lilu1990• 22 февраля в 08:21

Партнери у нас просто зашибісь

❗️США погрожують відключити Україну від Starlink у разі відмови від угоди про копалини, – Reuters.

Зеленський може підписати угоду про корисні копалини із США уже сьогодні, 22 лютого, – WSJ.
nennsi• 22 февраля в 19:29
Peres Lal•
LudaSHS• 22 февраля в 19:31
Ответ дляcoch100
Вся предвыборная гонка шла при байдене, он вполне корректировал все происходящее, вспомните про суды трампа. И ещё раз повторю, люди во второй раз не купились бы, если бы первый раз был провальный.
Мімо знову
Не зрозуміли. Вірите в якості Трампа
trickywicky• 22 февраля в 19:37
Ответ дляVeraS.
А когда да зеля с бритами подписывал соглашение о продаже им всего этого, не плакали? Тока Трамп какашка?
Вот и крутится оно, как уж на сковородке, бо все уже продано бритам, но неосторожно амерам обещано.
Бритви он еще и людей обещал, повоевать
coch100• 22 февраля в 19:45
Ответ дляLudaSHS
Мімо знову
Не зрозуміли. Вірите в якості Трампа
Он президент другой страны, в него верит его электорат.
Реверанс• 22 февраля в 20:10
Ответ дляMariya Prokhorova
Як можна розісратися з тими , хто пропонує Канаді стати 51 штатом США ?
То вже не Білий Дім а трампункт !
Наш офіс президента вже давно філіал дурки.І?
Oxsi10• 22 февраля в 20:28
партнери це бізнес, союзники це інше, поставте собі питання, чи були вони у нас спочатку.
nennsi• 22 февраля в 21:29
Ответ дляРеверанс
до сивої сєкти ще далеко..
Наталка -русалка• 22 февраля в 22:13
Ответ дляЧитака
також прочитала, сумно, по цій угоді у нас заберуть усе
Ну так вже проходили це
Наталка -русалка• 22 февраля в 22:13
Ответ дляenglish book
До речі,коли Україну змушували відмовитись від ядерної зброї,то був дуже великий тиск зовні.Про це багато хто забуває(або не знає),розказуючи що Україна так просто взяла і віддала ядерку.Тоді держава була слабкою,після розвалу Союзу.Слабка вона і зараз,під час війни.Дежавю
І тоді тиск був не з боку однієї держави,а з усіх сторін.
Так і було
Наталка -русалка• 22 февраля в 22:14
Ответ дляduvo
А є десь текст цієї угоди? Народу взагалі його покажуть, що саме у нас відбирають?

Чи не буде так як з ядерною, підписали, а потім через десятиліття от Кравчук у всьому винен.
Винен клінтон
Наталка -русалка• 22 февраля в 22:16
Ответ дляЧитака
подивіться в інтернеті є купа витримок, але там усе, і копалини і порти і аес і газотрнспортна, все, я прочитала, то навіть плакала
А багато хто робив ставку на трампа ..
KriskaA• 22 февраля в 22:21
Ответ дляPinkyPink
Хай забирають щоб що?
Щоб кацапи пішли звідтам.
Ирина-bbd0• 22 февраля в 22:35
Ответ дляКиев_Елена
Больше всего нравится «покинув країну у важкий час») просто так взял и уехал в один прекраснийый день…
А то что в его резеденцию шли люди с оружием, что призывы к физической расправе звучали, забыли? Вы вообще те времена помните?
А почему янукович ваш не возглавил сопротивление ’шахтёров запаребриковых’?
Это ж его электорат был родненький
И он так за,Украину переживал
Как он на московии то оказался?
PinkyPink• 22 февраля в 22:48
Ответ дляKriskaA
Щоб кацапи пішли звідтам.
Мова тільки про те, що на територіях під нашим контролем, кацапів з окупованих земель ніхто гнати не пропонував
KriskaA• 22 февраля в 22:49
Ответ дляPinkyPink
Мова взагалі поки ні про що. Ніхто не бачив текста договора.