Вишиванка• 21 февраля 2025

Чи легко дають лікарняний?

Раніше у приватних клініках далеко не усюди відкривали лікарняні, то бланків немає, то можливо ще якісь їхні приколи. У державних давно не була. Наскільки зараз легко відкрити лікарняний, якщо не вмираєш на вигляд і супер гострого перебігу хвороби немає? Ну тобто трохи горло болить, ніс закладений.
Кофе в лобби• 21 февраля 2025
Не відкриють, має бути температура, або реальні симптоми
Морковку дай• 21 февраля 2025
Від пихатості лікаря залежить.
Йому не важко відкрити, але може роздувати свою важність
Где тут 0?• 21 февраля 2025
можно сказать что вчера вечером темпа была, сбили парацетамолом, никто проверять не будет, да и как проверить
Где тут 0?• 21 февраля 2025
кстати еще как вариант, сказать что диарея, это точно никто не проверит))
Борщичок• 21 февраля 2025
Моя сімейна відкриває прекрасно.
автор Вишиванка • 21 февраля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Так в цьому випадку ще й в інфекційне засунути можуть, якщо лікар попадеться відповідальний)
Чесно брешу• 21 февраля 2025
Вчора відкрили. Темпи не було, того й не йшла. А як сатурація впала, то побігла
Борщичок• 21 февраля 2025
Ответ дляКофе в лобби
Відкриють. Я кажу - збила. Зранку була 38.5. Понавиписують а я те не п´ю. Горло червоне. Хто там знає?
Где тут 0?• 21 февраля 2025
Ответ дляВишиванка
та нифига, смекту назначат и домой отпустят
культУра• 21 февраля 2025
а сколько сейчас стоит больничный?
автор Вишиванка • 21 февраля 2025
Ответ дляМорковку дай
Від пихатості лікаря залежить.
Оце точно. Бувало, що взагалі легко відкриває, а бувало що ніяк, типу не помираєш, сама прийшла, то в чому проблема на роботу піти. Тому розпитую, щоб дізнатись актуальну статистику
Мозговая пилочка• 21 февраля 2025
Лікарняні електроні, так що бланки не потрібні. І відкривають без проблем гаче просто на 3 дні чи 5, потім продовжують. При потребі. Але максимально наче 10 днів, якщо не помиляюсь.
Морковку дай• 21 февраля 2025
Ответ длякультУра
а сколько сейчас стоит больничный?
Хитрый Лис• 21 февраля 2025
Ну, мне с бронхитом легко открыли)
Я с отпуска и сразу на больничный, долечиваться
Мозговая пилочка• 21 февраля 2025
Ответ дляВишиванка
Мабуть все від лікаря залежить. Мені сімейна без проблем відкриала, але я дуже рідко хожу на лікарняний.
Ms. Похвала• 21 февраля 2025
Мій сімейний вірить мені на слово. Я телефоную і при необхідності він одразу відкриває. Але я не зловживаю ніколи. Беру, коли справді хворію.
автор Вишиванка • 21 февраля 2025
Ответ дляХитрый Лис
Ну, мне с бронхитом легко открыли)
В тому ж і питання, що бронхіту немає. Те, що в мене зараз, я зазвичай переношу на ногах і за хворобу не сприймаю. Але зараз хочу пожаліти себе і відпочити, не їздити по холоду на роботу.
Хитрый Лис• 21 февраля 2025
Ответ дляВишиванка
Попытка не пытка
Сходите к врачу, опишите симптомы, возможно и откроет больничный.
Ну или ’а шоколадку’, если не брезгуют)
культУра• 21 февраля 2025
Ответ дляМорковку дай
купитьсколько стоит ?))))
люблю_тортики• 21 февраля 2025
У нас на работе одни и те же каждый месяц ходят на больничный по 2-3-5 дней, а некоторые и дважды в месяц. Все больничные с частных клиник. А вообще сейчас же закон есть что 5 дней больничного открывают без визита к врачу, т.е. по телефону наплели симптомы и все
люблю_тортики• 21 февраля 2025
https://buh.ligazakon.net/ru/news/226200_elektronn...
Дюймовочка• 21 февраля 2025
Від лікаря залежить. Була що казала температура до 38 не причина не ходити на роботу. Зараз пофігістка, не слухає, не лікує але лікарняний на раз
Дюймовочка• 21 февраля 2025
Ответ длялюблю_тортики
У нас на работе ввели премию за год, не больше 2 месяцев пропуска работы, сюда и отпуск