Передбачаючи вашу реакцію, не варто сприймати все це надто серйозно, адже це пахне теорією змови, але з огляду на те, що несеться від адміністрації Трампа, пахне воно погано.
« Друзі, аби зрозуміти логіку дій США зараз, рекомендую прочитати статтю Куртіса Ярвіна, ідеолога Венса та Маска, написану напередодні повномасштабного вторгнення в 2022.
Там трохи розписано, чому треба здати Україну Росії та допомогти оркам пройтися ордою аж до Ла Маншу та демонтувати систему ліберальних демократичних цінностей. Ну бо вона застаріла.
(Опубліковано 16.01.2022. Про російсько-українську війну, Трамп 2024, вихід штатів з Європи і багато чого іншого).
Якщо після прочитання у вас лишаться здорові нерви, то
гляньте ще сюди. Тут трохи про те, що недолюдей треба використовувати як біодізель або ж краще придумати для них гуманний геноцид.
З фб сторінки журналістки Дар´ї Каленюк.
(Як це все повʼязано з Венсом, Трампом та деякими спонсорами його президентської компанії)
І якщо вам також не спиться через «переговорну групу» шахедів, можете почитати ще лонгрідів про цю ідеологію.
Принаймні тепер зрозуміло, чому в бік росії ми не чуємо від Трампа справедливих зауважень та всі ці стрибки на Європу. Спонсорування Маском ультраправих сил в Європі. А Венс, який ще в 2022-му засуджував дії путіна, так швидко змінив платівку.
Anastasiia-9046• 20 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
До войны ввинчивалась идея отмена налички. Сотни троллей на форумах истерили про стомильон микробов на купюрах и мывсеумрём)))
Тестили
Потом ковид таки ввинтили)
Тестили
Потом ковид таки ввинтили)
У вас ни будет ничего и вы будете счастливы, вспомнилось что-то
Ирина-bbd0• 20 февраля 2025
Ответ дляIn limbo
Тим, хто зайде сюди зранку. Коротких текстів в мене для вас немає, на жаль.
Лимбо.Вы знаете в Украине человека или группу людей из этой Вашей ссылки?
Я да)))
...
Я да)))
...
Аноним ФЕЯ• 20 февраля 2025
Дівчата, дякую за цікаву тему і думки висловлені в ній . Навіть в обране добавила собі.
Вчора теж натрапила на цю статтю, добавилося роздумів про зміну світового порядку, і Сша як флагман в 20 ст.
і про нас, які в епіцентрі цього всього.
А сьогодні подивилася новини, і щодо Твітеру Трампа, АП, він там королем себе назвав. Якийсь сюр
Хоча сприйняття нової реальності прийшло давно.
Ответ дляTakamaka
«He then concluded that the “best humane alternative to genocide” is to “virtualize” these people: Imprison them in “permanent solitary confinement” where, to avoid making them insane, they would be connected to an “immersive virtual-reality interface” so they could “experience a rich, fulfilling life in a completely imaginary world.”»
Ніколи не читала його, але писала про це, зокрема, про психопатів та кіберпанк в цілому. За ризики тотальної цифровізації також… Спіймала багато зірочок з фольги.
Ну що ж, якщо правда, то «чудові» джерела натхнення… «цікаве» майбутнє може розгорнутися незабаром…
Роки два назад тут ще мали розмову про ШІ в зомбуванні мас.
Ответ дляИрина-bbd0
Пойду читать остальное.но меня мало что может шокировать)))) с 2014 наблюдаю за происходящим)))
Один вопрос-как кацапы могли повестись на распятых мальчиков и полезть в соседнюю страну убивать. Как сегодня рука не дрожит бомбы бросать
Но то такое)))) знали кого натравливать )))
Що значить ’повестися’? Кацапи спланували цю війну і методично втілили її у життя. Рядовим кацапами вигідно ’не помічати’, що вони вбивають українців і віджимають суду територію. Вони все розуміють, оскільки мають доступ до різних джерел інформації, а не лише до скабєєвої. Але ж так зручніше - ми вбиваємо ’укронацистів’, щоб виправдати власні злочини.
Espresso_caffe• 20 февраля 2025
Ответ дляTakamaka
Зупинитись, озирнутись навколо, підтримати ближнього, відчути реальне життя, які б буремні не були часи.
А ще піти у твітер до Маска та спитати, чи є шанс врятуватись від дурдому, що вони планують влаштувати, по чому там квитки до Марсу.
а где основные принципы этого дурдома изложены? надо понять не очередная ли это утопия в виде коммунизма, нерабочая и нереализуемая
Ответ дляLudaSHS
Вся ця радикальна зачистка Маском, як голови Департаменту ефективності уряду у різних відомствах, де звільняють досвідчених фахівців, заміняючи на лояльних людей. Так щоб розуміти масштаби, це торкнулось навіть Головного Архіву країни… і це ще місяця з інавгурації не пройшло.
