Ло Шарик• 20 февраля 2025
У вас есть книга, которая помогла пережить трудный период жизни?
Чеширская кошечка• 20 февраля 2025
колись змусив замислитись над ,,філософією,, Алхімік, П. Коельо та відволікав від жахливих думок
Зяблик протестант• 20 февраля 2025
Ответ дляПтицекрыл
Крутой Маршрут
давно ее читала, много лет назад, єта книга меня всю жизнь поддерживает
Да, совок ломал людей ’через колено’. И они сейчас пытаются это вычеркнуть из памяти, опять прославляют сталина, готовят почву для культа личности пуйла
IndividualForce• 20 февраля 2025
Karen Horney ’Neurosis and Human Growth: The Struggle Towards Self-Realization’
ось ця найкраща книга, яку я читала за життя, допомогла пережити дуже складний момент. Але вона не підбадьорювальна, а допомагає зрозуміти себе, виправити проблеми внутрішні і покращити життя.