, якщо комусь треба вибори, може приймати громадянство іншої країни і від українського відмовлятися. Чесно, він хворий на голову? Народ розбігся по всьому світу і вони б і раді щоб їм дали канадське, французьке чи американське громадянство, налякав слона волосинкою. Що народ який прийме громадянство розвинених країн втратить в Україні? Розбиту державу? Відсутність роботи, житла, економіки? Відсутність можливості розвиватись, навчатись, нормальних лікарень, медичного забезпечення, 100% корупція? Цим він з кулебою хочуть налякати українських біженців? Відсутність закону в державі? Нормально діючих правоохоронних органів? Відсутність корупції абсолютно 100% у всіх органах влади, по всім напрямках, некомпетентність, низький рівень кваліфікації у всіх на державних посадах.... Що люди втрачають? Зеленський усіх своїх опонентів прибрав всіма доступними йому способами, його правоохоронні органи - це злі голодні собаки, які тільки чекають команди кого б з´їсти і поживитися, шакали, держава не гарантує безпеку нікому, будь-який вислів чи пост у фейсбуці може надовго людину відправити у вічне плавання в´язничної системи. Він - злодій, його банда - аферисти. Вони крадуть у бідних, щоб багаті були ще багатші. Вони ненавидять дітей і жінок, але сміло ними прикриваються, вони ненавидять пенсіонерів, хворих, бідних. Режим Зеленського = режим пуйла. Людина і її життя для банди Зельца - це ніщо, пуста множина, хто в них на шляху стоїть, вони того знищать безповоротно всіма правдами і неправдами. Диктатура в дії.
Kapitoshka7• 19 февраля 2025
Ще додам, зельц хотів Україну втягнути в релігійну війну як Сирію, це взагалі апогей безумства.
Kapitoshka7• 19 февраля 2025
Ответ дляwer-inn
Пусть откроют границы и выбирают хоть винни пуха. Имеют право сходить с ума, но не держите остальных в заложниках
Нікого не лишиться, нікого не буде вдома, всі втечуть...
Ответ дляdibrov
А на мой взгляд у Зеленского есть реальные шансы на победу.
Даже регулярные опросы здесь на ’Советчице’ это подтверждают.
Вот только цель у ’товарищей’ не само проведение выборов или их результат.
Целью является затягивание времени, политическое ослабление Украины и расшатывание политической обстановки.
Ми з вами різні опитування тут бачимо)
Я не є чиїмось фанатом. Але в мене таке відчуття, що це кінець. Далі тільки репресії, знайомство з КГБ і фіг зна що ще буде.