Копуша• 21 февраля в 14:24

Чому віруючі не можуть довести, що Бог є?

Питання в старпості, є лише віра та слова , жодних фактів.
Для віруючих питання "чи існує Бог" є більше питанням особистої віри та духовного пошуку, а не таким, яке можна довести або спростувати за допомогою емпіричних методів та хоч якихось доказів. Це одна з причин, чому дискусія про існування Бога залишається відкритою і багатогранною.
анна 1986• 21 февраля в 15:12
Так нет же доказательств,вот и не довести. Придумали,чтоб управлять народом.
Marty• 21 февраля в 15:12
Ответ дляКопуша
Бо про це не йдеться. Жодного разу віруюча людина так не сказала. У них все просто: і створив бог людину))))
А зачем кому-то доказывать? Для чего?
Снежнакомка• 21 февраля в 15:13
Ответ дляКопуша
Ну, ви ж завжди робите спробу переконати атеїста. Але жодного факту довести не можете. То як це так?
Не роблю спроби, це ваше право вірити чи ні. Не планую нічого доказувати
Можу брикнути• 21 февраля в 15:14
Ответ дляКопуша
Бо багато тексту. Якщо в кратце, то:
Люди не походять від сучасних мавп (шимпанзе, горил). Ми маємо спільного предка з ними, який жив приблизно 6-7 мільйонів років тому.
Після цього:
- Одна гілка (предки людей) розвинула більший мозок, навчилися користуватися знаряддями, говорити, будувати суспільства.
- Інша гілка (предки шимпанзе та горил) залишилася у своєму середовищі, пристосовуючись до життя в джунглях.
Сучасні мавпи вже ідеально пристосовані до свого середовища. Їм не потрібно ставати людьми, бо вони добре виживають у своїй екосистемі.
а, ну все понятно, есть предположения, но прямых доказательств нет, ну ок) Тогда почему все люди не похожи друг на друга, имеют разный цвет кожи, разрез глаз, и т.д. Почему говорят на разных языках, если они эволюционировали в один период от одного вида обезьян ?)
Ну и смотрите, одним людям нравится теория, что они пошли от обезьян, другим, что они созданы по образу и подобию Бога) Как-то так))
автор Копуша • 21 февраля в 15:16
Ответ дляТішуся неперетішуся
Доведіть, що Бога немає
Спочатку ви))
А я, легко!
Якщо немає доказів, то навіщо припускати існування Бога?
Якщо припустити, що Бог є, але він нічого не робить і на нього нічого не вказує – то яка різниця між таким Богом і його відсутністю?
Якщо Бог реальний, чому кожна культура уявляє його по-різному? Якщо жодна версія Бога не є спільною для всіх – то, можливо, Бога просто немає?
Якщо можна створити щось із ’нічого’ за законами фізики, навіщо тоді Бог?
Віра в Бога потрібна лише тому, що він сам не дає очевидних доказів свого існування. Якщо він існує, але приховує себе – то, можливо, його просто нема?
Усі природні явища, які раніше пояснювали Богом (грім, блискавка, хвороби, походження життя), тепер пояснені законами фізики, хімії та біології.
Життя могло виникнути природним шляхом – через еволюцію та хімічні процеси.
Немає потреби в творцеві, якщо все можна пояснити законами природи.
Якщо Бог всесильний і люблячий, чому в світі стільки зла, страждань, хвороб, війн? Чому діти помирають, якщо Бог може їх урятувати?
Це більше схоже на хаотичний світ без божественного керівництва.
Якщо єдиний Бог існує, чому так багато релігій?
Чому християнський Бог правильний, а, наприклад, індуїстські боги – ні?
Люди створювали богів у різних культурах, що більше схоже на вигадку, а не реальність.
Якщо існує багато всесвітів, то наш Всесвіт не виглядає ’створеним спеціально’, а просто одним із можливих.
