Просто болталка• 22 февраля 2025
Чи справді могли місячці стати мізерними від стресу?
За останні пів року місячні скоротились до 2 днів майже і ще два дні пару капель, кількість зменшилась в рази три. Цикл нормальний, як і був 28 днів.
Осінню була на Узд, казали все добре.
Чи справді могли зменшитись від стресової роботи?
Останні пів року постійний недосип і дуже стресувала через роботу, 80% часу за комп´ютером. Цього разу дивні відчуття маю знизу живота, наче тягне і не можу розслабитись у тій ділянці.
До лікаря вже записана, але цікаво досвід інших.
Осінню була на Узд, казали все добре.
vitamin-bd22• 22 февраля 2025
еще и пролактин с кортизолом зашкаливает , и вы не сможете поэтому забеременеть
Просто болталка
• 22 февраля 2025
Ой і головне, через тиждень йду нарешті з цієї роботи і беру відпочинок собі, вони можуть вернутись назад?
Просто болталка
• 22 февраля 2025
Ответ дляvitamin-bd22
Гормони теж піду перевірю.
Ще не мала такої проблеми ніколи((
Тракторні війська• 22 февраля 2025
Я колись сильно схудла, то скоротились і були дуже скудні, хоча все життя заливало. Набрала вагу і все стало як завжди.
ЗабежАЛОЧКА• 22 февраля 2025
Не знаю, у меня стресс не влияет, а влияет возраст. Вам сколько лет?
Просто болталка
• 22 февраля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
36, у мене трохи часу ще й партнера нема((
ЗабежАЛОЧКА• 22 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
Тогда ещё рановато. У меня месячные стали более скудными после 43, а у вас, я думаю, другая причина
Света С Приветом• 22 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
да, но не сразу все восстановиться. у меня было наоборот после стресса заливало 2 недели. вам хорошо платят ? возможно не нужно пока увольняться ? есть куча успокоительных
Тролю як можу• 22 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
Может, уже и никогда. А сколько вам лет?
Тролю як можу• 22 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
Гормони теж піду перевірю.
Ще не мала такої проблеми ніколи((
Только фсг, остальное нет смысла сдавать
Просто болталка
• 22 февраля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
Вже завершився контракт, за пів року відчуваю себе вижатою на повну, платили більш менш, тому не пішла сама. Тепер на місяць відпочити хочу.
Просто болталка
• 22 февраля 2025
Ответ дляТролю як можу
Дякую
Фантазерша• 22 февраля 2025
І зовсім пропасти навіть. Чомусь у мене та доньки пропадають інколи при стресі, або навпаки двічі на місяць
Майструю крила• 22 февраля 2025
Саме на початку війни в мене зникли місячні на 3 місяці, а потім був потоп, а потім скудні місячні були регулярно. Потім відновилося на 1 рік, а третій рік знову фігня повна. Спочатку лікар казав, що все добре, а от останнього разу вже обстеження показало клімакс.
Просто болталка
• 22 февраля 2025
Ответ дляМайструю крила
Який вік у вас?
Майструю крила• 22 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
Який вік у вас?
Майже 12 і майже 14 років. Єдина проблема зараз це те, що старша ненавидить молодшу. Але інколи вони дуріють разом, то сподіваюся, що це минеться.
Майструю крила• 22 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
Який вік у вас?
46 років. Лікар сказав, що клімакс в такому віці норма. Для мене це неочікувано, бо вела активний спосіб життя і про старіння не задумувалася. З початком клімаксу почала втомлюватися. Вже не можу довго їздити велосипедом чи бігати.