lilu1990• 22 февраля в 08:21

Партнери у нас просто зашибісь

❗️США погрожують відключити Україну від Starlink у разі відмови від угоди про копалини, – Reuters.

Зеленський може підписати угоду про корисні копалини із США уже сьогодні, 22 лютого, – WSJ.
lammama• 22 февраля в 09:49
Ответ дляgaga-48ba
Порти вже майже всьо, у рашки, та і інше розвалено.
В смысле все?
Pole• 22 февраля в 09:51
Ответ дляLudaSHS
Я не кажу, що вони за нас, це дуже просте мислення. Інтереси.
Є стратегічні інтереси, кожен завжди за себе, кожна країна. навіть не за себе, а за купку при владних людей і їх спонсорів- капіталу , капітал всюди голова , є і буде, одному капіталу для профіту треба вільний ринок і тиша, іншому - війна, як режиму пуйла, при якому війна є запорукою його існування і його олігархів.

Я ж про маніпуляціі щодо прирівняні до жертв самих росіян. хто як не вони прийшли до сусідів -вбивати, нажимали кнопки , пускали бомби, ракети,? Дівчата ну відрізняйте вже.
Бо їх капітал змузив? Вони жертви?
Їх ’піндоси ’змусили?
Яка б не була гра гегемонів, ніхто не має права йти війнами на чужі народи. І ще більш цинічно, це виправдовувати. І перекручувати. Міняти агресора.
А чим краща Америка, яка всі ці роки грала роль спасителя, а сама в кінцевому підсумку переслідує ті ж самі інтереси, що і рашка- щоб Україна зникла з мапи світу?
МаргариткаW• 22 февраля в 09:51
Ответ дляdiana32
Никто и никогда в историии не помогал бесплатно, тем более америка, лендлиз сколько лет выплачивали?
прокси-война вообще не об этом. загуглите сначала что это такое.
gaga-48ba• 22 февраля в 09:51
Азовське море в оккупації, Херсон хз,теж можуть окупувати, тільки Одеський регіон залишився
unser• 22 февраля в 09:52
Ответ дляgaga-48ba
Скорее всего уже у Лондона. Поэтому США и бесятся.
Blackwater• 22 февраля в 09:52
Ответ дляlilu1990
Не знаю шо там заберуть, але методи якими змушують підписати...
Потомушо задолжали смотреть на это дырявый ведро в которое вливают и всё бестолку. И наверное они понимают что кое кто совсем не хочет заканчивать войну и что то делать в этом направлении, тк очень нравится сидеть на потоках. А простой народ гибнет тем временем.
lammama• 22 февраля в 09:52
А как омерига Кубу задавила?Боюсь,что-бы с нами она такое не сделала.
olshe11• 22 февраля в 09:52
Ответ дляLudaSHS
А як вони оформлять так звану прошлу , траншову, безплатну ? ? Воно конгресом законами проведене в тих роках. Цікаво юридично як? В суд міжнародній подадуть? Останній пакет там звʼязка з Ізраїлем і Тайвань шла . А їм теж викатять?
Щодо заробітку, на майбутнє то зрозуміло профіт корпораціям, але ж і зрозуміло там треба вкладатися багато теж. Лана Зеркал писала, що на деякі родовища треба 10-20 млд дол і 10 років , правда, може американці ще аналітику видобутку всю бачили.
В счет погашения выданных траншей.
Aesonne• 22 февраля в 09:52
Ответ дляnatlem
Про яку можливість ’миру’ мова? Вас перестали обстрілювати?
Вам пропонують окупацію з втратою прав на власні надра. Що це, як не повне знищення української держави? Що буде з українцями, як їх окупує сосія? Хто вас захистить від фільтрації і фізичного знищення? Що було з узькими, які розстрілювали людей на Київщині, просто так? Нічого?... Так і далі нічого їм не буде ні а вбивства українців. А показати іншим ’непокірним’ країнам , що буває з тими, хто виступить проти влади х...йла - узьким потрібно буде обов´язково. У випадку окупації України українців показово ’покарають’, щоб іншим не захотілося вийти з зони впливу педерації. Як воно жити, чекаючи фізичного знищення як не себе чи дітей, так сусіда?
Ну вы же сейчас живете как-то, когда каждый день убивают «соседа», а другого соседа ловят на улице и тоже отправляют умирать. И вам ничего, вам ок. Или есть разница как умирать, от руки украинского тцкшника это гордо?
Вы пугаете ужасом, который может быть, а может и не быть. А ужас есть уже сейчас, полное рабство и бесправие гражданина Украины перед своей же властью - это ок?
uma• 22 февраля в 09:54
Ответ дляdiana32
Кстати, Сталин послал США с их счетами. И те утерлись. Согласился на оплату Хрущев, но скостил сумму в 3 раза. И тянулось все до 2000-х.
Olvia1987• 22 февраля в 09:54
Ответ дляBlackwater
Вот и Маск, которого все тут клянут,об этом написал.
Blackwater• 22 февраля в 09:55
Ответ дляenglish book
До речі,коли Україну змушували відмовитись від ядерної зброї,то був дуже великий тиск зовні.Про це багато хто забуває(або не знає),розказуючи що Україна так просто взяла і віддала ядерку.Тоді держава була слабкою,після розвалу Союзу.Слабка вона і зараз,під час війни.Дежавю
І тоді тиск був не з боку однієї держави,а з усіх сторін.
Тоді держава була дурною так само як і зараз. Кожен вибір має наслідки. І не треба когось звинувачувати у тому, яких керівників обираєте. Реально за роки незалежності кожен наступний феєричніший за попередноього. Останній так взгалі красавчік. От думаю якщо цей все ж таки піде, хто буде наступним? Арестович? Притула?
gaga-48ba• 22 февраля в 09:56
Ответ дляOlvia1987
наша відповідь ))))))
LudaSHS• 22 февраля в 09:57
Ответ дляPole
Вона не краща і не гірша як брати великий пласт історії світової.. Скоріше річ про краще- це до так званих демократичних цінностей, приклад завжди краще жити в південній кореї, ніж північній, Це ігри гегемонів
Але як брати нашу історію і короткий період , навіть 100 річчя, хто для вас гірший? Сша чи рашка? І навіть, я так не клала питання, бо ігроків навіть більше тут.
Хто нам горе все робив ? Світова, голодомор, регресії, знову 2014, знову 2022 і купа ракет на голову цивільних?

