Почекуха• 20 февраля 2025

Стегна галіфе

Дівчата,маю таку проблему...спортом займаюсь,але ця проблема була зі мною завжди
Хочу до спорту ще додати масаж?
Чи можливо це прибрати масажем?
Чи треба якісь апаратні процедури?
Манка Я• 20 февраля 2025
Мабуть у вас є зайва вага
ФруктЕщеТот• 20 февраля 2025
це жир, коліть ліполітики, зменшуйте калорійність їжі, масаж теж можна
Аристократка-тунеядка• 20 февраля 2025
https://www.google.com/amp/s/blog.eva.ua/ru/11-naj...
Упражнения 3,5,6,8(только нога параллельна полу,а не болтается) и 10.Если у Вас фигура груша,то совсем не уберете,но уменьшить можно.Лучше их делать перед массажем.
Мамаша в бигудях• 20 февраля 2025
В ютуб у Аніти Луценко є вправа з роликом для цієї частини
ЯНаПэПэ• 20 февраля 2025
Ответ дляМанка Я
Мабуть у вас є зайва вага
Не обязательно.
Манка Я• 20 февраля 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Не обязательно.
Для вас спеціально написано «мабуть»- тобто може бути, а може і не бути
автор Почекуха • 20 февраля 2025
Ответ дляМанка Я
Мабуть у вас є зайва вага
Зайвої ваги до 5 кг на сьогоднішній день
Але ,навіть коли я була без зайвої ваги,то ця частина все одно мала такий вигляд,тобто все норм,а стегна виглядали не дуже,ну зараз то взагалі 🙈
автор Почекуха • 20 февраля 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Дякую
автор Почекуха • 20 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Подивлюсь, дякую
Тут надолго• 20 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
Дякую
Там все не правильно. Вам делать упр номер 8, но ногу в бок поднимать высоко, на уровень бедра.
Раз 15 на каждую ногу

И где нога назад, тоже неправильно. Ногу прямую назад, но делать кидок вверх, чем выше тем лучше ( на тех же четвереньках)
Но не сгибать.

В хореографическом училась.
AnnaOst• 20 февраля 2025
Ответ дляПочекуха
Це вага. У мене така сама проблема, але я худа і немає галіфе. Як трішки поправляюся, буквально на пару кг, знову отримую галіфе на стегнах