Пацаааааааан• 20 февраля в 01:55
Неприємна розмова з моєю матір´ю.Не трагічно,але трішки осадок на душі,як бути?
Як далі мені спілкуватися з нею краще?
Вчора ввечері ми говорили з нею по телефону і я їй сказала "Мамуля,мені дуже приємно,що ти телефонуєш,цікавишся як справи у мене,і у мого сина,ти дуже турботлива і небайдужа мама.А от мій тато на відміну від тебе мені і сину не дзвонить взагалі".
Вона мені у відповідь "Так.А от ти мені не дзвониш,ти байдужа зовсім,це ж тільки я тобі дзвоню".
У мене ітак з нею стосунки далеко не найкращі.Думала подібними фразами сгладити їй хоч трішки,хотіла як краще,а вийшло,як завжди...Краще б тримала рот на замку і нічого б їй не говорила подібного.
Що не скажи - все не так,все погано сприймається моєю мамою,що б я не сказала.
Пацаааааааан
• 20 февраля в 13:41
Ответ дляСвідок Перемоги
Вполне могла оттолкнуть, я суржиком написала, не обессудьте пожалуйста, просто я с детства привыкла так словами говорить и в правописание почему то вставила.
Ну да(
Редиска Я• 20 февраля в 13:59
Ответ дляПацаааааааан
Я так поняла,что вы считаете что моя мать правильно мне ответила.Ваше право,это ваше личное мнение,у каждого оно своё.
Я не знаю правильно ли. Это вы там сами разбирайтесь. Не правильно быть такой зависимой от добрых слов родителей и их звонков. И вообще придавать такое значение словам, есть люди, что меда в уши нальют, и только нервы попортят, а есть, что тихо помогут и поддержат.
Я это еще отчетливее поняла, когда началась война. Когда выбираешься из почти оккупированого города, а тебе пишут те, с кем последний раз общалась год-два назад и предлагают любую помощь. А те, кто «я так соскучилась, когда же мы уже встретимся. Люблю, немогу» даже и не вспоминают о тебе.
Пацаааааааан
• 20 февраля в 14:02
Ответ дляРедиска Я
Может быть тут вы и правы.
Бамбарбия! Кергуду.• 20 февраля в 14:38
Ответ дляПацаааааааан
Почему не очень хорошая идея?Я что,кого-то оскорбила или обозвала плохим словом?Нет же ж.
Обидно не обязательно бывает от оскорблений. Например, мама скажет ’дочка, ты молодец что мне звонишь, но вот у Соньки дочка не только звонит, она купила маме своей путевку в санаторий / обеспечивает / приезжает в гости часто ... Вроде и плохих слов не сказано. .. Насколько обидно дочке будет? похвалили и опустили сразу .
Пацаааааааан
• 20 февраля в 17:43
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну так это почти тоже самое,похожая ситуация.
Хочу наколоти губи• 22 февраля в 19:48
Ответ дляПацаааааааан
А що робити якщо мій син вважає мене дурною і несерйозною,і прислуховується лише до моєї матері?
Розмови, відвертість й повага з вашої сторони. Там, де перевищує межі дозволеного - заборона й покарання.
Він переймає манеру поведінки, яку ви культивуєте. Почніть вибудовувати кордони з матір´ю, це перенесеться й в родину. Спробуйте спитати в сина його думку чому саме так сприймається і як би він вчинив. Вам не обов´язково слідувати його поралам, але покажете що цінуєте його й сприймаєте за дорослого (навідміну від того, як ставиться ваша матір до вас)
Пацаааааааан
• 22 февраля в 20:15
Ответ дляХочу наколоти губи
Я з ним розмовляю,як з дорослою людиною,не сюсюкаюсь і серйозно спілкуюся з ним.