Десь так, але...• 23 февраля в 15:33

Як ви вважаєте? Чи можливо повернути glow up

У 19 я була худенька, красива, фігура груша. Бедра і груди все при мені.
Зараз мені 28. Я стала коровою, важу 76 кг, а колись важила 50-51…
Дивлюсь у дзеркало, а там не я. Були дуже важкі абюзивні стосунки з побоями, зрадами. Багато ще чого.
Як ви вважаєте чи можливо повернутись до заводських налаштувань фізично??) після пологів фігура в поганому стані, розтяжки і зайва вага. Хочу змін, тяжко мені дівчата
Результат:
вже голосів: 21
21 (100%) Можливо, але треба пахати
0 (0%) Не думаю
0 (0%) Результат
автор Десь так, але... • 23 февраля в 15:34
Зріст малий у мене.157 забула дописати
автор Десь так, але... • 23 февраля в 15:35
Попа була кругла і красива
Вроді логічно коли набрала мала б стали ще круглішою а стала як млинець чомусь плоска ((
Почемучечка• 23 февраля в 15:35
Возвращаете вес сейчас, пока кожа в тонусе. Дотянете к сорока, и лицо поплыть может и дрябленько от похудения быть может.
Все реально, перестройте питание
Ленивица-красавица• 23 февраля в 15:35
конечно да
тяжкаялюдина• 23 февраля в 15:35
ПП и спорт, вопрос в вас - хватит ли у вас силы воли и системности
Стрекоза любви• 23 февраля в 15:37
Звичайно можливо. У вас же не +50 зайвих кіло. Тільки не чекайте швидких результатів.
Робіть в комплексі. Банально: чиста голова, акуратна стрижка, легкий макіяж, доглянуті нігті, чисті зуби, одяг сучасний - це вже напрямок до glow up.
Хочу на Балі• 23 февраля в 15:47
Теоретично все можливо, а практично - залежить від вас. Ну і спадковість - якщо схильні до повноти, то як в 19 вже не буде
Алина-1240• 23 февраля в 16:05
Ну вес да, но в тридцашку на 18 выглядеть не будете
ГоловнаЯ• 23 февраля в 16:46
На 100% вже ні.Але максимально близько за роки при сильних зусиллях,то можливо.
Santander• 23 февраля в 16:59
Ответ дляСтрекоза любви
А якщо 50, то чому не можна?
Стрекоза любви• 23 февраля в 17:16
Ответ дляSantander
А якщо 50, то чому не можна?
Довше просто