Мамамилашки• 20 февраля 2025

Тімур, хто реестрував через «і»? Не пожалкували?

Дівчата, Тім-Тимур., хочу зареєструвати через і, відгукніться, у кого теж Тімур- не шкодуєте ?
Florisia• 20 февраля 2025
А Тимур через ’и’ на звук вам приємніше звучить?
Ви в голос читали Тімур і Тимур?
Florisia• 20 февраля 2025
Хоча ви ж можете хоч букашкою записати))))
Ваше право
double-mama• 20 февраля 2025
Благозвучие у каждого свое. Поэтому стоит ориентироваться исключительно на свои ощущения
LuziLe• 20 февраля 2025
Ми зареєстрували Тимур і ні разу не пошкодувала, вдома звем Тім. Це як з пивом: Куме, ви чули як на наше пиво кажуть москалі? пііііво)))
Irusik-0874• 20 февраля 2025
Мне кажется нет большой разницы в звучании. Ну и называть все равно будете как вам удобно
Анна_КР• 20 февраля 2025
У меня Нікіта, немного жалею, везде постоянно спрашивают как правильно писать - Микита или Нікіта. И сам ребенок одно время утверждал, что он Микита)
Mariya_S• 20 февраля 2025
Тимур - Тимком скорочено
Тімур - Тім - особисто для мене звучить на російський манер. А ви вирішуйте як для вас.
Julieta78• 20 февраля 2025
У сына в классе есть Кіріл і Нікіта.
Вроде и ничего такого, но как-то сложно произнести в украинском контексте.
Irusik-0874• 20 февраля 2025
Ответ дляJulieta78
У сына в классе есть Кіріл і Нікіта.
Это жесть
Mariya_S• 20 февраля 2025
От у мене Дар´я на рос.манер(скорочено Даша). А бачу що всі реєструють як Дарина. А я навпаки - дуже не хотіла Дарину, мені не до вподоби.
Гитта Ягг• 20 февраля 2025
Ответ для Mariya_S
Мне тоже нравится Дарья. Дарина, мне кажется, это вообще другое имя.
Svitlo_• 20 февраля 2025
Пошкоджувати може лиш сам дорослий Тімур, коли не раз стикнеться з проблемою невірно виписаними документами
Mariya_S• 20 февраля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Ні, це те саме ім´я, в знайомих донька Дарина (Даша). А для мене ім´я Дарина асоціюється з дояркою (вибачте мене мами Даринок)
Люблю море• 20 февраля 2025
Ответ для Mariya_S
Ніяке не те саме. Дарина, Дарія і Дар´я це три різні імені.
П.с у самої донька Дар´я , вже 21 рік.
lesya-0405• 20 февраля 2025
Ответ дляJulieta78
У сына в классе есть Кіріл і Нікіта.
Тоді ще й діти колись будуть Кіріловичі
Люблю море• 20 февраля 2025
Ответ дляlesya-0405
Тоді ще й діти колись будуть Кіріловичі
І нікітічні
lesya-0405• 20 февраля 2025
Ответ дляЛюблю море
І нікітічні
Добрині🤣
Anjutka-Anjuta• 20 февраля 2025
Ответ дляSvitlo_
я так по малолітству вимахувалася з Ганна-Анна, свідоцтво ще радянське, виписане російською на Анну, в паспорт в 16 захотіла бути теж записана як Анна (бо бачите мені Ганна було якесь колхозне, ну молоде дурне що взяти), а потім документи і довідки часто-густо виписували на Ганну (починаючи з диплома про ВО), були не раз проблеми. Потім змінила паспорт, записалася Ганна і більше не шукала собі зайвого геморою.
Люблю море• 20 февраля 2025
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Давно з Анною ніяких проблем немає. Незнаю де ви живете, що пишуть Ганна
Анна_КР• 20 февраля 2025
Ответ дляAnjutka-Anjuta
А я наоборот при получении паспорта записалась как Анна, и никаких проблем, очень редко спрашивают за Ганну
Мила 26• 20 февраля 2025
Ответ для Mariya_S
У мене Ілья, і йому з малечку дуже не подобається, коли називають Ілля
Анжелика1• 20 февраля 2025
К сожалению, очень много имён в украинской транскрипции, где меняются ’і’ с ’и’ и из-за этого звучание становится неблагозвучным и более грубым. Например, Филипп и Пылып, Кирилл и Кырыло и т.д.
Anjutka-Anjuta• 20 февраля 2025
Ответ дляЛюблю море
в Україні, де ж ще. Мені часто давали довідки на Ганну, потім доводилося переробляти, бо в паспотрі Анна.
анна 1986• 20 февраля 2025
В одном классе есть Тымур и Тімур и им даже так легче различать. Но вы ж должны думать за себя,чтоб Вам нравилось,а не чтоб всем удобно вокруг было.
Люблю море• 20 февраля 2025
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Я про місто питаю
Rukkol@• 20 февраля 2025
Ответ для Mariya_S
Мені Дарина звучить краще ніж Даша.
svr_2008• 20 февраля 2025
Ответ для Mariya_S
В україномовної аудиторії ім´я Дар´я асоціюватися з даром, подарунком.
Дар Божий - Дар´я
В чоловічому варіанті Богдан - Богом даний.
В мене як раз Дашунька.
Anjutka-Anjuta• 20 февраля 2025
Ответ дляАнна_КР
в якому році? Зараз майже все автоматизовано тому може бути що помилок мало, дані підтягуються з баз. А в 2000-х то був справжній квест.
Люблю море• 20 февраля 2025
Ответ дляsvr_2008
Дар Божий - Дар´я
В мене як раз Дашунька.
Невірно. Похідне від персидського царя Дарія
анна 1986• 20 февраля 2025
Ответ дляAnjutka-Anjuta
У меня наоборот,я по жизни Анна,мучаюсь с этими документами где чужое для меня Ганна. Ненавижу ту паспортисткау,что упёрлась и не записала мое родное имя Анна.