Революціонери 🤦♀️
Ответ дляEspresso_caffe
Частково все є в посиланнях в старпості, але це старі публікації. Думаю, що тема буде доповнюватись. Якщо щось ще знайду, маякну.
Ответ дляIn limbo
Мдеее, щось «цей мем вийшов з-під контролю». Дякую за статтю.
Ці техно-лібертаріанці заробили свої статки на «застарілій» за їх думкою системі, а зараз зловили комплекс Бога.
Яка мєрзость.
Це інструмент технократів теж. Дуже вплинули в Сша, наприклад.
Та ж Мерджорі Грін, Тулсі Габбурд і Кенеді мають прихильників
Ответ дляIn limbo
Революціонери 🤦♀️
цру, потім департамент авіасполучення, потім фбр, вчора інституція по харчування, щось повʼязане з яйцями, все розганяє, потім вертають спеців назад
Сюди ж падіння акцій 10-15% оборонних заводів через новину про скорочення озброєння на 8%. Вже старі респи чухають потилицю. А не захотіли Пенса підтримати, поставили на Трампа. А нові олігархи сучасності і раді
До теми дискусії який проміжний підсумок Пекар
Ответ дляEspresso_caffe
Да везде понемногу, если следить годами, оно как паззл собирается… Это и пресса, и мнения отдельных аналитиков-экспертов, и сайты некоторых организаций, и заявления/действия политического топ-менеджмента, по всем сферам — экономика, социум, медицина, технологии, политика…
Надеюсь, нереализуема.
О, про коммунизм, чего-то вспомнила, как бывшая Маска, Граймс, когда-то пыталась в соцсетях протолкнуть в массы светлые идеи коммунизма. Ну явно не сама додумалась.
Надеюсь, нереализуема.
Ответ дляLudaSHS
Ну, літаки в мамкиних революціонерах вже падають, після сумнозвісного скорочення в Федеральному управлінні цивільної авіації.
Ответ дляIn limbo
Про літаки згадую твіти Кенеді
Що ото це розпилення пілотами, це приклад того лише н Еплбаум через мережі і технологіі техноОлігархіі
Ответ дляIn limbo
Те, що зовсім недавно могло здаватись черговою маргінальною історією, тепер здійснюється корпоративними силами.
Дуже гарний інструмент. Як виявилося.
Дивіться, навіть люди з освітою, хіміки, фізики не протистоять цьому.у світі перевернули дошку.
Це теж у нас в користовували багато де - від теорії змов, дуже кгб любить, до технології простих рішень Оп. Прості висновки, лінійне мислення, прості пояснення.
Ответ дляLudaSHS
Дякую, цікавий пост 👍🏻
Ответ дляLudaSHS
В мене теж постійна асоціація зі словами з Інтернаціоналу «…мы разрушим
До основанья, а затем
Мы наш мы новый мир построим…».
Трамп - це якраз та фігура, що прискорить демонтаж старого світу, писала вже про це раніше. Тому вибір тих, хто зробив на нього ставки та профінансував, зовсім не випадковий.
До основанья, а затем
Мы наш мы новый мир построим…».
Ответ дляTakamaka
До основанья, а затем
Мы наш мы новый мир построим…».
До основанья, а затем
Мы наш мы новый мир построим…».
В його викривлена реальність допоможе профітоздобувачам. А чи буде новий світ кращий? Ото питання
Ответ дляИрина-bbd0
Я да)))
...
Я да)))
...
Человек в США, корнями из Украины (периода совка). Очень вовлечен в технологические процессы и процессы оцифровки Украины, также, ему крайне импонирует азатский (в частности, китайский подход), что касается построения социально-экономической системы общества.
Ответ дляTakamaka
До основанья, а затем
Мы наш мы новый мир построим…».
До основанья, а затем
Мы наш мы новый мир построим…».
Старий світ, авжеж, не ідеальний, але «новий» просто фашизм 😑
Ответ дляLudaSHS
Пекар пише, і десь згодна, що Сша може вийти з Нато, вивести війська з Ес, Транснаціональному союзу гаплик. Буде і можливий етап руйнування Ес. Нам би застрибнути в оборонний союз нової епохи.
Вчора десь попадалась стаття, що з Балканського регіону планують виводити миротворців. Це ще до планів вивести американські війська з країн Балтії.
Так, у Пекаря сумно, але факт - Україна їм, як камінець в чоботі, затримує реалізацію планів з демонтажу старої системи в регіоні.
Ответ дляTakamaka
А хто цей Воландеморт?
Ответ дляLudaSHS
В одній з потоку вчорашніх тем, звернула увагу на цей скрін