Я_в_декрете• 19 февраля в 05:42

А що якщо переможе Зеленський?

От що буде? Якщо дійсно проведуть вибори і люди знову його оберуть? Як ви думаєте?
coch100• 19 февраля в 07:22
Выбирут того кого надо. Реально пора понимать, мы никого не выбираем и к этому не скоро придём.
wer-inn• 19 февраля в 07:22
Ответ дляnatlem
Поцікавтеся умовами працевлаштування без тимчасового захисту.
Опять двадцать пять.
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:23
Ответ дляMaргаРитка
Дипломатично домовитися віддати частину України?
Серйозно?
Раша ботярой смердить.
Вони просили в НАТО!!!!!!!!!! Не вступати!!! В НАТО безголові!
Аюшка• 19 февраля в 07:23
Ответ дляwer-inn
Не нужно пугать, не вы одна такая умная. У всех сегодня есть знакомые или родственники работающие за границей.
Кем они там работают?
Джемма• 19 февраля в 07:23
Ответ дляAntiprom
Тоді мусять відкрити кордони, щоб ті, хто не хоче жити з зеленським в одній країні виїхали повними сім´ями законно
То з Яником хотіли жити і не їхали а з Зеленським не можете? Цікаво.
natlem• 19 февраля в 07:23
Ответ дляДжемма
Написали простирадло. Ви хоч знаєте що таке диктатура? За вами б через пару годин після цього поста вже прийшли.
За диктатури цей пост ніколи б не з´явився. Бо на просторах Чебурнета всі форуми модеруються) А ось за спробу його опублікувати пішла б його автор у місця віддаленні на довгий термін.
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:23
Ответ дляnatlem
Ви б спочатку виїхали б з території педерації, щоб зрозуміти які умови отримання робочої візи. Тим більше, що у випадку окупації України сосією в´їзд для українців обмежать, як було за часів срср, а виїзд з концтабору взагалі унеможливлять . Це очевидні речі.
Я в Європі живу.
wer-inn• 19 февраля в 07:23
Ответ дляАюшка
Вы потянете все траты с зарплаты жопомойки?
Я вам написала, не нужно пугать, у всех, у всех есть сегодня примеры как люди устраиваются.
MaргаРитка• 19 февраля в 07:24
Ответ дляKapitoshka7
І навіщо?
Чому решта країн в НАТО норм,Україна ні?
Аюшка• 19 февраля в 07:24
Ответ дляnatlem
До людей не доходит. Они думают, что Европа их и дальше будет принимать с распростёртыми объятиями
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:24
Ответ дляАюшка
Куди втечуть? Жопы мыть европейцам?
Хм, дивно, але багато наших лікарями роблять, стоматологами, вчителями, вихователями, медсестрами.... А ви так, можете тільки так робити.
Antiprom• 19 февраля в 07:24
Ответ дляДжемма
Янику треба ще вчитися та вчитися у зеленої шмарклі
wer-inn• 19 февраля в 07:25
Ответ дляАюшка
Кем они там работают?
Ремонты, бухгалтерия, кассиры...не хуже меня живут. А уж спокойнее, так точно
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:26
Ответ дляnatlem
Ідіть на завод, вам зроблять візу і все організують.
wer-inn• 19 февраля в 07:26
Ответ дляДжемма
Оооо, вот хороший вопрос вы задали. И к каким выводам это приводит?
MaргаРитка• 19 февраля в 07:26
Ответ дляKapitoshka7
Я нейтральну абсолютно позицію займаю, а то що в Україні барбак, безлад, війна, холод, голод, бідність, скрута - це повністю вина Зельца і його команди. Вони абсолютно цілеспрямовано це робили, роблять і будуть робити. Це ви сліпі, чи глухі, чи в лісі живете? Ви новини не читаєте? Ви не бачили ліжка усипані грошима? Чи не чули про іспанські вілли? У вас є хоч трошки логічне мислення?
О,так.
