От що буде? Якщо дійсно проведуть вибори і люди знову його оберуть? Як ви думаєте?
Ответ дляOllka
Ви впевнені що по цій візі зможе виїхати багато людей? Один ці зможуть підтвердити офіційну роботу в цій сфері з контрактом, стабільний доход, готовий сплачувати податки і в тій країні.
І після такої візи не легко в деяких країнах отримати пмж потім.
Сплачувати податки)) боже вм реально думаєте що в тільки Україні податковий рай? Ті ж країни Прибалтики також норм умови податкові пропонують, і Кіпр і Португалія..
Друге: я говорю: щоб дали можливість виїхати тим хто не хоче із зеленськи жити в одній країні спокійно виїхати по візам, а оцінювати їх шанси на отримання візи то не моя проблема..
Про пмж взагалі смішно, розкажіть в якій країні не можливо отримати пмж після такої візи?
Ответ дляdibrov
А на мой взгляд у Зеленского есть реальные шансы на победу.
Даже регулярные опросы здесь на ’Советчице’ это подтверждают.
Вот только цель у ’товарищей’ не само проведение выборов или их результат.
Целью является затягивание времени, политическое ослабление Украины и расшатывание политической обстановки.
А сейчас Украина сильная как никогда?
Ответ дляAntiprom
Не неможливо, а складніше, ніж після робочої, наприклад.
Родину до себе забрати теж є нюанси, хоча й можливо.
олена олена• 19 февраля в 08:21
Зе не обирала, хорошим президентом його не вважаю.
Але якщо вибір буде , скажімо, між умовним Бойком і Зеленським, виберу Зеленського.
Тут буде вибір між прорашистським і хоч чимось іншим. Я за інше.
Ответ дляOllka
Про яку країну ви пишите, що після візи цифрового кочівника складніше отримати пмж ніж після робочої візи. Можна хоча б якусь конкретну інформацію, а не ці загальні фрази які нічого не варті.
Ответ дляолена олена
Чому кандидат бойко а не інший проукраїнський політик? А якщо буде Залужний, Порошенко, Лана Зеркаль..
Ответ дляAntiprom
Ваш син в Польші чи в іншій країні? І як складно було йому виїхати з України? Чому не залишили жити в Україні?
Син в Польщі. Виїхав в 17 років.
Під захистом, як більшість українців.
Не залишився - бо я була проти. Я настояла на виїзді.
Зараз впевнена, що добре зробила. В мене в родині всі чоловіки військові. Тому я знала що таке війна. Через три роки з них двоє з важкими пораненнями, чоловік з протезом, один з родини пропав безвісти. Тому мені військових вистачає.
Єдиний нюанс у сина в Польщі - з медициною. Бо тут у нього була інвалідність, віравше дві одна за одною з дитинства. А там він не може отримати належного медичного догляду по своїм діагнозам.
Зараз він студент.
Під захистом, як більшість українців.
Зараз він студент.
Ответ дляБасина
Ми з вами різні опитування тут бачимо)
Ну можете ещё раз посмотреть.
Прямо сейчас в топе висит тема, около 500 проголосовавших на данный момент.
Действующий президент пока идёт на первом месте.
Ну хорошо пусть он будет в итоге на втором или на третьем, но о каких 4% можно говорить?
Хотя чему мы удивляемся?
Трамп известный балабол, ни одного своего обещания не сдержал в прошлую каденцию.
И за месяц этой уже наобещал на 100 лет вперёд.
Хотя чему мы удивляемся?
Ответ дляOllka
Син в Польщі. Виїхав в 17 років.
Під захистом, як більшість українців.
Зараз він студент.
Під захистом, як більшість українців.
Зараз він студент.
Син не мав білого квитка?
От прочитала вашу історію, і не розумію як людина, у якої з сім´ї люди були на фронті, після всього цього у неї підніметься рука поставити галочку біля прізвища боневтіка.. я цього не розумію.. чувак не готувався до війни, ми втратили 2 області та Азовське море через нього, люди Київ вийшли захищати в куртках і ви ще раз готові за нього проголосувати.. то треба бути чесною вам і сюди сина повертати, якщо ви прирікаєте цю країну на гибель
Ответ дляOllka
Син в Польщі. Виїхав в 17 років.
Під захистом, як більшість українців.
Зараз він студент.
Під захистом, як більшість українців.
Зараз він студент.
Щоб ви розуміли, у мене переважна більшість тих хто зараз на фронті зеленського презирають та ненавидять
Ответ дляAntiprom
Син не мав білого квитка?
Я вам більше скажу - я одна не сприймаю Зе. Мої чоловіки військові за нього.