Сало не люблю• 21 февраля в 15:20
Ответ дляКопуша
ну блін, я віруюча людини і розумію, що це не просто бах і створилась людина, до цього створювалось все інше. Написано, що Бог створював все 6 днів, але ніде не написано, що 1 день це 24 години, можливо це мільйони років, ось вам і еволюція, і вибух, і динозаври і все таке
автор Копуша • 21 февраля в 15:22
Ответ дляМожу брикнути
О господи!)) Як це жодних прямих доказів, розкрийте очі! Ви де живете? Відкрийте гугл . Давно вже є докази)) це підтверджують ДНК та скам´янілості.
Можу брикнути• 21 февраля в 15:23
Ответ дляКопуша
Спочатку ви))
А я, легко!
у нас есть КК, почему тогда убивают людей? Значит у нас нет КК, т.к. ху..ло до сих пор на свободе) у нас есть лекарство от СМА, так почему умирают дети? не потому ли что люди алчны и корыстны? Нам дали богатейшую планету, а мы ее сами же и похерили и убиваем друг друга.
Можу брикнути• 21 февраля в 15:24
Ответ дляКопуша
я задала вопрос дальше, вы снова не ответили) Докажите бесконечное количество Вселенных, вы же наукой козыряете)
Можу брикнути• 21 февраля в 15:25
Ответ дляКопуша
зачем вы упоминаете Бога, если не верите в него?))))
Электричка• 21 февраля в 15:25
Ответ дляКопуша
Ну в сусідній темі, жіночка питається довести, лише на словах звісно....що бог є. Але робить це лише звинувачуючи в думці, що всі наукові праці та докази про створення всесвіту та людини.
От і з´явилась думка, чому вони просто виходячи зі свого не можуть довести іншого. А лише звинувачуючи тих хто вірить науці, що то всьо фігня
Почему вы не доказали ей, что произошли от взрыва и сможете повторить?
Почему не привели в доказательство останки переходных периодов животных, когда жираф еще жил без шеи и она вытягивалась у него в процессе? Почему остатки динозавров находят, окаменелости находят уже готовых существ, а переходные периоды нет. Они за один день сформировались?
Вы бы ее доказательствами забили, она бы сразу согласилась. А вы 2х слов связать не можете
Электричка• 21 февраля в 15:27
Ответ дляКопуша
Розумієте, людина не вірить в теорію еволюції та в великий вибух. (що доказово вже наукою). Але вірить що все це створив бог. Пояснень надати не може. Лише віра.
Якщо припустити, що Бог—реальна, надприродна сутність, то ми очікували б побачити явні, перевірювані докази його існування.
Наукові методи, які працюють з повторюваними експериментами та вимірюваннями, не знаходять ніяких об´єктивних слідів надприродного впливу чи присутності Бога.
Невідповідність явищ: Багато явищ, які раніше приписувалися діяльності Бога (наприклад, блискавки, землетруси, виникнення життя), сьогодні дуже просто пояснюються законами природи.
Где оно доказано? Теории это по вашему доказательства?
Ishoy• 21 февраля в 15:27
Существование Бога не нужно доказать. Мы сами являемся неопровержимым доказательством. Жизнь доказывает существование Бога.
Но Бог - это не мужик на небесах. Бог не материальный.
автор Копуша • 21 февраля в 15:28
Ответ дляМожу брикнути
Ви тему читали? Якщо є бажання, докажіть людям які не вірять. Якщо немає - йдіть далі, тема не для вас. Все просто)))
Не я, автор повинна вам щось доказувати)) Я одна. А бажаючі віруючі))) Ви ж на вуляцях пристаєте з цими питаннями...то давайте тут поясніть)) Якщо звісно вам є що сказати)))
Не боюся осуду• 21 февраля в 15:30
Так это же вера, а не знание.
Что именно они должны доказать?)) Они ж потому и верующие, что верят в то, существование чего недоказуемо.
Электричка• 21 февраля в 15:30
Ответ дляКопуша
Спочатку ви))
А я, легко!
Все ваше доказательства сводятся к *якщо припустити*?
автор Копуша • 21 февраля в 15:31
Це тема для дискусій, для зацікавлених. Хто не хоче, нехай не пише, вас не заставляють))
Але цікаво почитати аргументи про існування.
Электричка• 21 февраля в 15:32
Ответ дляКопуша
Что подтверждает днк окаменелостей? Что вы произошли от них?
