nennsi• 22 февраля в 16:43

Безугла пише Маску в соц мережах. Переведіть!

?
автор nennsi • 22 февраля в 16:44
Зараз вона його почне сношать.Він же ж ще не знаю нашу Мар´яну
klaraneill• 22 февраля в 16:46
как будто Маску не насрать на Безумную
автор nennsi • 22 февраля в 16:49
Ответ дляklaraneill
как будто Маску не насрать на Безумную
Він відповідає часто
Filomena• 22 февраля в 16:49
Спочатку щось про блядін😁
автор nennsi • 22 февраля в 16:49
Ответ дляklaraneill
как будто Маску не насрать на Безумную
а шо там?
Qney• 22 февраля в 16:50
Чому США не об´єдналися з БенЛаденом у 2001?
NYC• 22 февраля в 16:50
Ответ дляnennsi
а шо там?
Гугл переводчик есть
автор nennsi • 22 февраля в 16:50
гарне запитання
автор nennsi • 22 февраля в 16:51
хай би запитала,за будапештський меморандум і де наша ядерка
Леска• 22 февраля в 16:52
Ответ дляnennsi
Там нещодавно порахували в дол вартість яз, що в нас забрали, то сша ще 1000 років розраховуватися має
Иошши• 22 февраля в 16:53
Ответ дляnennsi
Ядерка детям не игрушка
Иошши• 22 февраля в 16:54
Ответ дляЛеска
Как могла США забрать , если это оружие СССР
Nerses• 22 февраля в 16:55
Правильно пишет
Lis• 22 февраля в 16:56
вона мені не подобається. Але зараз вона права
Т.е коли бенладан зніс два будинку у США він преступник і терорист, а коли путін стер з обличчя землі цілі міста в Україні то його треба повернути в g7
lus_so• 22 февраля в 16:59
Чувак звично обсирає лібералів, які не мають плана, і їх емпатія (співчуття) поверхнева, а не реальна. Тобто чувак здалеку запрягає до тези ’а ми реально порішаєм бо ми реальні емпати’. Курка не в тему йому відповідає, чому вони в 2001 не об´єднались з бін ладеном. От щоб що? Кароч, бузина город київ і дядьки.
natlem• 22 февраля в 17:05
Для нас це гарна новина: всі, з ким Маск перетер про нашу війну, мають намір продовжувати допомагати Україні. Що маска засмучує
Є шанс, що там не всі дахом поїхали...
natlem• 22 февраля в 17:10
Lus_so,
Поділяю вашу точку зору, що відповідь безуглої трохи дивна і не в тему. Наче просто скористалася неважливо яким меседжем, щоб написати своє питання Маску. Чи вона змісту не зрозуміла, чи просто вивалила ’від балди’. Вже б зачекали більш слушної нагоди для такого запитання. Воно доцільне, до речі.
Ирина_Б_• 22 февраля в 17:19
Ответ дляQney
а как им с ним объединится если это их детище? куда больше?)
Марина-10• 22 февраля в 17:20
.
SARA Abramovнa• 22 февраля в 17:25
Ответ дляlus_so
Это , вы не поняли! Она намекает ,что она в курсе за их ’шуры - муры’ с беней ладеном)
автор nennsi • 22 февраля в 17:26
mymoly• 22 февраля в 17:27
Ответ дляnennsi
Так вона йому не до смаку
Klodia• 22 февраля в 17:27
О...Эта его достанет....Илон, лучше сделай все, что она потребует, а то она же выездная-лично приедет.
автор nennsi • 22 февраля в 17:27
Можливо блокане в чс він її
Oxy3• 22 февраля в 17:31
Ответ дляlus_so
Перефразую по-вашому: чому вони не проявили емпатію в 2001?
olshe11• 22 февраля в 18:00
Ответ дляLis
Разница в том, что башни были в Америке, а россия разрушает Украину, которая не является частью США.
lus_so• 22 февраля в 18:07
Ответ дляOxy3
У вас значно краще вийшло, ніж безуглої. Тонко і по темі стартпоста маска.
соняшка• 22 февраля в 18:20
Маня, ви ж в Анкару збирались, чи вам сказали після відкриття аеропортів?
Klodia• 22 февраля в 18:40
Ответ дляnennsi
Можливо блокане в чс він її
Создать 500 новых аккаунтов для такой как Безугла-это мелочь.
Qney• 22 февраля в 20:02
Ответ дляИрина_Б_
А чого ви в мене запитуєте? Попросили перекласти, я написала переклад питання Безуглої, в неї й цікавтесь.