lilu1990• 22 февраля 2025

Партнери у нас просто зашибісь

❗️США погрожують відключити Україну від Starlink у разі відмови від угоди про копалини, – Reuters.

Зеленський може підписати угоду про корисні копалини із США уже сьогодні, 22 лютого, – WSJ.
olya8385• 22 февраля 2025
Ответ дляunser
А что бы Украина делала с этой ядеркой, не имея в распоряжении красной кнопки?
Не втратила б ядерний статус та технології і створила б власну з кнопкою
Peres Lal• 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
О так ви писали десь, що за Трампа, бо він надія
Тож ви і за методи? За договор по надрам?
Я за завершение войны. Если вам есть что предложить Америке взамен недр - предложите. Или попробуйте исправить ситуацию на поле боя, лопатой МинОбороны обеспечит.
Киев_Елена• 22 февраля 2025
Ответ дляunser
РФ может предоставить США права на месторождения полезных ископаемых на оккупированных территориях Украины
Так Зе сам такое предложил Трампу, только он рассчитывал что США будут помогать отбивать ту землю, так как заинтересованные в ней.
Я сразу писала, что Трамп просто договорится о сферах влияния с Путиным, это дешевле и эффективнее
Решка7777• 22 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Не знаю, це все якось у канві многоходовок путіна чи шо... бо мати справу з американцями більше ніякого бажання немає
а ми взірець порядності та чесності ? де гроші Зіна?
LudaSHS• 22 февраля 2025
Ответ дляPeres Lal
Тобто за підписання любих угод трампа? Чи ви їх критикуєте? Чи то не критика?

Щодо іншого- всі українці бажають миру.
Решка7777• 22 февраля 2025
Ответ дляunser
то же что Ким много лет .. шоб не лезли
LudaSHS• 22 февраля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Росіяни будуть зализувати рани?
Від чого?
На них хтось напав ?
Омерика хто ж
Вони воювали тут з Америкою, зараз інша америка - не переплутайте
Клементина• 22 февраля 2025
Ответ дляunser
У нас ядерка была не только стратегическая, но и тактическая. Та, что без всяких кнопок: просто ракеты с ядерными боеголовками. И очень много!
Shoosha• 22 февраля 2025
Ну что его сказать, когда оно конечно
Peres Lal• 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS

Щодо іншого- всі українці бажають миру.
Удалено администрацией...
Реверанс• 22 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Нас в прямому сенсі насілує рашка а воно з нас останні труси знімає в процесі
Зате не Байден.Якого тут в багні валяли.І наш талановитий молодий президент,супер-дипломат.І повний провал дипломатії.5-6 молодих менеджерів з тріском провалилися.Тягнучи за собою Україну.
Спочатку провальне рішення по Залужному.Потім замість тримати язика президент пересрався з усіма без винятку союзниками.
Манула• 22 февраля 2025
Ответ дляPeres Lal
Лопати то в минулому, зараз вже актуально рейтингами відбиватись ..
LudaSHS• 22 февраля 2025
Ответ дляPeres Lal
Удалено администрацией...
Просто відповісти на питання можна , тай усе. Ви за угоду Трампа по надрам чи проти?
Бо ви прибічник політики Трампа, ми ж спілкувалися восени тут.
Киев_Елена• 22 февраля 2025
Ответ дляlammama
Помню , как одна женщина с Донецка говорила,это все обама и америка.Вы еще увидите и поймете.Она была права.
Так и есть) до 2014 жили отлично, но нет же, приключений захотелось. Получили сполна
Peres Lal• 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я за мир. Если от меня не зависит, каким образом этот мир будет достигнут, то жду решения властьимущих. Как и вы. Как и все остальные. Если Трамп решит ’простить’ Украине ее долг, то под посольство США с транспорантом ’Требую забрать недра Украины’ я не пойду.
Манула• 22 февраля 2025
Ответ дляКиев_Елена
Питайте януковича, з чиєї подачи і навіщо він все заколотив?
LudaSHS• 22 февраля 2025
Ответ дляPeres Lal
Ок за любу угоду.
Тобто критики влади, як підпише не буде? Ви казали сьогодні буде?
Mira29-c3c3• 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Омерика хто ж
Дякую за розʼяснення 😘
Mira29-c3c3• 22 февраля 2025
Ответ дляPeres Lal
Удалено администрацией...
Нешановна,пригальмуйте трохи 😡😡😡
Манула• 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Омерика хто ж