У Бога есть законы и заповеди, не выполнение которых, написано *приведет к гибели, и вас и детей ваших*
Вы не верите в Бога, но требуете от него защиты детей, правильно?
Можу брикнути• 21 февраля в 15:32
Ответ дляКопуша
я попросила уже 3й раз доказать, вы говорите загуглить))) Историю переписывают миллионы раз и каждый под себя и со своим виденьем, где у вас прямые доказательства того, что написанное реально было?)
Продавчиня кіз• 21 февраля в 15:33
Ответ дляМожу брикнути
а почему при такой развитой науке сейчас невозможно из обезьяны сделать человека? почему обезьяны не эволюционируют сейчас?
Судячи з ваших аргументів, ви такі вірите в Бога
автор Копуша • 21 февраля в 15:33
Ответ дляМожу брикнути
А де у вас? Це моя тема. Створіть собі свою, де атеїсти при бажанні будуть вам щось доказувати))
Электричка• 21 февраля в 15:33
Ответ дляКопуша
Зачем вам что то доказывать? Вы ни на один вопрос не можете ответь даже по той теме, в которую верите
Можу брикнути• 21 февраля в 15:34
Ответ дляПродавчиня кіз
конечно, а я написала где-то противоположное?
Можу брикнути• 21 февраля в 15:35
Ответ дляКопуша
Удалено администрацией...
автор Копуша • 21 февраля в 15:35
Ответ дляМожу брикнути
Історію переписують. Факти є і вони єдині. А біблія написана ким? І жодних фактів написаного немає, що то не фентезі)))
Сало не люблю• 21 февраля в 15:37
Ответ дляКопуша
Спочатку ви))
А я, легко!
нє, ну а чому Бог не може створити усю цю хімію, фізику, біологію? І звідки у світі стільки поганого? Дивне питання. Бог створив людину, поселив в прекрасному місці, без горя, забот і зла, але просто попросив жити по законам і не порушувати правила, але ж ні, не послухали і все пошло-поехало, людина відвернулася від Бога і почала жити як їй хочеться. Подивіться, що зараз у світі коїться , це ж не Бог, а самі люди творять все
tereska• 21 февраля в 15:38
Ответ дляСтатус Ква
Бог один) это в религиях их много))
Може триєдин, як це описано звичайними людьми у різних книгах і передається декілька тисячоліть?
Чому вже років з 50, як мінімум, в часи, коли є можливість зафіксувати появу божеств, духів, демонів, нічого нікому не з´являється, а до цього прямо Діва Марія бігала до кожного, різні духи, біси? Чи то може ще не вміли діагностувати психічні хвороби?
Дуже легко списувати все на божественне, якщо аргументів не достатньо. Але абсолютно усе можна проаналізувати та аргументувати.
Давайте ще про провидців, мольфарів поговоримо, яким з´являються видіння, хтось їм щось втирає в голові щось...
Людина просто не діє лише рефлексами та інстинктами, як світ тварин, вона має почуття і на цьому рівні може вигадувати що завгодно.
А дитину легше привчити та переконати до походів в храми, випрацювати алгоритми і свій мозок та особисті думки вже будуть видозмінені та направлені в потрібному векторі - от вам і релігія.
Ізолюйте дітей на глухий острів і побачите до якого бога вони будуть звертатися в дорослому віці, без цих втирань, літератури про релігії і т.д.
Можу брикнути• 21 февраля в 15:40
Ответ дляКопуша
В смысле нет фактов написания?) Письмена есть, так же как и египетские папирусы. Они существуют, в музеях хранятся. А почему весь мир начало летоисчесление От Рождества Христова? и даже вы) вы же в 2024м живете, или в миллиард каком-то?)
Продавчиня кіз• 21 февраля в 15:41
Ответ дляМожу брикнути
Ні, не написали, звичайно. Та воно і не потрібно
Продавчиня кіз• 21 февраля в 15:42
Ответ дляМожу брикнути
Удалено администрацией...
О, то це ваша віра говорить про те, що в разі відсутності аргументів потрібно переходити до образ?