Путающаяся• 19 февраля в 21:57
Чому деяких жінок так тіліпає від виду годування грудьми?
Я не можу зрозуміти, деяким аж підгорає, якщо хтось кормить в публічному місці або щось типу того.
Я сама не маю дітей і не люблю їх, але чому таке ставлення до абсолютно звичайного процесу годування у жінок до інших жінок?
Чоловікам зазвичай пофіг.
Кружите меня,кружите• 19 февраля в 22:06
Скажу за себя
У меня извините грудь как уши спаниеля. Одной рукой держу ребенка, второй рукой держу грудь и смотрю чтобы грудь не перекрыла дыхание ребенку. То есть если я накроюсьь я не смогу видеть что там с ребенком. И я не чувствую она сосет сосок или ореолу. Надо ж как то видеть что я ей в рот засовываю. И мне тоже неприятно кормить в общественных местах, Я пытаюсь прикрыть свою грудь скукоживись , чтобы сама футболка накрыла именно грудь, ну получается как получается. Приходилось кормить в детской больнице и в поезде . А так мне и самой неприятно когда все пялятся
Мать драконов• 19 февраля в 22:06
Ответ длядамаАмстердама
здивувала така відверта неповага та байдужість до інших
Ви перебільшуєте значення своєї персони) я вас не торкалася, не просила подивитись. Чим я вам могла заважати? Цікаво просто) неповага до людей- це витріщати очі на інших, неважливо годує жінка дитину чи просто йде в блузці з декольте.
Як_наготую...• 19 февраля в 22:06
Ответ дляКарамбОлька
Тому що це доволі інтимний процес. Я не кажу, що не природній, але - інтимний.
Интимно, это когда мужик петтинг делает.
Путающаяся
• 19 февраля в 22:07
Ответ дляСкрипяСердцем
Тому що я не хочу бачить чужі цицьки.
Що заважає годувати дитину і прикритися? Віра чи бидлота?
Чому всі впевнені що вивалити сісі і всі прям будуть в захваті!?
Це те саме що чоловіки будуть членом своїм світити. Цікаво звичайно і будуть дивитися на господарство але це проти моралі.
Я не кажу що треба махати оголеностями.
Я думаю так ніхто не робить.
Я про нормальне годування, коли жінка акуратно собі сіла, взяла маля за шарф/ кофту, щоб створити йому затишок, погодувала та й все.
Я думаю так ніхто не робить.
Фоточки нема• 19 февраля в 22:07
А писять и какать можно в общественных местах? Тоже естественно ведь
Як_наготую...• 19 февраля в 22:07
Ответ дляНеваляшкина
Я б не змогла так зробити, навіть якщо плакала б дитина, пішла б додому і лише там погодувала би
Закомплексованная. 😅🤦♀️
Оле Лукойе• 19 февраля в 22:07
Ответ длямиссДавеча
Ооооййй, ну не згаю, а зачем выставлять это?? Ну прикрыться там как-то. Меня не то чтоб телепает, но в чем прикол ГВ на публике?
Яжематери нужно показать как ее засеря годовасик дудонит сисю в публичном месте. Это какой то вид эксгибиционизма, тока особей женского пола.
Ms. Искренность• 19 февраля в 22:07
Ответ дляОле Лукойе
А мамашки эти не знают что по времени кормить? Едет в маршрутке, вымя свое вывалила, это пздц. Яжемать. Мозгов шо у улитки.
А когда это по времени кормить надо? Кого? Взрослого ребенка с режимом?
Мать драконов• 19 февраля в 22:07
Ответ дляОле Лукойе
Годують дітей за вимогою, а не за розкладом) дякувати Богу, я з вами в маршрутках не їздила і не їзджу)))
Путающаяся
• 19 февраля в 22:08
Ответ дляlisa2101
А Вам какое дело? У Вас же нет детей и их Вы не любите. От безделия?
Так. Не розумію чого жінки такі злобні одна до одної.
