Скляна миша• 22 февраля в 16:31
чим можна збивати темературу 38.7? і чи можна її збивати
Скляна миша
• 22 февраля в 16:33
Ответ дляМоль Моллівна
Зависит от вашего самочувствия
так собі, болить голава, сина, щия. в долоні холодно.
слабкість тіла
кураГАЛЯ• 22 февраля в 16:41
Дивують такі теми... Ви вперше хворієте за все своє життя? Що вам заважає діяти так, як ви діяли раніше?
Коленная ложечка• 22 февраля в 16:43
Ношпу випийте (у вас спазм судин, якщо холодні долоні) і парацетамол
ХвилювАллочка• 22 февраля в 16:43
Ответ дляСкляна миша
слабкість тіла
В ладони холодно это ещё поднимается, когда станет жарко то тогда поднялась и будет падать, как быстро зависит от того сколько пьете жидкости, приняли ли жаропонижающее
Если нормально переносите можно не сбивать, если прям никак не терпите, или проблемы с сердцем, хроника, то сбивайте
ХвилювАллочка• 22 февраля в 16:44
Ответ длякураГАЛЯ
Ну без вас никуда, и снова здравствуйте , срач наше все
кураГАЛЯ• 22 февраля в 16:46
Ответ дляХвилювАллочка
Тобто ви вважаєте нормальним, коли доросла людина питає, що робити з підвищеною температурою
от ніколи ж у людини не було температури, а тут таке... і людина буде робити так, як їй скажуть якісь тітки в інтернеті
це повний капець
якась деградація...
це повний капець
якась деградація...
ХвилювАллочка• 22 февраля в 17:22
Ответ длякураГАЛЯ
це повний капець
якась деградація...
це повний капець
якась деградація...
Я считаю нормальным отвечать нормально а не по хамски
кураГАЛЯ• 22 февраля в 17:24
Ответ дляХвилювАллочка
У вас дивне розуміння хамства
Хомо_сапиенс• 22 февраля в 17:52
Ответ длякураГАЛЯ
це повний капець
якась деградація...
це повний капець
якась деградація...
І шо? Це форум такий, сюди за порадами ходять на любі теми. Зараз багато хто вже перехворів цим грипом і може сказати, шо було помічним і полегшило стан. Наразі вечір суботи, лікарі будуть у понеділок доступні
Хомо_сапиенс• 22 февраля в 17:56
По темі. Чередуйте парацитомол і ібупрофен. Купіть в аптеці тест, якщо ви захворіли сьогодні. У випадку, якщо тест покаже + на вірус гриппу, пийте Озельтамивир, шоб уникнути ускладнень. Видужуйте