КротоТо• 22 февраля в 19:08

Чи пробували ви харчування без термічної обробки (сироїдіння)?

кураГАЛЯ• 22 февраля в 19:10
Нет. По эпидемическим соображениям, в первую очередь.
Алина-1240• 22 февраля в 19:10
Да
А я с Рио-де-Житомира!• 22 февраля в 19:12
Летом) Тогда на мясо не тянет. Салаты - наше все в жару. Овощи, фрукты, ягоды. И кг лихо уходят
А только холодает и всё: сразу хочется мяса и сладкое, винегреты и т.д.
ЯсноВидящая• 22 февраля в 19:20
Пробовала еду из кафе для сыроедов.
Анонім Перший• 22 февраля в 19:20
Ответ дляАлина-1240
Да
и как, давление повысилось?
буреЛОМКА• 22 февраля в 19:21
Ответ дляЯсноВидящая
Пробовала еду из кафе для сыроедов.
А просто сирих овочів та фруктів ніколи не куштували?
Ворожу на каві• 22 февраля в 19:22
Сир їм, так😁
буреЛОМКА• 22 февраля в 19:22
Пам´ятаю, на донецькому форумі Кроха Таня, якщо не помиляюсь, була) вона з чоловіком і дитиною були сироїдами довго. Давно це було...
буреЛОМКА• 22 февраля в 19:23
Ответ длякураГАЛЯ
Ви всі овочі, фрукти та ягоди термічно оброблюєте?
Несу пургу• 22 февраля в 19:27
Да, рис мне не понравился.
ЯсноВидящая• 22 февраля в 19:28
Ответ длябуреЛОМКА
Це всі пробували, а там блюда зроблені для повноцінного харчування.
Наприклад щось типу галет- хліба зроблене з пророщених зерен перемелене з чимось підсушене і т п. Десерти теж не просто фрукти а теж щось перемелене з горіхами стружкою з пастіли.
Вимагаю спілкування• 22 февраля в 19:29
Вспомнила фильм ’31 июня’:
- Займитесь сыроедением.
- Но я не ем сыр!
Ms. Android• 22 февраля в 19:38
Я много ем салатов и прочего, но не все полностью только сыроеденье
Слухи-руки не распускаю• 22 февраля в 20:15
Ответ длябуреЛОМКА
А потом развелись и стали нормальные)) вес набрали чуток .
При этом, когда Таня была ещё сыроедкой, я у нее курей домашних покупала пару раз. Но, похоже, обрабатывать их она не умела, вонючие были, жуть 🤣
RichardKous• 04 марта в 20:01
Якщо ви хочете покращити своє здоров´я та підтримувати оптимальну вагу, я раджу звернути увагу на принципи роздільного харчування, які описані на сайті FitBeauty https://fitbeauty.com.ua/sho-take-glyuten-i-chi-sh.... Роздільне харчування передбачає поєднання продуктів таким чином, щоб уникався їхній конфлікт в організмі під час переварювання. Це дозволяє полегшити процес травлення і покращити засвоєння корисних речовин. Варто враховувати, що хоча цей підхід має свої переваги, для досягнення результатів важливо не тільки правильно комбінувати продукти, але й слідкувати за загальним збалансованим харчуванням.