Аль де Барановна• 19 февраля 2025

Нагнітання тут вже набридли

І не лише тут
Телеграм та решта скрізь кишить проросійських ботів, що так настирно хочуть сформувати суспільну думку.
І ТЦК, і закордон всі тікають, і влада зрада
І все. Кишить їх і не лише у нашій країні.
Як же ви ….ли, нічого у вас не вийде.
Особисто не припиняю донати, на русоріз, бо ваш навʼязаний кримінальний русомір кожному нормальному українцю ненависний, остогид
Це вам послання, поплічники зла. Безликі однакові акаунти
Солнечная_я• 19 февраля 2025
Ответ дляBarkas
Так не буває, ви були б, як Мауглі, поза суспільством. Ви ж берете десь інформацію для осмислення, а вона подається вибірково і під певним кутом залежно від інтересів того, хто її викладає.
Да, беру из разных источников и делаю свой вывод. И вижу, что засирают мозги со всех сторон, с нашей тоже и даже очень.)) Не поддавайтесь на пропаганду, оставайтесь в здравом уме.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля 2025
почему вы читаете такие каналы тогда? вопрос к вам
Barkas• 19 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Я за своїх у будь-якому випадку.