А таки вбивають нас росіяни. І це не жертва. ніяких піндосів. Вони ж не шизануті відбиті дурні, на мотузці Америкаців?
А геополітика складна річ. Не має союзників так званих, є інтереси в визначений період часу. В один одні , в інші часи - інші
LudaSHS• 22 февраля в 09:58
Ответ дляolshe11
В счет погашения выданных траншей.
Розкажіть юридичний механізм, мені дійсно цікаво, це буде відміна Закону конгресу ? Є інформація від юристів з права?
SmileyFace• 22 февраля в 09:58
Ответ дляgaga-48ba
наша відповідь ))))))
Дипломатія на вищому рівні!
Perfect look• 22 февраля в 09:59
Ответ дляPole
Якось не по собі від думки, що все можна було вирішити ще 3 роки тому, запобігаючи смертям українців.
Нельзя было, они все действуют по четкому плану, простые люди ни на что не влияют, при чем нигде в мире.
Желтые жилеты чего-нибудь добились, столько времени выходя на улицы, нет? А против пенсионной и медицинской реформ сколько выходили по миру и что ? Ничего.
Так и у нас, людей как животных избивают и пихают в бусики, люди в масках и весь цивилизованный мир называет это борьбой за свободу и демократию.
Мы живем в феодальном мире, где кучка феодалов правит миллиардами рабов и делают с этими рабами, что хотят. Такое как у нас они могут устроить в любой точке мира, вернее уже неоднократно устраивали.
unser• 22 февраля в 09:59
Ответ дляgaga-48ba
наша відповідь ))))))
Потужна дипломатия
Blackwater• 22 февраля в 09:59
Ответ дляOlvia1987
Я как раз недавно осознала сколько ж у нас чиновников и подобного у власти сейчас лишних два года? И при этом у них бесконечный поток помощи и отсутвие контороля. А если нужно конкурента убрать-без проблем, все списывает на измену родине и военое положение. Народу тоже возмущаться нельзя-неначаси. Вы представляете как они заинтересованы в продолжении всего этого? Так это мы с вами не знаем сильно, а американцы не дураки, они точно могут отследить каждый свой доллар. Видимо терпець урвався
gaga-48ba• 22 февраля в 09:59
Ответ дляSmileyFace
Дипломатія на вищому рівні!
так погано те, що почали амеріканці це тягати
olshe11• 22 февраля в 10:00
Ответ дляLudaSHS
Не переживайте, увидите этот механизм в действии.
diana32• 22 февраля в 10:01
Ответ дляuma
Украина не в том прложени чтоб посылать, сравнили
Perfect look• 22 февраля в 10:02
Ответ дляBlackwater
Их никто не выбирает, ставят своих марионеток везде. Патриотов, кто может повести за собой народ и нарушить их планы, просто убирают.
Такой пример это Черновол у нас, Евдокимов в раше и Кеннеди в США и еще много других
Nadiaaaa• 22 февраля в 10:03
Ответ дляunser
Скорее всего это стратегические активы: порты, атомные электростанции, подземные газовые хранилища, газотранспортная система, а также добыча титана и природного газа.
Интересно, а сейчас раша активно обстреливает добычу газа. Это чтобы Америке не досталось?)))
uma• 22 февраля в 10:04
Утро субботы, а советчица мировые проблемы решает 😂
Живите здесь и сейчас. Завтра может не быть. Без нас все поделят. Нафига на это энергию тратить.
gaga-48ba• 22 февраля в 10:04
Ответ дляPerfect look
Кеннеді? Да хто зна, може б світу вже не було якби він тоді вижив. Дивлячись на його родичів так думаю))
uma• 22 февраля в 10:04
Ответ дляdiana32
Я и не сравнивала. Это были уточнение.
gaga-48ba• 22 февраля в 10:07
Ответ дляNadiaaaa
Може як відповідь на обстріл нпз? До речі, у Хар області багато приватних вишек.
diana32• 22 февраля в 10:08
Ответ дляunser
Потужна дипломатия
Потом удивляются что с ними ведут переговоры как с гопниками. Слыш, редкоземельные есть? А если найду?
uma• 22 февраля в 10:09
А вообще, если нас так жестко принуждают к сделке, то может пусть США нас с потрохами забирает и свои паспорта выдает в обмен на все что хочет. Будем американцами. Это хоть какой-то плюс. Украина - 51-й штат.