А русня ж зовсім не до чого ж,так?
natlem• 19 февраля в 07:27
Ответ дляKapitoshka7
Він міг би дипломатично домовитись. Для цього його обрали. Тепер тисячі втрачених життів і всерівно все буде як раша захоче, але ще й народ Зеленського буде вічно проклинати.
Чому Трамп дипломатично не домовився? Він же був при владі з 2015 по 2019?
Чому Європа не домовилася?
Бо неможливо домовитися з психічно хворими, які вважають, що підкорять увесь світ. путлєр напав, щоб домовитися? Зараз він веде перемови з трампом і подовжує вас знищувати щодня - то чому ж Трамп не спромігся домовитися припинити вогонь?
Спробуйте домовитися зі скаженою собакою, що вас атакує. Це приблизно те саме.
Аюшка• 19 февраля в 07:27
Ответ дляKapitoshka7
вы только от токарного станка отошли?
gaga-48ba• 19 февраля в 07:27
Ответ дляАюшка
вы думаете если откроют границы все ещё социал будет?
хотят уехать молодые мужчины, зачем им ваш социал , и так выживут, абы не в посадке умереть
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:28
Ответ дляnatlem
Якби жила в Україні то вже сто раз була б там , мені і казати не треба.
Ollka• 19 февраля в 07:28
Ответ дляЯ_в_декрете
Я теж щось новини ці не вивожу. Ви ж бачили опитувальник в топовій темі? Там більше всього проти всіх, а з інших кандидатів лідер - Зеленський.
От чесно напишу - як би я не любила Ще, навіть минулого разу за нього не голосувала (і з родичами через це посварилась). Але якби ось зараз були вибори і ті кандидати, яких тут весь час пропонують - обрала б Зеленського через безвихідь. Або проти всіх, але ж немає такого в бюлетенях. Бо от немає за кого більше для мене.
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:29
Ответ дляMaргаРитка
І навіщо?
Тому що вони сцять.
gaga-48ba• 19 февраля в 07:29
Ответ дляДжемма
цікаво що?яник як закінчив?
natlem• 19 февраля в 07:29
Ответ дляАюшка
Язык хорошо знаете? Здоровья чтоб физически пахать имеете? Денег много, чтоб квартиру в Европе снимать и комуналку оплачивать?
А як вона зніме квартиру в західній Європі без робочого контракту і документів на проживання? Хто їй здасть ту квартиру? Хіба подобово як туристу знімати...
MaргаРитка• 19 февраля в 07:29
Ответ дляKapitoshka7
Тому що вони сцять.
Хто вони?
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:30
Ответ дляMaргаРитка
О,так.
А русня ж зовсім не до чого ж,так?
Удалено администрацией...
iroman• 19 февраля в 07:31
Ответ дляok1904
В сусідки (сусідська сім´я звичайна, з дуже невеликим доходом) зять білорус, молодий хлопець, ні ногою в РБ , каже навіть у війну тут краще, ніж там.
Конечно ему лучше здесь даже в войну, потому что он гражданин другой страны и его в любом случае не могут мобилизовать - всё очень просто.
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:32
Ответ дляnatlem
Чому Європа не домовилася?
Бо йому Україна не потрібна, не цікавить його взагалі, зовсім!! Його цікавлять тільки внутрішні питання і все!!! Наївний народ, плював він на Україну. Це неясно з його заяв????? З його дій? З того що він робить??
natlem• 19 февраля в 07:32
Ответ дляKapitoshka7
Найбільше здо Україні зараз - це сосія і її війна. Ось саме на це треба спрямувати увагу. Єдина зацікавлена сторона рити зараз під Зеленського (прізвище неважливо, важлива посада - президента України) - це педерація. Бо їм потрібно ослабити Україну, змінити владу на маріонеткову, яка саме запросить приєднання до сосії. Узькі зрозуміли, що військовим шляхом у них слабо виходить зламати Україну, тому намагаються піти більш простим шляхом - окупацією через маріонеткову владу.
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:33
Ответ дляАюшка
вы только от токарного станка отошли?
Можна піти на завод де деталі до мерседесів, на які у вас не хватить ніколи грошей збирають або на шкоду, яку ви собі можете дозволити.