Швабристка• 23 февраля 2025
Робота ріелтор хто працює?
Не можу уявити, з чого починати.
Розглядаю цю вакансію.
Тобто самостійно я буду шукати нерухомість щоб було що пропонувати .
Який заробіток наприклад ?
Дякую
Розглядаю цю вакансію.
Який заробіток наприклад ?
Дякую
Залізний кіготь• 23 февраля 2025
Работать бесполезным звеном и дармоедом, навязывать свои услуги и заставлять оплачивать их тех, кто вас не нанимал?
Да вы карьерный гурман, однако
Love_Love_Love_• 23 февраля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Да вы карьерный гурман, однако
По моєму то ви про себе пишете, лише, не розумію чому ви написали слово: работать 🤷♀️
Всіх підсаджую• 23 февраля 2025
Продаю повноцінну 3 к вул. Лейпцигська 13а з новим ремонтом і технікою. 444 т.д.
Буде клієнт - пишіть. Продаж напряму без посередника
Love_Love_Love_• 23 февраля 2025
Найкраще добре вивчити ринок, нормально працювати з продавцями і покупцями, завжди мати свою власну базу ексклюзивних об’єктів, робити так щоб вас рекомендували і довіряли.
Бо клієнти із загальної бази це дурна трата часу і нервів
Миловидна леді• 23 февраля 2025
Много сталкивалась с риелторами, 90% вообще не понимают что нужно делать.. по аренде им кажется ’пришел постоял взял деньги и ушел’ те с пустой головой пришел и с деньгами вышел.. потому сейчас стараюсь не пересекаться. Риелтор = это комфорт для собственника и безопасность для клиента... ан, нет.. большинство считают что это быстрая и легкая работа. Нет! Не быстрая и не легкая.. она обязана облегчать сделку, а не усложнять ее...
Миловидна леді• 23 февраля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
444 - это цена?
Неправдиша• 23 февраля 2025
Не розумію чому так хають ріелторів. Здавала квартиру через ріелтора, жодних проблем. Купу дзвінків не фільтрувала, на покази не їздила, складанням договору не парилась. Отримала гроші на картку від клієнтів і все
Хропочка з гривкою• 23 февраля 2025
Ответ дляНеправдиша
тому що більшість з них дійсно дармоїди
професіоналів дуже маленький відсоток
хоча, напевно, така сама ситуація в будь якій професії
професіоналів дуже маленький відсоток
Я_канеша_извиняюсь• 23 февраля 2025
Ответ дляНеправдиша
То якщо ви не в місті, за кордоном то так, ріелтор потрібен. А якщо продавець чи орендодавець рядом то і навіщо, тим паче в останньому випадку ексклюзивні договори то якась дічь
Відкушу все що стирчить• 23 февраля 2025
А що роблять рієлтори, крім як, язиком треплють? Якщо попадеться неадекватний власник квартири, що рієлтор зробить? Візьме на себе відповідальність, поверне гроші?
Хропочка з гривкою• 23 февраля 2025
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
ну чому дічь? якщо власник не бажає собі головняку з безкінечними дзвінками, перемовинами, відсівом усіляких любопитних громадян, зустрічами інших ріелторів, що будуть збивати ціну і таке інше, то ексклюзив нормальна штука. звичайно, якщо ріелтор - фахівець, а не тьотка з авоською.
Уравнобешенная• 23 февраля 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
У вас цена нереальная
Уравнобешенная• 23 февраля 2025
Всегда сдавала помещения без риэлтора, намного выгоднее. Риэлторы сами могли приводить арендаторов и брать с них %
Хропочка з гривкою• 23 февраля 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
які гроші?
Госпожа Белладонна• 23 февраля 2025
Перших пів року рік за їду будите працювати, + питання як ви лапшу вмієте вішати
Мрію про пончик• 23 февраля 2025
Ответ дляПроработник
є навчання. є бази агенства. все буде добре
Які бази? От я виставила кВ на ОЛХу. За вечір подзвонили 20 ріелторів. Найбільш активний привів людину через 2 години і ми здали. Інші жували, пропонували спец умови якщо я зніму об´яву з ОЛХу. В чим мені сенс не зрозуміла...
Залізний кіготь• 23 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
С фантазией и коммуникаций у вас, смотрю, тоже все плохо, вести диалог на уровне ’сама такая’ - это определённо маркер уровня начальной школы
Мрію про пончик• 23 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Свою базу? А де наші беруть її? Хіба якщо заможна агенція здає свої квартири подобово
Love_Love_Love_• 23 февраля 2025
Ответ дляМрію про пончик
При чому тут взагалі квартири подобово?
Це два абсолютно різні бізнеси
Проработник• 23 февраля 2025
Ответ дляМрію про пончик
бази арендодарів і тих хто хто хоче зняти. обзвон олх теж частина роботи і своє постити
Кукусики• 23 февраля 2025
Ответ дляНеправдиша
А хто оплатив послуги ріелторів при цьому?
Летчица• 23 февраля 2025
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А що роблять блогери журналісти психологи? Крім язиком