Зараз все скажу• 20 февраля в 10:06
Чоловік готовий вдавитися за гроші
Я в пошуках роботи з початку місяця і відповідно весь час потрібно по співбесідам ходити ,а буває це займає майже весь день якщо їх декілька
Чоловік дорікнув ,що я вже витратити десь відсотків 10 із своєю зп , якби вона була на проїзд та харчування,а це все із його грошей з його картки
Каже і так кожен раз коли ти їдеш по співбесідам ,я кажу мені в лоток взяти яєшню та сісіти на лавці при морозі та їсти?
Чи може метро не користуватися?
Каже ні, просто поснідати вранці вдома та повернутися до обіду,і планувати одну співбесіду на день ,щоб багато не витрачати на проїзд.
Якщо я буду планувати одну співбесіду на день,це дуже надовго розтягнеться пошук роботи
Дійшло до того,що він попросив вчора віддати карту його,і я просто вимушена на проїзд та харчування тепер витрачати із кредитки, так як інших джерел доходів в мене просто немає
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Чи може метро не користуватися?
Ви вважаєте чоловік справедливий?
Цирк на дроті• 20 февраля в 16:09
Ответ дляМрії у вирії
Давайте не будемо відступати від теми. Я не замовляла тут перевірки граматики у вас, розкажіть чого ви досягли, як ви самі себе забеспечували у декреті, якого рівня ви досягли, де ми можемо про вас прочитати, подивитися ваші досягнення.
А яким чином мої особисті досягнення стосуються теми автора?
Перечитайте ще раз тему і не відволікайтесь :)
Зупка_цем• 20 февраля в 16:10
Ответ дляНаБалКоніХодять
Были. Только автор упорно морозится
В этом потоке плясок и слона потерять можно
Мстящий за Зайца• 20 февраля в 16:10
Ответ дляPrervana
И вообще, вы уже свой район ’обработали’ по вакансиям? Ближайшие Авроры, Новые почты, Макдональдсы и т.д.? У вас опыта работы нет, идите куда возьмут. И продавец в Авроре или оператор на НП это далеко не самый плохой вариант начала карьеры
автор писала,что хочет финансистом или типа того))
Мстящий за Зайца• 20 февраля в 16:17
Ответ дляНакладні мюслі
Мені буде паморочитися в голові.. це дуже довго. Ви що?
Поівши о 8:00 я знову їм о 13:00, не о 18.
а я знаю такие работы,что поев с утра следующий прием пищи только вечером, дома. представляете как люди пашут?
Мстящий за Зайца• 20 февраля в 16:19
Ответ дляФрекенБок
Вообще то это ваши общие деньги
пусть так и скажет мужу,по вашему совету.ахаха
еще и СК покажет.
Борисфенка• 20 февраля в 16:20
Ответ длябулоТАЙминуло
скільки тут тем було про котлети з яйцями в потязі. всі кричали, що в потязі ніззя, а в троллейбусі виходить, можна ?
Ага, мене також ця тема веселить - мільйонерши палко переконують авторку їсти котлети в тролейбусах. Бо маршрутка і суп у їдальні - то вже розкіш.
Я в дамках• 20 февраля в 16:21
Ответ дляparele
Я тоже в свое время диплом получила в сфере финансов. Работы после декрета вообще не было - 92-й год. Пошла сначала на рынок торговать, потом куда взяли - продавцом в магазин. Росла потихоньку, меняла работу - много лет уже финансист.
Но у меня не просто диплом был, я реально училась))
Прям Дніпро сльозам не вірить)
Всім шампаньського• 20 февраля в 16:25
Ответ дляБорисфенка
Ну ёлки, денег в обрез то как ещё выкручиваться? В долг в пузатой хате не кормят а кредитку потом закрывать придётся.
Забобонний фрукт• 20 февраля в 16:25
Сосиска в тесте это уже хамская роскошь, авторша и её ребенок много едят, о господи вот это страна у нас и люди...вот это уровень развития умственный у отдельных троллей, уже своих же сограждан перебить сами рады...как в хлеву...фу
Мстящий за Зайца• 20 февраля в 16:25
Ответ дляРазгуляшка
То візьміть бутер з дому чи печенько. Ото проблема, жінці 25 років, а не 50. В такому віці ще сил і енергії купа, молодий оргнізм
мне за 50 и вчера выкатала по всяким бюрократам более 5 часов и 6+тыс шагов нашагала больной ногой без всяких бутербродов.
