Я_в_декрете• 19 февраля в 05:42

А що якщо переможе Зеленський?

От що буде? Якщо дійсно проведуть вибори і люди знову його оберуть? Як ви думаєте?
natlem• 19 февраля в 07:33
Ответ дляcoch100
Выбирут того кого надо. Реально пора понимать, мы никого не выбираем и к этому не скоро придём.
На сосії ви нікого не обираєте, це факт. Навіщо це тягнути в Україну?
coch100• 19 февраля в 07:34
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:35
Ответ дляnatlem
А як вона зніме квартиру в західній Європі без робочого контракту і документів на проживання? Хто їй здасть ту квартиру? Хіба подобово як туристу знімати...
Вам дасть роботодавець житло.
natlem• 19 февраля в 07:36
Ответ дляKapitoshka7
Вони просили в НАТО!!!!!!!!!! Не вступати!!! В НАТО безголові!
Хто просив, сосія? Та сама, що стояла в черзі до ’страшної НАТО’?))) До речі, вам куратори не сказали, що на території сосії була база ’страшного’ НАТО в ульяновську? Що ж ви так, не підготувалися....
Kapitoshka7• 19 февраля в 07:38
Ответ дляnatlem
Які куратори? Жіночко ви там від шахедів уже взагалі дуру дали, ? Я розумію що гримить, то пийте заспокійливе, бо манія переслідування - це перша ознака шизофренії.
natlem• 19 февраля в 07:39
Ответ дляKapitoshka7
Ідіть на завод, вам зроблять візу і все організують.
Щоб зробити посвідку на проживання за робочим контрактом для іноземця, роботодавець має звернутися до служби зайнятості, і лише якщо протягом трьох тижнів не пришлють жодного кандидата на цю посаду, модна звертатися до префектури за дозволом на роботу. При цьому за іноземця роботодавець додатково платить податок.
Це умови отримання права на роботу без тимчасового захисту.
Манула• 19 февраля в 07:41
Ответ дляnatlem
А чому путлєр так опікується українським президентом, цікаво? Про вас ночей не досипає, думає? Чому взагалі дозволяють собі висловлювання ’нелегітимний президент’? На сосії президента не модна переобирати більше двох строків. Нагадайте, скіко мавзолейний при владі? Ні в кого нема питань по його легітимності? Зеленського обрав мудрий український нарід, ніхто ж не має у тому сумнівів? Зараз війна. То з якого дива він нелегітимний? Бо не підмахує, що путлєр хоче? Так всі хто були після януковича для болотних ’нелегітимні’... І кожен, хто не поставлений сосією, для них теж буде таким.
Путін вимагає вибори зараз, щоби підірвати країну зсередини. Я терпіти не можу цього потужного вироку-2019, але тільки уявляю, що почнеться з оголошенням виборів ...
Ollka• 19 февраля в 07:41
Ответ дляwer-inn
Мне не нужен социал, моя семья в состоянии работать
Тільки є нюанс, як до війни - це або нелегально на полуницю, двірником, або робоча віза на некваліфіковану роботу, або на кваліфіковану і довести, що ви настільки спец, що лише вас повинні взяти. До війни у мене так сестра їхала працювати і кума. Це не так просто було.
natlem• 19 февраля в 07:42
Ответ дляKapitoshka7
Бо йому Україна не потрібна, не цікавить його взагалі, зовсім!! Його цікавлять тільки внутрішні питання і все!!! Наївний народ, плював він на Україну. Це неясно з його заяв????? З його дій? З того що він робить??
Зачекайте, зараз він дуже навіть поліз в українські питання. Він себе позиціонує, як ’я моду домовитися і зупинити цю війну’. І що? Де його ’договірні здібності’, якщо навіть вогонь не зміг припинить? Чи може все ж не в трампі справа, а у іншій стороні - сосії? Яка в принципі не договірна і має далеко йдучі плани на Європу?
polski• 19 февраля в 07:42
Ответ дляМандарина
Если появится кандидат, который пообещает открыть границы, поверьте, всем будет плевать пророссийский он или проуругвайский)) ну, и ещё парочку «болевых точек» общества прожать и все.
Ключевая фраза пообещает, но хрен откроет по итогу иначе все свалят
natlem• 19 февраля в 07:44
Ответ дляKapitoshka7
Вам дасть роботодавець житло.
Ви явно з теоретиків)
natlem• 19 февраля в 07:45
Ответ дляKapitoshka7
То що там з реальною базою НАТО в ульяновську? На своїй території то не сцикотно, а в Україні страшно?)))
polski• 19 февраля в 07:46
Ответ дляМандарина
На Зеленского подали в Верховный суд с требованием проведения психиатрической экспертизы. Или как-то так оно там звучит. Это лучший вариант для него-быть признанным невменяемым)
Кто подал ? Порох , пуйло или Трамп?