Харчовий тріль• 19 февраля в 22:08
Ответ дляПутающаяся
Це процес годування, не треба перебільшувати.
Він не інтимний, він не гидкий, він не шокуючий. Просто годування.
Знаєте, як іноді годують на дит майданчиках?
Спочатку дістають грудь, а потім починають шукати дитину.
Це норм?
Ms. Искренность• 19 февраля в 22:08
Ответ дляСкрипяСердцем
Тому що я не хочу бачить чужі цицьки.
На пляж не ходите вообще?
Путающаяся
• 19 февраля в 22:08
Ответ дляPrervana
А можно еще стать на четвереньки и вывалить молочные груди из лифчика, и так прогуливаться по скверику например. Как собачка кормящая. И пописять еще можно прям на газон. Абсолютно природно.
У вас з головою все ок?
КарамбОлька• 19 февраля в 22:09
Ответ дляПутающаяся
Може, через те, що видно інтимну частину тіла? Зазвичай, жінки в нашому суспільстві не ходять з голими грудьми.
люблю_тортики• 19 февраля в 22:09
Ответ дляПутающаяся
Хм, дякую за відповідь.
Я по собі суду, що в мене геть ніяких емоцій не викликає, що хтось каву п´є, що дитину годує, мені то якось однаково.
І мені було однаково поки дітей не було.
Тепер не однаково. Не знаю чим це можна оправдать.
Особливо не люблю, як дорослих дітей після року в громадських місцях годують як вони в істериці рвуть на мамці футболку, а потім таке теля дворічне сідає, ноги звисають і смокче цицю.
Загалом, рік вважаю достатнім терміном годування. Максимум 1.3
Оле Лукойе• 19 февраля в 22:09
Ответ дляМать драконов
А при чем здесь вы ко мне?🤣🤣🤣🤣 я что ли вымя свое вам вываливаю?
Ms. Искренность• 19 февраля в 22:09
Ответ дляКружите меня,кружите
Скажу за себя
Вы пользуетесь одеждой для кормления?
короткопамятна• 19 февраля в 22:10
Я не відношусь погано. І мені не потрібно, щоб жінки ховались, прикривались і тд. Сама дітей не маю, тому не знаю як буду вирішувати це питання я. От що бісить, то це коли кормлять занадто довго. Моя колега кормила до 3+ років і її розповіді про це викликали нерозуміння. Якось так
Путающаяся
• 19 февраля в 22:10
Ответ дляКарамбОлька
Інтимність цій частині тіла приписало патріархальне суспільство.
Харчовий тріль• 19 февраля в 22:10
Ответ дляПутающаяся
Я не кажу що треба махати оголеностями.
Я думаю так ніхто не робить.
У кожного ’нормально’- своє.
Путающаяся
• 19 февраля в 22:12
Ответ длякороткопамятна
Тут підтримую. Дитині в принципі достатньо грудного молока максимум до року.
Як_наготую...• 19 февраля в 22:12
Ответ дляlisa2101
У меня есть дети. Чужих терпеть не могу. На голые сиськи пох.
Хоть 2 пусть вывалят, их дело.
дамаАмстердама• 19 февраля в 22:12
Ответ дляМать драконов
якийсь дешевиий перескок на особистості. чого б це раптом
Ms. Искренность• 19 февраля в 22:12
Ответ длялюблю_тортики
Ну как бы не вам решать кому кого сколько кормить
Или вас кто-то наделил этим правом?
Счастье_же_вот_оно• 19 февраля в 22:12
Мне не приятно на это смотреть, это все таки интимный и личный момент, нах это показывать всем на свете?
СкрипяСердцем• 19 февраля в 22:12
Ответ дляПутающаяся
Я не кажу що треба махати оголеностями.
Я думаю так ніхто не робить.
Саме тому що деякі жінки спеціально не прикриваються і вивалюють свої сісі для більшого огляду на процес годування груддю.
Я розумію що ситуації бувають різні але просто годування груддю то прикритися і все. Ніхто нікому не заважає і не обурює. Все!
Правда просто?