Булькаю• Изменено 21 февраля 2025
примусова купівля генератора. осбб
осбб прийняло рішення (голосування було), що всі (і ті, хто не живе) сплачують за генератор (сама купівля 10 тис грн) + щомісяця за паливо і т.п.
З цим щось можна взагалі зробити?
чи осбб може тепер що хоче робити
З цим щось можна взагалі зробити?
чи осбб може тепер що хоче робити
ВЫВсеВрете• 21 февраля 2025
ну все не что хочет, а за что проголосует большинство квадратных метров.
Вумна, аж страшно• 21 февраля 2025
Ответ дляСтриптизерка
Я таке кіно дивилась 🤣
Збори ОСББ
Рекомендую !
Збори ОСББ
Рекомендую !
Те саме подумала, один в один як в тому фільмі.
котопёс• 21 февраля 2025
Власність не лише права, але й обов´язки. І багатоквартирний будинок це влада більшості, тож маєте платити.
Ліньки гуглить• 21 февраля 2025
Ответ дляСтриптизерка
Я таке кіно дивилась 🤣
Збори ОСББ
Рекомендую !
Збори ОСББ
Рекомендую !
Я прчала і кинула.
Нагадало Гараж ссср періоду))
ХуАнита• 21 февраля 2025
так ви така інтірєсна - генератор це ж не на один день, це на роки, ви сьогодні не живете, а через місяць живете, то ви як заїдете будете свою долю докидати чи на шару генератором користуватися будете?
а якшо хтось живе і скинувся, а через місяць виїхав, то йому від генератора кусок з собою відламати чи що?
хто власники квартир ті і скидаються -а там хочете живіть, хочете не живіть, хочете квартирантам здавайте
котопёс• 21 февраля 2025
Ответ дляСтриптизерка
Я таке кіно дивилась 🤣
Збори ОСББ
Рекомендую !
Збори ОСББ
Рекомендую !
Я його боюся дивитися бо мені цього треша ’як домовитися з людьми, з якими мене об´єднує лише випадковість’ і в житті вистачає.
Руда ліса• 21 февраля 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Я прчала і кинула.
Нагадало Гараж ссср періоду))
Гараж набагато цікавіше кіно
Патика-мотика• 21 февраля 2025
Да, было. Но те, кто не проживают, не платят. У нас так. И сумма у нас побольше была, тыс по 4 с квартиры, а у нас 17 этажей.
ВЫВсеВрете• 21 февраля 2025
Ответ дляПатика-мотика
у вас 4, у автора 10. где ж поболее?
и платить должны все (в долях, пропорциональных площади помещений) или никто. сегодня не живет, завтра живет, послезавтра живет кто-то другой, пользуется, а заплатил за него вася, получается?
Цукрові вишні• 21 февраля 2025
Ответ дляХуАнита
А з якого переляку автору за генератор платить? Це не каналізація і не водопостачання. Це ’примха’ тих, хто хоче світло цілодобово, а не за графіком. Хто хоче, той і платить. Все просто.
Метелики на душі• 21 февраля 2025
Ответ дляСтриптизерка
Я таке кіно дивилась 🤣
Збори ОСББ
Рекомендую !
Збори ОСББ
Рекомендую !
А я такое точь в точь тут читала, неск месяцев назад. Так что троляка подняла старые темы.
ХуАнита• 21 февраля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
звідки ви знаєте для чого їм генератор? може якраз на насос для води і каналізації? до чого тут світло взагалі? як генератор забезпечить світло багатоповерхівці? генератори беруться на насоси або на ліфти
котопёс• 21 февраля 2025
Ответ дляХуАнита
Гиги, в 5му класі всі скидалися в школі на інд. шафки для дітей, ми пішли після 7го і звісно подарували ключі батькому, який в свою чергу здер з нового учня на наше місце ’початковий внесок’ за шафку. Ну ок, бюджет класа треба поповнювати. Інші батьки учня, який теж пішов зі школи, почали продавати свою шафку, батьком сказав новим учням не купувати, а поміняти замки. Так той тато приходив в школу і хотів ту шафку заколотити планками хрест навхрест, щоб ніхто не користувався :)))
А в новій школі нам шафку подарували просто так.
Патика-мотика• 21 февраля 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
у вас 4, у автора 10. где ж поболее?
10тыс- это общая сумма у автора, на сколько я поняла
ТрамвайGirl• 21 февраля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Ага! И на лифты устанавливаются системы магнитные, и тот, кто не платит- ходит пешочком
котопёс• 21 февраля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Було б просто, якби автор мала приватний будинок, а багатокварний зовсім не так.
ВЫВсеВрете• 21 февраля 2025
Ответ дляПатика-мотика
10к грн. на всех я даже не представляю что там за генератор. какой-то на 1 квт, но толку от него в мкд? разве что подъезды осветить.
Аноним Советчик• 21 февраля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
С такой логикой только в частный дом вам жить
Булькаю
• 21 февраля 2025
Ответ дляРуда ліса
А у вас що світло відключають?
ні, але генератор купили осінню
Аноним Советчик• 21 февраля 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Ой, тогда такой вой поднимают Они😄
Цукрові вишні• 21 февраля 2025
Ответ дляХуАнита
І з якого переляку автор має платити за ліфт,яким не користується? Вона платить обов´язкові платежі. Хто хоче користуватися ліфтом чи водою цілодобово - платить додатково. Хто не хоче - платить лише обов´язкові платежі комунальним службам. Голова ОСББ чудово знає хто живе в будинку, а хто ні.
ПуГоФФка• 21 февраля 2025
Ответ дляХуАнита
В мене 4 поверх
Якщо нема світла - ліфт мені не потрібен
Вода є завжди ( це на верхніх поверхах проблема, від 5 -ого ) тому вони і купляли
бЭйбА• 21 февраля 2025
Осбб- та ещё мафия, я б отвечала, чтоб все покупали с квартплаты, вы ж ее платите, куда она идёт?
Аноним Советчик• 21 февраля 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Вы житель нижних этажей?)
Когда говно полезет из-за неработающей канализации, петь будете другое
Железобетон• 21 февраля 2025
Можете не платить. Пусть подают в суд. Права о защите потребителей, Вам не имеют право навязывать услуги, в которых Вы не нуждаетесь.
Цукрові вишні• 21 февраля 2025
Ответ дляТрамвайGirl
Так я ж не проти - не користуєшся, то й не платиш. Але платити і не користуватися - дурня повна.