Аха-ха ))
Peres Lal• 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Ок за любу угоду.
Договор будет. С моей стороны критики не будет, т.к. критиковать нужно под Веховной Радой и Офисом Президента с плакатом ’Зе, украинцы против сдачи недр США’. Но сегодня ж там митингов нет, верно? Как и нет митингов украинских американцев под Капитолием, верно? Так в чем смысл критики, если мы сами своими действиями не намерены ничего менять, а плывем по течению? Давайте петицию напишем, что против передачи недр США?
LudaSHS• 22 февраля 2025
Ответ дляPeres Lal
То ви вже за цю владу, яке таке підпише?
Peres Lal• 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Есть другая на выбор? Или мое мнение учитывается властью?
Ирина-bbd0• 22 февраля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Нешановна,пригальмуйте трохи 😡😡😡
)))
Сегодня ночью только сегодня читала архивное тут пра ’апалчение днр/лнр’)))) сколько жонок тараканов отписывалось как их бравые ваньки с пендосами и укронацистами пошли воювать))
и как лихо они сегодня выведены за рамки обсуждения))))
Они ж не тараканы.которые завезла кацапия и натравила на Украину)))) .которые завелись на украинской кухне))))
Интересно сколько этих жонок апалченцев сейчас выехали в европу на пособия.прикрывшись украинским паспортом)))
Жертвы ахрессора )))
LudaSHS• 22 февраля 2025
Ответ дляPeres Lal
Як не має вибору?
Ще напишіть що нічого від нас не залежить...і українці ніколи самі спинити навалу цю не могли.

Але так - всі надіюся на угоду як шлях до миру, чи буде вона справедлива? Ні
Чи є справедливість в стані війни? Ні
Чи могла б бути угода інша і умови? Можливо в кінці 22 р, і то не факт.
Чи буде там профіт деяким укр капіталу? Можливо
Чи допоможе це економіці України? Інвестиції? Можливо
Чи закінчить це війну? І дійсно ж у трампа важелі? Не знаю. Бо з Трампом аналіз і сподівання не працюють.
автор lilu1990 • 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Тобто мали ілюзії щодо методів трампа? Хотять миру, але не згодні з методами, ?
Тобто намалювали знову месію собі? Чи що? А ця месія дала тузів рашці на перемовинах. Політико рахував, 29 разів висловів з уст трампа. поліпшення позиції рашки

Бутусов писав - поставки йдуть, бо це все раніш законтрактовано, нове не проголосоване і не буде - це так.

Щодо інвестицій - так хто ж проти. Коли угоди взаємовигідні.
Ні, ну я припускала введенні якихось санкцій по зелі, по оточенню зелі, якісь погрози і персональний шантаж. Але відключення старлінків це уже шантаж усього народу
автор lilu1990 • 22 февраля 2025
Ответ дляРешка7777
Маск уже сказав де гроші. Вийшли на самих себе.
Peres Lal• 22 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Як не має вибору?

Чи є справедливість в стані війни? Ні
Хочу услышать что зависит именно от вас и что вы намерены предпринять чтобы изменить (или попытаться изменить) ситуацию? Чтобы понимать, что все бурления говен здесь хоть немного больше, чем пустая писанина? Мне не нравятся многие происходящие вещи, но я не намерен пытаться их изменить ценой своей жизни (воевать, митинги и т п.). На большие подвиги, чем поставить птичку напротив кандидата или партии, я не способен. Теперь хотел бы услышать ваши намерения.
unser• 22 февраля 2025
Ответ дляКлементина
Вся ядерка, и тактическая, и стратегическая на территории бывших стран ссср признавалась США российской. Этот вопрос был решен в 1992 году в Нью-Йорке на встрече Буша и Ельцина.
LudaSHS• 22 февраля 2025
До речі той гарвардсткий випускник, росіянин тепер, що народився в Києві, Кирило Дмітрієв мав дуже багато стосунків до Пінчука, мало того вони тут мали бізнес довго, а його дружина близька з однією із дочок російського президента зараз.
Той що в Саудівсикій Аравії був на переговорах з Сша