На пів ставки• 20 февраля в 16:26
У кого Сяомі Нот 13 або Нот 14 ви задоволені?
Шукаю на подарунок підлітку, фанат лише Сяомі. На свій бюджет обираю між цими двома, хто має - напишіть будь ласка загалом чи задоволені і якщо є то мінуси. Дякую.
Тримбулька• 20 февраля в 16:29
Вот этот подарила сыну неделю назад, очень доволен, все его игры тянет, камера классная, памяти много, вообщем пока отлично.
Кава з адреналіном• 20 февраля в 16:35
Ответ дляТримбулька
У сына и у мужа такой. Очень довольны
Светка-пипетка• 20 февраля в 16:43
У меня 14 т про (12/1) - довольна. До был 12 Т про (12/512)- тоже отличный, отдала подростку.
У мужа 14 тоже ок только меньше экран
На пів ставки
• 20 февраля в 16:52
дівчатка, дякую за відповіді, зрозуміла що обидва норм телефони, це головне. Бо в чоловіка Поко то з самого початку були нелади з ним. Ще зараз 13 про гляну, якраз в максимальний бюджет вписується.
Вапщета• 20 февраля в 17:15
у меня год редми ноут 13 про - довольна, ни одного глюка, как и старая 9-ка уже много лет
Пік Антна• 20 февраля в 17:26
Беріть Redmi note 13pro 5g Память 8/256
Бомба.У меня такой рабочий .Именно так как я написала.
Там отличный быстрый и холодный процессор Snapdragon 7 gen 2.
В более дешёвом он гораздо хуже.
Фрикаделька• 20 февраля в 18:02
Ответ дляПік Антна
Беріть Redmi note 13pro 5g Память 8/256
В более дешёвом он гораздо хуже.
да,отличный телефон
Відірву та викину• 20 февраля в 18:12
Пару тижнів тому мамі взяла Редмі Нот 13, а доньці Редмі Нот 14. З однаковою мінімальною пам´яттю, 128, здається. Остання модель швидша, візуально краща. У мене Редмі Нот 12 Про 256, то Редмі Нот 13 проти мого якийсь повільний.
Да будет так• 20 февраля в 18:25
у меня лично Redmi note 13 pro plus 12/512 - больше года. очень довольная.