хотя могла себе взять всего чего хочешь...
удивляет меня автор.или это троляка.
Стриптизерка• 20 февраля в 16:26
Ответ дляЛюблю Украину
І правильно зробить)) Жінки вдома днями нема, сексу нема і цей дурачок ще й має це все оплачувати.
А он ему нужен? Есть такие, что раз в полгода и ему норм, типа моего мужа
Борисфенка• 20 февраля в 16:27
Ответ дляВсім шампаньського
А що це в нашому лісі здохло? Зазвичай в кожній темі стогнуть, що 100 тисяч - це маленька зарплата, як вижити.
Аж тут раптом котлети в тролейбусах стали їсти і Пузата хата вже розкіш?
Манька вертихвостка• 20 февраля в 16:29
Ответ дляСекретница
Були дитячі виплати вже скінчились. Як почала брати половіклву картку став дивитися ---- напрягло забрав
Та скільки там тих дитячих виплат. Копійки.
Всім шампаньського• 20 февраля в 16:29
Ответ дляЗабобонний фрукт
Вы учтите что у многих сограждан зарплаты 8-10тыс и они по пузатым хатам не ходят, дорого.
Всім шампаньського• 20 февраля в 16:30
Ответ дляБорисфенка
Думаю, то надо в тех темах и спрашивать. Было б у автора 100тыс или хотяб у её мужа, то думаю проблемы б не было как и этой темы
булоТАЙминуло• 20 февраля в 16:32
Ответ дляБорисфенка
і запарювать мівінку на лавочці в 10 градусний мороз тут радили. то як до нас будуть ставитися чоловіки, якщо ми самі до себе так ставимось?
Борисфенка• 20 февраля в 16:33
Ответ длябулоТАЙминуло
Я про це саме. Але цікаво, що це радить пів-форуму. Всі советчиці зненацька розорилися, де понти про сумки Фурла і устриці?
Журавлина38• 20 февраля в 16:34
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я перечитала все 20 страниц - это не автор написала, а одна из комментаторш
Я не настаиваю что писала она, собственно я и написала что мне показалось. Но это не отменяет отношения мужчины. Я видела как происходил финансовый шантаж со стороны мужчины и как себя при этом ощущала женщина. Это жутко.....
Борисфенка• 20 февраля в 16:36
Ответ дляВсім шампаньського
Чекаємо автора. Кажуть, що чоловік програміст.
Всім шампаньського• 20 февраля в 16:38
Ответ дляБорисфенка
Может быть, а ещё писали что они то ли расходятся то-ли разводятся и он дал ей какое-то время искать жилье и работу а она никак.
Манька вертихвостка• 20 февраля в 16:45
Ответ дляБорисфенка
Це не про жлобство, це про залежність. Він тепер цар гори і вчить авторку економити, картку забрав. Сам при цьому може обідати в ресторані, ’бо у нього репутація’.
Може той чоловік навіть і коханку має. А на коханці не можна економити, бо коханка до своєї піс1 не допустить. От він і гнобить свою дружину, щоб та економила.
Борисфенка• 20 февраля в 16:45
Ответ дляМанька вертихвостка
Запросто може бути.
Ответ дляБорисфенка
фурла вчорашній день)
мене також веселить як тут автора в шпиняють за зайвий пиріжок та проїзд, і чоловік виявляється не ніщеброд) а самі і з ніщебродом не підуть навіть на побачення, а не те щоб жити та народжувати, а на автора налетіли акі коршуни
Мстящий за Зайца• 20 февраля в 16:55
Ответ дляСекретница
Не получится свалить тут надо и на себя и на ребенка заработать а на работу не берут опыта нет...сложно всё и на съем . Это нереально в сегодняшних реалиях.
Я бы автору посоветовала пойти учетчиком 1 с , помощником бухгалтера
а вы сами как,близки к бухгалтерии?
Манька вертихвостка• 20 февраля в 16:57
Ответ дляРадість моя
Не сочиняйте, жлоб никогда не будет щедрым, ни в первый день знакомства, ни в семейной жизни
Ну якщо дуже приспічило сексу, то може для початку трохи фінансово і вклався (і то, скрегучи зубами), щоб затягти в ліжко.
Борисфенка• 20 февраля в 16:58
Ответ длявре_Динка
фурла вчорашній день)
О, точно, теми про побачення подобаються ’Не запросив у ресторан, зустрічатися не буду’.
До заміжжя всі королеви, у декреті Мівіну запарюють на лавках. Хто б міг подумати