lilu1990• 22 февраля 2025

Партнери у нас просто зашибісь

❗️США погрожують відключити Україну від Starlink у разі відмови від угоди про копалини, – Reuters.

Зеленський може підписати угоду про корисні копалини із США уже сьогодні, 22 лютого, – WSJ.
Читака• 22 февраля 2025
також прочитала, сумно, по цій угоді у нас заберуть усе
vinika• 22 февраля 2025
Ответ дляЧитака
И ничерта взамен
Pole• 22 февраля 2025
А кацапам вони нічого не хочуть відключити?!
**банати!
автор lilu1990 • 22 февраля 2025
Ответ дляЧитака
Не знаю шо там заберуть, але методи якими змушують підписати...
unser• 22 февраля 2025
Ответ дляPole
**банати!
РФ может предоставить США права на месторождения полезных ископаемых на оккупированных территориях Украины
Читака• 22 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
навіть аес та газотранспортну систему
Pole• 22 февраля 2025
Це називається ’поматросіл і бросіл’.
Хоча, не сказати, що я здивована...
english book• 22 февраля 2025
До речі,коли Україну змушували відмовитись від ядерної зброї,то був дуже великий тиск зовні.Про це багато хто забуває(або не знає),розказуючи що Україна так просто взяла і віддала ядерку.Тоді держава була слабкою,після розвалу Союзу.Слабка вона і зараз,під час війни.Дежавю
І тоді тиск був не з боку однієї держави,а з усіх сторін.
автор lilu1990 • 22 февраля 2025
Ответ дляenglish book
Не знаю, це все якось у канві многоходовок путіна чи шо... бо мати справу з американцями більше ніякого бажання немає
unser• 22 февраля 2025
Ответ дляenglish book
А что бы Украина делала с этой ядеркой, не имея в распоряжении красной кнопки?
duvo• 22 февраля 2025
А є десь текст цієї угоди? Народу взагалі його покажуть, що саме у нас відбирають?

Чи не буде так як з ядерною, підписали, а потім через десятиліття от Кравчук у всьому винен.
автор lilu1990 • 22 февраля 2025
Нас в прямому сенсі насілує рашка а воно з нас останні труси знімає в процесі
Peres Lal• 22 февраля 2025
Трамп уже агент кремля или еще нет? Когда будет петиция о переименовывании улиц, названных в честь американцев и запрет воспроизведения песен на английском языке?
duvo• 22 февраля 2025
Ответ дляPeres Lal
Ну так да, уже ж по всім каналам
Читака• 22 февраля 2025
Ответ дляduvo

подивіться в інтернеті є купа витримок, але там усе, і копалини і порти і аес і газотрнспортна, все, я прочитала, то навіть плакала
автор lilu1990 • 22 февраля 2025
Осадочєк неприємний канєшна...
Olvia1987• 22 февраля 2025
Люди,а вам какая разница,кто будет вам свет и газ втридорога продавать?Украинские олигархи или американцы?
FearlessN• 22 февраля 2025
Интересно, а на что рассчитывали? Что нас то они точно не кинут, мы же не афгане, и не иракцы с сирийцами
автор lilu1990 • 22 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Але методи...
LudaSHS• 22 февраля 2025
Кажуть що американці завжди такі, ага прикинула , що вони так лобизалися б з хамас- хезболою чи талібами, і гітлером.

Нова ера. Трамповщина.

Але думаю це все торги за рідкоземи
Просто раніш це було дипломатично все, кісінжер, стишення конфлікту, а зараз по трамповстки- фейерверк., цьому дали назву - гопничество.
Це не про олд америку, і не про сталий світ 20 ст
Peres Lal• 22 февраля 2025
Сегодня договор с Америкой подпишут. Скриньте )
Читака• 22 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
американці можуть виявитися ще ненажерливішими і звичайні побутові блага стануть для пересічної людини недосяжною розкішшю
english book• 22 февраля 2025
Ответ дляunser
Не зрозуміла вас,в нас все було фізично.’Красна кнопка’,це процедура приведення в дію,захищена від зовнішнього втручання,а не щось особливе.
Головне сама зброя і її наявність у держави.Можливість застосування.
Читака• 22 февраля 2025
Ответ дляFearlessN
надіялись, що хоча б не обберуть
автор lilu1990 • 22 февраля 2025
Ответ дляFearlessN
Я розумію можуть бути якісь договорняки і маніпуляції, але шантажувати воєнного партнера воєнними технологіями... ну це піздєц. Тайвань, південна Корея певно сидять і чешуть ріпу
Olvia1987• 22 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Але методи...
Удалено администрацией...
Olvia1987• 22 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А почему вы решили,что они нам партнёры?Они кукловоды.
автор lilu1990 • 22 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Удалено администрацией...
Свята правда. Перемога уже давно є. Для Америки.
coch100• 22 февраля 2025
Я прочла что европейские партнёры все дают изначально в кредит, а сша давало просто так, поэтому теперь такая возня. Хитрожопые все партнёры.
gaga-48ba• 22 февраля 2025
Ответ дляPeres Lal
Знайшли, чим переконати бубачьку? Ні хвилини не сумнівалася, що так і буде))