Забобонний фрукт• 21 февраля 2025
Дівчата, просвітіть тупеньку
От якщо кумити будинок,чи квартиру,голі стіні.
Розумію,ремонт дорого.
А якщо зробити кухню і туалет з ваннтю,а потім все інше і вже жити в квартирі?
Це реально?
І з чого почати ремонт?
Це електрика,сантехніка а потім все інше?
Розумію,ремонт дорого.
Це реально?
І з чого почати ремонт?
Викачую яйцями• 21 февраля 2025
Жить в ремонте это п...ц
Мы когда то так сделали. Но понятно мы были молодыми, после универа и нам в принципе было нормально.
Но мы въехали в первую квартиру и все 13 лет что там прожили мы делали ремонт. Пока сделали одно, уже другое надо переделывать.
И получается мы 13 лет не жили без ремонта вообще
Милота• 21 февраля 2025
можно. электрика, сантехника., коммуникации. мы спали на матрасе на полу.
Леди_на_драндулете• 21 февраля 2025
Реально. Знайомі так робили. Кухня/санвузол, самий дешевий лінолеум на підлогу, стіни-стеля голі і жили, накопичували гроші, шматками робили. Тяжко, але не смертельно.
Чу Ча• 21 февраля 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Жить в ремонте- это треш
Але якщо туго з грішми, то таки варіант
Викачую яйцями• 21 февраля 2025
Ответ дляЧу Ча
Але якщо туго з грішми, то таки варіант
Когда другого выхода нет, то как угодно люди могут жить.
Замороженная селедка• 21 февраля 2025
Ответ дляЧу Ча
Але якщо туго з грішми, то таки варіант
Зависит от того как вы оцениваете ваш покой. Представьте, как каждый день после работы вы приползаете домой, а тем негде лечь или сесть. И все нужно хранить в закрытых коробках, постоянно вытирать пыль, постоянно что - то искать, передвигать и снова протирать пыль. Ощущение вечно непромытого тела и волос....Капец какой-то
Чу Ча• 21 февраля 2025
Ми свого часу десь так зробили. Поміняли вікна, і в´їхали, а вже живучи у квартирі робили навіть проводку по кімнаті, заливали підлогу та ін. Але за два роки все зробили і меблі встановили, бо дискомфорт підганяв. Ну, гуляла я вдень з дитиною у батьків, поки унітаз поставили і воно схопилося. Ну, клали керамогранвт на кухні смужками по 1.2 м, щоб я могла переступити. Так, вдруге на таке не готова, але тоді це був вихід
Забобонний фрукт
• 21 февраля 2025
Я не розумію,якщо я вдень працюю на роботі,в цей час майстри щось роблять в мене вдома.
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
Викачую яйцями• 21 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
Не оставлять ценного.
Замороженная селедка• 21 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
Да, чужие люди среди ваших вещей все это покрывается строительной пылью
Викачую яйцями• 21 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
И главная проблема в том что все шумное делать можно только в рабочее время.
Вечером нельзя.
И в выходные нельзя.
Вечером нельзя.
И в выходные нельзя.
Викачую яйцями• 21 февраля 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Чу Ча• 21 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
Але ж там мої речі і т д.
Як це на чужих людей залишати
А квартира 1к? Просто у нас 2 і кухня окрема, ми в одній кімнаті жили в іншій робили. Житлову реально на день заклеювати на вхід плівкою та скотчем, щоб туди бруд не залітав. Ну, і в мене багато робіт сам чоловік робив, а коли сам собі, то якось загалом акуратніше і за собою прибираєш
Викачую яйцями• 21 февраля 2025
И да, если несколько комнат, то та в которой живёте и сейчас не делаете ничего надо заклеивать дверь пленкой и скотчем. Мы так все время делали пока шли черновые работы
Викачую яйцями• 21 февраля 2025
Ответ дляЧу Ча
У меня тоже муж много сам делал поэтому ещё дольше.
Чу Ча• 21 февраля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ні, у нас власне ремонт за рік і трішки, ще до півроку, поки я зібрала на меблі в кімнату й коридори (кухню й дитячу замовляли відразу і ставили після шпалер і фарбування), а потім уже витратила в нуль, тому на решту меблів, люстри, штори треба було підзаробити. От десь ще пів року. Ну, спали ми з чоловіком на матрасі у порожній кімнаті
Уравнобешенная• 21 февраля 2025
Если сделать всю черновую, то норм жить. Я без кухни жила год) плита, духовка на козле строительном стояли.
Забобонний фрукт
• 21 февраля 2025
Ответ дляУравнобешенная
Чорнова це що?
Уравнобешенная• 21 февраля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Чорнова це що?
Это та, что не чистовая. Грубо говоря, вся
Грязная, пыльная работа