Ollka• 19 февраля в 07:47
Ответ дляwer-inn
Не кем я не работаю за границей, я не могу семью бросить.
А ким зможете працювати?
Ollka• 19 февраля в 07:48
Ответ дляwer-inn
А выбор между жопами и сдохнуть под бомбами? Какой сделать?
Мова ж про час, коли бомб вже не буде, захисту не буде, будуть робочі візи, як раніше.
Аюшка• 19 февраля в 07:50
Ответ дляKapitoshka7
Можна піти на завод де деталі до мерседесів, на які у вас не хватить ніколи грошей збирають або на шкоду, яку ви собі можете дозволити.
Да, не могу себе Шкоду позволить, у меня авто классом повыше будет.
А вы там давайте арбайтен, не отвлекайтесь!
Ollka• 19 февраля в 07:50
Ответ дляwer-inn
Не нужно пугать, не вы одна такая умная. У всех сегодня есть знакомые или родственники работающие за границей.
Але є нюанс. Ці знайомі в даний момент живуть по параграфу, по захисту. А далі буде по робочій візі. Це зовсім різні речі.
Люди, які там вже живуть - вже вчать або вивчили мову, багато вже працює, і вже подумали як залишись. Принаймні мої вже або готують документи на пиж, або думають як їх робити і мої мову вже всі знають.
Britishop• 19 февраля в 07:52
Ответ дляЯ_в_декрете
Так а хто? Я не уявляю собі навіть кого вони мають на увазі. І як вони це собі уявляють? Руські в Києві, чи як? Чи «референдум» по приєднанню до них якийсь?
если гипотетически шо они задумали, то провернуть всё проще чем вы думаете- вернут в Киев ’легитимного’ яживого Януковича...
Ollka• 19 февраля в 07:52
Ответ дляAntiprom
Тоді мусять відкрити кордони, щоб ті, хто не хоче жити з зеленським в одній країні виїхали повними сім´ями законно
До вас теж питання. Законно це як?
Якщо захисту не буде, лише робочі візи.
Britishop• 19 февраля в 07:53
Ответ дляЯ_в_декрете
А куди ви поїдете?
в кроличью в нору...
Ollka• 19 февраля в 07:54
Ответ дляwer-inn
Я вам написала, не нужно пугать, у всех, у всех есть сегодня примеры как люди устраиваются.
А вам теж написали. По захисту люди працюють. Кінець війни (перемовини)= кінець захисту.
Antiprom• 19 февраля в 07:54
Ответ дляOllka
До вас теж питання. Законно це як?
Якщо захисту не буде, лише робочі візи.
По візам звісно, не як біженці..а вид віз є велика кількість
Джемма• 19 февраля в 07:54
Ответ дляwer-inn
Оооо, вот хороший вопрос вы задали. И к каким выводам это приводит?
К каким же?
Ollka• 19 февраля в 08:00
Ответ дляAntiprom
Так, але це час. Ви знаєте як по візі виїжджають? Подають заявку, чекають схвалення (не один місяць), особливо на кваліфіковану роботу, де є багато нюансів.
Antiprom• 19 февраля в 08:03
Ответ дляOllka
Ми можемо легко відкрити візу цифрового кочівника, цікавилась вже.. решта мене не цікавить. Ще раз, головне щоб дали можливість людям, які не хочуть жити в одній країні із зеленою шмарклею, виїхати всією сім´єю без необхідності платити 10 тис дол на кордоні (тут питання не в грошах)
Britishop• 19 февраля в 08:08
Ответ дляwer-inn
Тогда нехрен им было на майдан печеньки возить. Обеспокоенность выражать. Морковкой как ослу перед носом поводили и сьеб..ь
про печеньки на Майдан, это из руцкой методички 2014 года, помню, помню..))
Ollka• 19 февраля в 08:10
Ответ дляAntiprom
Ви впевнені що по цій візі зможе виїхати багато людей? Один ці зможуть підтвердити офіційну роботу в цій сфері з контрактом, стабільний доход, готовий сплачувати податки і в тій країні.
І після такої візи не легко в деяких країнах отримати пмж потім.
Britishop• 19 февраля в 08:13
Ответ дляKapitoshka7
и Крым с Донбассом подарит!)
Аюшка• 19 февраля в 08:14
Ответ дляKapitoshka7
Вам дасть роботодавець житло.
Жоден українець не отримає статусу тимчасового захисту після завершення війни або перемир’я.
Просвещайтесь!!
GarnoKvit• 19 февраля в 08:14
Ответ дляOdilie
Нам п...ц, в любом случае. За все годы независимости у Украины не было проукраинских президентов. И уже не будет.
Я больше скажу. За всю историю Украины в ней не было властителей патриотов. Ни разу. И народ еще между собой недружный. Вот поэтому на Украину постоянно нападают.