У сина був військовий квиток, але непридатний в мирний час і обмежено в військовий. Коли його оформлював до війни, не добили до повного ’знятий з обліку’, бо тоді займались реабілітаціями, і не до того було. Не подумали.
Син доречі збирається повернутись після навчання (це ще 2 роки). Я проти. Бо він теж хоче в структури, але по ІТ. Не розуміє що по здоров´ю не пройде, що зарплати смішні.
Valentina shop2020• 19 февраля в 08:46
Ответ дляnatlem
Неважливо як ви проголосуєте, важливо хто буде рахувати голоси ) Поцікавтеся електронними виборами на сесії, їх досвідом, щоб зрозуміти до чого йде.
Есть же кивалов,вот и подрахуе,кому надо докторскую состряпать.
Залужному написал же
Стефанчуку тоже ,наверное он,
Залужному написал же
Стефанчуку тоже ,наверное он,
Аня+Федя=Данил• 19 февраля в 08:48
Ответ дляЯ_в_декрете
Так а хто? Я не уявляю собі навіть кого вони мають на увазі. І як вони це собі уявляють? Руські в Києві, чи як? Чи «референдум» по приєднанню до них якийсь?
У нас в раде куча проросийского гАвна!!!
Ответ дляOllka
В армію хоче?..Є багато гарних ІТ компаній які займаються milltech, хай краще туди..
Ответ дляAntiprom
Жесть.. і дуже дивно (я про політичні погляди вашого чоловіка). А ви не цікавились за які досягнення він його підтримує?
Я знаю за що, тут писати не можу. Він знає його по роботі, а не через і новини і телевізор.
Я наприклад по волонтерці з По ’зустрілась’, за якого в 19 голосувала. Відраза на все життя тепер. Бо в ефірі одне, а як зтикнулась особисто виявилось інше.
Тому я зараз проти виборів. Бо не бачу за кого, а за будь кого не хочу.
Ответ дляAntiprom
Він з ними вже працював на початку війни, як волонтер. І зараз допомагає. Йому пропонують і зараз туди на роботу. Але потрібно довчитись.
Але там куди він хоче є медкомісія, яку він не пройде.
Ответ дляOllka
Кого він знає по роботі? Я знаю начальника охорони зеленського, який від Коломойського прийшов охороняти зелень, і який через місяць війни отримав генерал майора (за які такі замлуги?) І дружина якого, до речі росіянка, їздить по місту на державній машині (дуже дорогій)..
Ответ дляOllka
А про волонтерку і По це трохи заїзжена пластинка, так як я більше вірю тому ж комбригу Куполу, який дякував Попошенко за допогу ЗСУ
Ответ дляAntiprom
До чого тут ті про кого написали?
Ви справді думаєте, що я відповім з ким по роботі зтикається чоловік?
У вас свій досвід, у мене свій. У чоловіка інший.
Я приклад навела. Що була за Пороха, а як зіткнулась особисто - така відраза. А з Притулою навпаки вийшло.
Я з Зе не стикалась. Можливо б теж змінилась думка.
олена олена• 19 февраля в 08:59
Ответ дляAntiprom
Я про найгірший варіант, коли вибір без вибору… а він цілком можливий
Ответ дляAntiprom
Ви ж розумієте, що в кожного свій досвід. У нього позитивний. У мене негативний. У вас може бути нейтральний. Я не заперечую, що він допомагає. У мене не в цьому досвід був. Я не просила допомогти фінансово чи спорядженням, справа була в іншому ракурсі. Але по волонтерці.
Ответ дляOllka
До чого тут ті про кого написали?
Логіка не ваша сильна сторона, хто ті?? У начальника охорони зеленського, дружина росіянка, її донька зараз в росії живе, ця жінка користується службовою машиною, за яку платять платники податків, цьому охоронцю зеленський НЕ ЗАСЛУЖЕНО присвоїв генерал майора і звісно до чого тут вони
бо у вас відраза до Порошенка, а є куча комбригів, такі як купол, які зараз стоять на Сході і о диво у них відрази не має до Порошенка
Ответ дляЯ_в_декрете
Я це розумію. Але саме лякає(!) мене не це. А те, що якщо вони доберуться - почнеться їх фаза «денацифікаціі», як вони її називають - тобто саджання за все підряд. Тобто хтось сяде, хтось зникне, хтось ніколи вже не зможе не те що повернутись - зʼїздити додому.
Я чомусь думаю саме про це зараз.
Ну і якщо казати про срср - з розповідей бабусі - скількох забрав «чорний ворон»?
Я чомусь думаю саме про це зараз.
А сейчас лучше? Я с утра пока до работы доехала, так 7! ’мобильных блокпостов’ увидела, пакуют уже с 7 утра, так лучше?
Ответ дляOllka
Пан Анатолій Купол довів ділом що до його слів варто прислухатися..