Копуша• 21 февраля в 14:24
Чому віруючі не можуть довести, що Бог є?
Питання в старпості, є лише віра та слова , жодних фактів.
Для віруючих питання "чи існує Бог" є більше питанням особистої віри та духовного пошуку, а не таким, яке можна довести або спростувати за допомогою емпіричних методів та хоч якихось доказів. Це одна з причин, чому дискусія про існування Бога залишається відкритою і багатогранною.
Можу брикнути• 21 февраля в 15:43
Ответ дляПродавчиня кіз
О, то це ваша віра говорить про те, що в разі відсутності аргументів потрібно переходити до образ?
нет, это же факты!) научные при том)
Продавчиня кіз• 21 февраля в 15:43
Ответ дляМожу брикнути
нет, это же факты!) научные при том)
Що саме?
Копуша
• 21 февраля в 15:43
Ответ дляСало не люблю
нє, ну а чому Бог не може створити усю цю хімію, фізику, біологію? І звідки у світі стільки поганого? Дивне питання. Бог створив людину, поселив в прекрасному місці, без горя, забот і зла, але просто попросив жити по законам і не порушувати правила, але ж ні, не послухали і все пошло-поехало, людина відвернулася від Бога і почала жити як їй хочеться. Подивіться, що зараз у світі коїться , це ж не Бог, а самі люди творять все
Тобто бог злий і зараз наказує абсолютно всіх людей? Хм...дивно дивно. І маленьку дівчинку Машеньку, яка нічого поганого не зробила і якогось ліходія? хм хм...
Можу брикнути• 21 февраля в 15:44
Ответ дляПродавчиня кіз
какие образи? ви шо? автор же прямое доказательство происхождение человечества от обьезьяны))
Продавчиня кіз• 21 февраля в 15:45
Ответ дляМожу брикнути
Не тільки автор, ви також. Правда, незрозуміло звідкіля у вас хамство. Мавпи до нього не схильні
Можу брикнути• 21 февраля в 15:46
Ответ дляПродавчиня кіз
меня Бог создал) хамство тут только от автора, начиная с самой темы)
Копуша
• 21 февраля в 15:47
Ответ дляМожу брикнути
Давайте розглянемо, якщо людей створив бог. Створив він Адама, а потім Єву. І народилось у них двоє синів. Далі, як розмножувались люди. Займались інцестом?
Можу брикнути• 21 февраля в 15:50
Ответ дляКопуша
Да, как и обезьяны это делают. Вы знали об этом?) А то, что Ева создана из ребра Адама, т.е. по сути является одним целым с ним? И то, что все мы братья и сестры.
Электричка• 21 февраля в 15:50
Ответ дляКопуша
Історію переписують. Факти є і вони єдині. А біблія написана ким? І жодних фактів написаного немає, що то не фентезі)))
Ну да, а фантазии, названные теориями конечно влажные доказательства, а вовсе не фэнтези
Копуша
• 21 февраля в 15:50
Ответ дляМожу брикнути
Це просто тема для дискусій. Якщо ви не володієте розумовими та розмовними навичками, то звісно, і прочитати не змогли назву та сам пост. Там немає жодного слова хамства. А ви чомусь постійно хочете образити та принизити.
Продавчиня кіз• 21 февраля в 15:51
Ответ дляМожу брикнути
Ну то ще треба довести, а у вас все ніяк не виходить це зробити. Ну а те, що ви не помічаєте свого хамства, не відміняє його
Электричка• 21 февраля в 15:51
Ответ дляМожу брикнути
В смысле нет фактов написания?) Письмена есть, так же как и египетские папирусы. Они существуют, в музеях хранятся. А почему весь мир начало летоисчесление От Рождества Христова? и даже вы) вы же в 2024м живете, или в миллиард каком-то?)
Она от динозавров считает)
Электричка• 21 февраля в 15:52
Ответ дляКопуша
А люди добрые?
