Куда_бежать• 19 февраля в 20:07
Матюкливий викладач булив студентів роками в Києві
Знову несеться викриття негідників в освіті. Ще один викладач роками булив студентів: матюки, приниження, побиття, харкання в обличчя, і все це під розпиття спиртних напоїв та куріння наркотичних елементів. І це все в Києві від викладача, до якого хотіли потрапити (!) на курс. У відео Аліни Доротюк понад 10 студенток розповідають жахливі подробиці про навчання у майстерні Ковчег, на акторській спеціальності в іменитого «майстра» та його спільниці, яка також знущалася над студентами. Посилання нижче. Жахи та приниження, які тривали роками. Запитання: чому мовчали дорослі люди цього закладу? Чому батьки не звертали увагу, адже дехто з дітей навчався платно (тобто необхідності триматися за бюджетне місце не було). Чому ректор не навів порядок? Адже інші викладачі все знали. Чому хтось із викладачів не пожалувався раніше? Наважилися говорити про цього «викладача» лише після розкриття у мережі, де бувші студенти оприлюднили свої історії. Питання відкрите, і воно не до дітей - чому ж інші викладачі мовчать про такі злочини?
Вишиванка• 19 февраля в 20:09
если глобально перебрать всех преподавателей - то останется процентов 20... и то.....
унижения, взятки и прочие прелести
Куда_бежать
• 19 февраля в 20:11
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
тогда им нравилось, если годами
Це просто жесть. Хтось тікав, забирав документи. Але мовчав, навіть після періоду навчання. Що це, гіпноз від негідника? Я плакала, коли дивилась відео, мимоволі, сльози капали. А деякі батьки, певно, і зовсім не знали, що відбувається.
Не будь КакСвета• 19 февраля в 20:11
То до нього черга стояла а десютьом не вгодив.... може то вони пяні наркоманки наклеп роблять, бо він їм залік не поставив
Куда_бежать
• 19 февраля в 20:12
Ответ дляВишиванка
унижения, взятки и прочие прелести
Схоже на це. Що вуз добряче заробляє.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 20:13
Ответ дляКуда_бежать
тогда уже были смартфоны и студенты, которые не расстаются со смартфоном. и они позволили себя унижать годами, не засняв это? как-то не вяжется.
Куда_бежать
• 19 февраля в 20:13
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви подивіться відео. Пив та курив траву викладач. І на дівчат матюкався і харкався, і все «заради мистецтва». Там дівчата такі юні та милі, просто діти.
Куда_бежать
• 19 февраля в 20:15
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Телефони здавали. Виявляється, що майстри театральних вузів можуть без пояснень виключити студента. Сказати, що профнепридатний. От діти і боялися. А телефони здавали - правило. Там у відео є деякі записи. Такі негідники хитрі.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 февраля в 20:16
Ответ дляКуда_бежать
ну, не дети уже... молодежь лет 18-20. нужно уметь отстаивать свое достоинство вовремя.
Tatyana_1975• 19 февраля в 20:21
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А де вони могли навчитись відстоювати свою гідність? В школі? Так там переважно пресінг також: не вивчив - два, не зробив- два, не прийшов-два.
Не будь КакСвета• 19 февраля в 20:33
Ответ дляКуда_бежать
І що там такого?
Звіздьош недовольних?
Це театральний гурток, там треба вміти різні сцени грати...відповідно психічно неготові відсіювались
10 недовольних за роки теранії то курам насміх....так на любого можна назбирати недовольних
Звіздьош недовольних?
Вишиванка• 19 февраля в 20:34
Ответ дляНе будь КакСвета
І що там такого?
Звіздьош недовольних?
Мастер?
Не будь КакСвета• 19 февраля в 20:36
Ответ дляВишиванка
Мастер?
Мабуть
Треба глянути чого добились його випускники, і тоді судити чи працює його підхід
Вишиванка• 19 февраля в 20:38
Ответ дляНе будь КакСвета
Мабуть
издеваетесь?
вас били в институте, на работе?
не говоря уже о унижениях
вас били в институте, на работе?
не говоря уже о унижениях
Не будь КакСвета• 19 февраля в 20:41
Ответ дляВишиванка
издеваетесь?
вас били в институте, на работе?
не говоря уже о унижениях
вас били в институте, на работе?
не говоря уже о унижениях
Як для такого терана, щось замало недовольних
І в вік технологій жодного відео (здавали телефони то не аргумент)
Птица секретарь• 19 февраля в 20:55
Не дивно. Директор школи, де вчаться мої діти вів також себе як бидло. Обзивав дівчат майбутніми проститутками, а хлопців майбутніми наркоманами і зеками. З деякими старшокласниками разом курив біля школи, але вони ховалися за кутом. В підвал зносив всяке барахло і на початку війни не можна було використовувати його як бомбосховище.
Виявилося, що він хлопців просив це переносити туди.
Вспливло все в один день і він просто пішов на пенсію і мабуть непогану пенсію, бо директором був довго.
Элька-Карамелька• 19 февраля в 21:00
Ответ дляКуда_бежать
Это наш менталитет.Будут терпеть издевательства и молчать,ждать,что кто-то другой возмутится и вынесет сор из избы.
Вишиванка• 19 февраля в 21:11
жесть
больше часа просмотрела - как говна наелась
не дай бог таких людей встречать в своей жизни
бедные девочки
Принцепесочка• 19 февраля в 21:43
Ответ дляНе будь КакСвета
тЕрана???