Болтушка Му• 23 февраля 2025
А бывает ли гипертония у подростков?
Прибираю щодня• 23 февраля 2025
Гипертония - это лишний вес Мне кажется прежде всего и ещё злоупотребление спиртным
Анонім Перший• 23 февраля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Моя мама худая, никогда не курила и не пила, страдает повышенным давлением.
Прибираю щодня• 23 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
А лет сколько ?
Анонім Перший• 23 февраля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
А лет сколько ?
Какая разница. Ваш комментарий ведь не об этом?
lilushka_pavlova• 23 февраля 2025
У подростков тело развивается быстрее, чем сердечно-сосудистой система, бывает чувство усталости, значит и гипертония может быть, я так думаю
Прибираю щодня• 23 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
Да. Возраст я не уточнила. Я о среднем возрасте. 45-50. А там ужеи сердце и почки и щитовидка давление может давать
Міряю від одиниці• 23 февраля 2025
Гипертония - это не разовое поднятие давления. У вашего подростка постоянно повышенное давление? Какое?
Не заздріть тьоті• 23 февраля 2025
Ответ дляАнонім Перший
Может холестерин быть высоким даже у худых
Крапипопка• 23 февраля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Меня на учёт с гипертонией поставили в мои 15 лет, при весе 42/168 и спиртное на тот момент я даже никогда не пробовала.
Силиконочка• 23 февраля 2025
Так, але підліткам частіше ставлять всд по гіпертонічному типу. Правда, не знаю як зараз, всд замінили чимось іншим, типу нцд, але суть та же.
Силиконочка• 23 февраля 2025
Ответ дляКрапипопка
Прям стояла гіпертонія? Чи таки інший діагноз стояв у картці?
Крапипопка• 23 февраля 2025
Ответ дляСиликоночка
Прям гипертония, а что вас удивляет?
Електрохарчування• 23 февраля 2025
Буває, вторинна, тобто симптоматична артеріальна гіпертензія. Як симптом іншого захворювання.
Електрохарчування• 23 февраля 2025
Ответ дляСиликоночка
В МКХ 10 немає діагнозу ВСД. Тому відносять до коду F45.3 «Соматоформна дисфункція вегетативної нервової системи».
Електрохарчування• 23 февраля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Гіпертонія буває двох видів - первинна (есенціальна) і вторинна (симптоматична).
Первинна гіпертонія - це стійке підвищення АТ з невстановлених причин. Часто такий вид гіпертонії виявляють в 40 і більше років, вікові зміни в судинах (атеросклеротичні), способом життя. Може бути причиною спадковість.
Вторинна гіпертонія - це симптом іншого захворювання.
При виявленні гіпертонії до 30 років, відносять до симптоматичної артеріальної гіпертензії. Призначають обстеження для виявлення причини підвищення АТ. Це може бути пов´язано з ендокринною системою, нирками, наднирниками, гіперкінетичним типом гемодинаміки, серцево-судинною системою.
Мэри Попкинс• 23 февраля 2025
Конечно бывает! Это чаще наследственная проблема. Есть даже детское отделение в Киеве специализирующееся на этой проблеме. Когда то я участвовала в программе измерения давления подросткам в киевских школах ( всем измеряли), так вот после этого скрининга некоторому кол-ву детей была выставлена артериальная гипертензия после более тщательных обследований. До этого они даже не подозревали о проблеме, и да, у большинства в семье была гипертония в анамнезе у родителей
осень харашо• 23 февраля 2025
Ответ дляСиликоночка
Так само ставлять, у ммоєї дочки по гіпотонічному типу, але в лікарнях лежимо регулярно і з гіпертоніками також. І повно дітей з ревматизмом також.
Донька подруги• 23 февраля 2025
Буває.
Коли у доньки підвищився тиск в 10 років, ходили до невролога і кардіолога. Вони говорили що у дітей буває гіпертонія, тобто че хвороба, не разове явище. Але не часто.
Ряженка• 23 февраля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Медицина, то не ваше
Ряженка• 23 февраля 2025
Кардіолог казала -Якщо показники серця в нормі(узд, кардіограма), а також нирки треба перевірити, то це вважвєтьсч гіпертонія пов´язана з гормонами.
Силиконочка• 23 февраля 2025
Ответ дляКрапипопка
Прям гипертония, а что вас удивляет?
Дивує, бо я в підлітковому віці частенько лежала в лікарні, і гіпертонія ні кому не ставили. Дуже рідко бувало гіпертензія, але ніколи не гіпертонія. Вище он тоже порадниця підтвердила - у неї дочка з ’гіпотонією’ тобто теж такий діагноз: по гіпертонічному типу чи по гіпотонічному (їх ще кілька) і всіх їх об´єднує гормональна перебудова підлітка та недосконала недорозвинена система нервово-гуморальної системи, все те, що в народі називають ’переросте’. І вже тоді , коли з віком не проходить, ставлять після 18 років гіпертонія.
Силиконочка• 23 февраля 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Так, я пам´ятаю, що цю хворобу відміняли.
Прибираю щодня• 23 февраля 2025
Ответ дляРяженка
Медицина, то не ваше
Я не встречала людей с нормальным весом спортом и с гипертонией
Ряженка• 23 февраля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
У мого сина в першому класі виявили високий тиск. Він займався плаванням, зайвої ваги не має. Вже сину 17, тиск так і підіймається. Є відхилення по узд і кардіограмі, та сказали, щовони не впливать на тиск. Залишили варіант - ну така нервова система у нього.