Электричка• 21 февраля в 15:53
Ответ дляКопуша
Да. В Библии же написано. Даже Авраам был женат на своей сестре Саре. Дальше что?
Можу брикнути• 21 февраля в 15:54
Ответ дляКопуша
Вы в уничижительной форме пишите про ’ жіночку’, у которой мнение не совпадает с вашимв самом начале. При этом вы так и не ответили, как вы можете доказать безграничность вселенной, руководствуясь наукой. У вас же есть Факты и Гугл!
Можу брикнути• 21 февраля в 15:56
Ответ дляЭлектричка
Она от динозавров считает)
от инфузории туфельки))
Электричка• 21 февраля в 16:02
Ответ дляМожу брикнути
от инфузории туфельки))
От взрыва наверное)
Копуша
• 21 февраля в 16:02
Ответ дляМожу брикнути
от инфузории туфельки))
Ви самі нічого не доказали, жодного аргумента не змогли надати. А лише кидаєтесь на інших! То з вами все зрозуміло, їх у вас не має)) Не здивуюсь, що ви і кошенят топите, а потім просто молитву читаєте перед сном і солодко спите)))
Копуша
• 21 февраля в 16:04
Ответ дляМожу брикнути
Це лише ваше сприйняття. Ніяким чином жіночку я не образила. А написала, що вона не може пояснити людям існування божественого. От і все. Тобто спілкування зайшло в кут. Тому створилась нова тема.
Копуша
• 21 февраля в 16:08
Ответ дляЭлектричка
Тобто інцест для вас це норма? Тобто те що всіх людей гребуть під одну гребенку це норма, те що, невинних дітей, людей бог карає це норма? Ви вірите в злого бога? Навіщо це вам?
Электричка• 21 февраля в 16:09
Ответ дляКопуша
Так же как и вы. Человек или верит или нет, этого его право. Я верю, что меня Бог хранит, а вы верьте, что вас сохранит теория большого взрыва и вы переродитесь. Вам никто не мешает верить
Электричка• 21 февраля в 16:11
Ответ дляКопуша
А вы смогли доказать хоть что то?
Копуша
• 21 февраля в 16:11
Ответ дляЭлектричка
Не заважає...а поговорити?)
Можу брикнути• 21 февраля в 16:11
Ответ дляКопуша
А мне не надо ничего доказывать) Я верю в Бога, так же как и в бесконечность вселенной, и в другие планеты с населением в других солнечных системах) Но то, что вам пришло в голову утопление котят уже все сказало само за себя 🤦♀️
Копуша
• 21 февраля в 16:11
Ответ дляЭлектричка
А вы смогли доказать хоть что то?
А хіба повинна? Тему читали? Є бажання - вперед. Ні - до побачення)
Копуша
• 21 февраля в 16:12
Ответ дляМожу брикнути
от инфузории туфельки))
Ви явно отримуєте задоволення ображаючи людей. Ех....
Электричка• 21 февраля в 16:13
Ответ дляКопуша
Инцест был нормой в то время до закона Моисея
Люди в Бога не верят, не выполняют его законов, поклоняются дьяволу, он за ними и приходит.
Создайте свой мир и создайте свои нормы.
Электричка• 21 февраля в 16:16
Ответ дляКопуша
Не заважає...а поговорити?)
О чем? Вы же ни на один вопрос ответит не можете. Только вам все должны почему то
Можу брикнути• 21 февраля в 16:18
Ответ дляКопуша
серьйозно?))) вам задали вопрос вы считаете года от Рождества Христова? У вас 2025 год сейчас? ) Почему летоисчесление не ведется от одноклеточных организмов?
Копуша
• 21 февраля в 16:19
Ответ дляЭлектричка
Ви відкидаєте еволюцію і Великий вибух, то просто закидати вас науковими фактами, не спрацює. Тут питання не лише в доказах, а й у світогляді. У вас такий світогляд, і нічого іншого він не сприймає.Я готова розглянути ваші аргументи, якщо вони будуть логічними та доказовими.
Наука шукає пояснення, а не вірує) А ви?