Я-ваш шанс• 19 февраля в 08:54
Грип чи інший вірус?
Не додумалась купити тест в аптеці, уже третій день син (3.5 роки) хворіє. Почалось все з нежиті, покашлювання, потім приєдналась температура 37.7, а на третю добу підвищилась до 39.
Температура збивається, але через 12 годин знову іде до 39.
Кашель з хрипами, нежить, сатурація 97, але дихає часто, хоча стан не млявий.
До лікаря запис на п´ятницю, а я уже хвилююсь, чи не зроблю я гірше, якщо буду лікувати симптоматично до п´ятниці.
Антибіотик призначати самостійно боюсь, хоча вдома є сумамед.
Що порадите?
Я-ваш шанс
• 19 февраля в 08:56
Ответ дляМелочунь
Купить тест
Сьогодні подруга сказала, що треба перші 48 годин, у нас цей термін вже пройшов, тобто, хоч грип, хоч ковід, таблетки уже приймати пізно

Я-ваш шанс
• 19 февраля в 09:13
Ответ дляKROX@
это может быть не то и не другое
От так у інших діток з садочку, грип/ковід не підтвердились
Тест не робили. Донька також мала, 37,8 перші два дні. Потім 39,7 три дні. Збивалася складно, але збивалася. На 6 день усі бл. Але ми на 4 день ще у лікаря були, вона послухала та сказала антибіотик не потрібен. Ще тиждень кашель був сухий. Все пройшло. Через сиропів і таблеток. Тільки тепле питво та тепле молоко з медом та малим на ніч.
Одужання малюкові!

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 февраля в 09:20
Ответ дляЯ-ваш шанс
Тест можно, препараты от гриппа в первые 48 часов. Все смешалось у вас.

Бензопирен• 19 февраля в 09:20
Ответ дляЯ-ваш шанс
Грип починається з високої температури, без нежиті. У вас вірус
Запасная спина• 19 февраля в 09:21
Це не грип. Грип завжди дуже стрімко починається одразу з високої темп-ри. Інші симптоми тільки через декілька днів приєднуються.
Каждые 12 часов - это супер результат. Организм даёт ответ. Жопа - это когда 3-4 часа интервал, с учётом приёма и ибупрофена и парацетамола. Тест бы сделать для картины, чтоб мои расслабиться, если просто вирусняк, или держать на контроле, чтоб не пропустить последствия
Запасная спина• 19 февраля в 09:23
Часто дихає - це обструкція почалась. Бажано до лікаря раніше потрапити. Ну якщо тільки він не дихає часто від високої темп-ри.

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 февраля в 09:25
Ответ дляМerida
А если каждые 3-4, то не дает ответ? Что за бред)
У меня вот ребенок переболел, сутки каждые 4-5 часов сбивала, и все, на след день раз сбила и все прошло. Это не дает ответ?)
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Даёт. Но, 12 часов и 4 , согласитесь немного разная ситуация. У автора 12 часов, это больше, чем стандартные интервалы между подъемами температуры.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 февраля в 09:27
Ответ дляМerida
Нет такого понятия, как стандартные интервалы. Каждый организм и реакция на него, индивидуальны. И это не говорит о хорошем или плохом ответе.

KKrapochka• 19 февраля в 09:28
Син мав підтверджений грип А цього року. То температура різко виросла зразу вище 39, збивалася максимум на 4год до 38,3-38,5. Нежитю не було, був повністю закладений ніс. Хоча, звісно, у різних дітей може протікати по-різному. Лікар призначила таміфлю, хоча то був 3 день хвороби. На 4 вже температура так швидко не наростала і пройшла рвота і млявість.
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Её ребёнок пьёт таблетки 2 раза в день, а ваш -6, с возможной комбинацией лекарств.
Я живу в стандартном режиме, когда идёт подъем температуры раз в 8-12 часов, и на особом контроле, когда каждые 4
Ибупрофен вы можете использовать 4 разп в сутки, а температкра поднимается 6 раз. Это плюс геморрой. У меня свн рыгал от запаха панадола. Заяц там был нарисован. И когда уже интервалы приёма ибупрофена закончились, а температуру сбить надо, главное начинались танцы с бубном. ( ему 15, а тот аромат он из миллиона узнает. Конфеты, напитки, крем-сода и тд. Так и шиворот, о, зайчик. Травму на всю жизнь сделала тем звйцем)
Я-ваш шанс
• 19 февраля в 09:37
Ответ дляЗатишне кубло
А проти чого ви збираєтесь ’призначати’ антибіотик
Проти сильного мокрого кашлю, бо виглядає як бронхіт
Затишне кубло• 19 февраля в 09:38
Ответ дляЯ-ваш шанс
І що, як бронхіт? До чого антибіотик
Я-ваш шанс
• 19 февраля в 09:39
Ответ дляМerida
Це не смішно, але ви написали смішно))))
А в мене малий ще має скачки ацетону на інфекції, от де проблема, після останніх крапельниць я вже просто не ризикую, даю пити соки/колу поки зараз хворіє, бо їсть дуже мало, а просто воду пити не хоче і вмовити не вдається
Я-ваш шанс
• 19 февраля в 09:40
Ответ дляЗатишне кубло
І що, як бронхіт? До чого антибіотик
А що, бронхіти і пневмонії проходять самі по собі?
Чесно брешу• 19 февраля в 09:48
Не похоже, если сопли. Грипп начинается сразу с высокой температуры.
Чесно брешу• 19 февраля в 09:51
Автор советую сдать анализ крови и с-реактивный белок. Будете понимать вирусная или бактериальная. Бежать сразу за антибиотиком или ждать врача.
Кавуся• 19 февраля в 10:09
Ответ дляЗапасная спина
При підвищеній температурі нормально дихати часто. До чого тут обструкція

Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 февраля в 10:14
Ответ дляМerida
Я прекрасно все это знаю. Поэтому у меня есть жаропонижающие в более приемлемых формах, которые мне привозят из других стран. У нас делают только эти сиропы, это печаль.
Запасная спина• 19 февраля в 11:03
Ответ дляКавуся

Я й написала - якщо тількі часте дихання не викликане високою темп-рою.
Ответ дляЯ-ваш шанс
И правильно делаете